Anglų kalbos programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimo dėl tiesioginio įvažiavimo į pasirinktą Pathway , galite gauti reikiamą kiekį anglų kalbos mokymo, kad vėliau pasiruoštumėte sėkmingai patekti į pasirinktą programą. Anglų kalbos mokymą vykdo Swansea universiteto anglų kalbos mokymo paslaugos (ELTS).

Kaip kreiptis dėl anglų kalbos mokymo?

Atsisiųskite paraiškos formą ir grįžkite į kolegiją. Jei turite papildomų užklausų, susisiekite su mumis adresu :-college-admissions@swansea.ac.uk

Ar yra kokių nors anglų kalbos išimčių?

Atkreipkite dėmesį, kad prireikus (ty jūs gavote atitinkamą rezultatą) Kolegija ir toliau atleis IELTS poreikį iš studentų, kurie ėmėsi vietinių egzaminų anglų kalba, pavyzdžiui, WAEC, KSCE, ICSE, HKDSE, A lygio, IB, SPM ir STPM (įskaitant prognozavimo rezultatus) ir tt ir atleisti studentus, kurie gali įrodyti, kur jie buvo mokomi anglų kalba.

ELTS misija

„ELTS“ didžiuojamės profesionaliu, kokybišku anglų kalbos mokymu ir siūlome įvairias EFL, EAP ir ESP programas, taip pat Kembridžo CELTA mokytojų rengimo kursus. Nors pagrindinis mūsų rūpestis yra kalbinis vystymasis, mūsų studentų pastoracinė priežiūra visada yra to, ką mes darome. Stipraus, palaikančio, asmeninio kontakto etosas eina per visas ELTS veiklas, ir mes sunkiai dirbame, kad kiekvienas studentas galėtų plėtoti ir pasiekti visą savo potencialą.

Kasmet rengiamos ikimokyklinės programos

Plėtokite akademinius anglų kalbos įgūdžius ir gebėjimus.

Vasaros ikimokyklinės programos

Intensyviai vokišką kursą per vasarą, kad pasiruoštumėte savo universiteto kurso pradžiai.

Bendroji anglų vasaros programa

Dviejų, keturių ir šešių savaičių bendrosios anglų kalbos kursai vasarą su kelionėmis į lankytinas vietas ir socialinius renginius.

Kembridžo CELTA mokytojų rengimas

Tarptautiniu mastu pripažintas Kembridžo kursas anglų kalbos mokytojų mokymui yra siūlomas internete, visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną.

Ištęstinė anglų kalba anglų kalba

Pagerinkite bendrus anglų kalbos įgūdžius mūsų ne visą darbo dieną. Klasės vyksta 6 savaičių blokais ir mokomos tik rytais (10–15 val.).

Trumpi kursai ir uždarosios grupės

Ieškote trumpos kursų programos, skirtos jūsų mokinių grupei? Galime sukurti EFL, ESP, EAP arba mokymo metodikos programas uždaroms paauglių ar suaugusiųjų grupėms.

SWELT

SWELT, Swansea universiteto anglų kalbos testas.

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

We provide undergraduate and postgraduate pathways at Swansea University, which is in the UK top 30 in the prestigious Times and Sunday Times Good University Guide 2019. Have a look at our programmes ... Skaityti daugiau

We provide undergraduate and postgraduate pathways at Swansea University, which is in the UK top 30 in the prestigious Times and Sunday Times Good University Guide 2019. Have a look at our programmes to find out more. Skaityti mažiau