Anglų kalbos kursai

am Language Studio

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Anglų kalbos kursai

am Language Studio

Susipažink su žmonėmis iš viso pasaulio ir mokyk anglu kalbą šiuolaikiškoje, bet ramioje aplinkoje. am Language Studio siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį ir garantuoja jums asmeninį požiūrį į jūsų kalbos poreikius. Mes galime jus pakreipti į anglų kalbą, kuri tinka jūsų poreikiams.

Bendra anglų kalba

Tai yra mūsų populiariausias kursas. Ji suprojektuota taip, kad suteiktų jums tvirtą anglų kalbos įvedimą ir skirtų ypatingą dėmesį gramatikai, žodyno pastatymui, pokalbiui ir tarimai.

Intensyvus anglų kalba

Mokydamiesi daugiau valandų, studentai gali greitai pradėti savo anglų kalbą per palyginti trumpą laiką. Intensyviosios anglų kalbos kursuose studentai seka bendrąsias anglų kalbos kursus ir kiekvieną dieną du kartus per dieną - po 45 minutes. Jiems suteikiama galimybė sujungti bendrojo anglų kalbos studijas ir pateikti papildomų galimybių, kad apimtų naujus pagrindus.

Mini grupė

"English Mini" grupės kursas skirtas tam pačiam kursų turiniui, kaip nurodyta mūsų Bendrojo anglų kalbos kursuose. Tai suteikia naudos studijuoti grupėje, bet mažesniam skaičiui, kad mokiniai turėtų daugiau galimybių aktyviai dalyvauti pamokoje ir daugiau dėmesio skirti mokytojams nei didesnėse klasėse. Mažesni skaičiai suteikia daugiau lankstumo, suplanuojant kurso turinį pagal individualius dalyvių poreikius.

Kombinuoti kursai

Su šiuo kursu studentai gauna naudos iš grupinių klasių bendrojo anglų kalbos kursuose ir individualiose pamokose, kai mokytojo vientisas dėmesys skiriamas jų konkretiems poreikiams. Studentai pasirenka daugybę nuoseklių studijų sesijų per dieną.

Individualios pamokos

Individualios pamokos suteikia studentams galimybę mokytis labiau orientuoti į jų poreikius. Su 1 iki 1 pamokomis, studentai turi visapusišką ir nuolatinį mokytojo dėmesį ir laiko praktikuoti bei pereiti per pasirinktas sritis, taip pagreitindami jų mokymosi procesą. Individualus kursas yra gana lankstus, nes studentai gali pasirinkti seansų skaičių ir trukmę pagal savo pageidavimus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Malta - Sliema
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Malta - Sliema
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla