Tarptautiniams studentams dažnai reikia pagalbos su anglų kalba. Jei įstoti į akademinį kursą neįmanoma be pirmojo anglų kalbos patobulinimų, mokinys bus patariamas pradėti intensyvų anglų kalbos kursą.

"Carfax" siūlo labai individualius anglų kalbos kursus, kuriuose mokymai yra skirti toms sritims, kurioms labiausiai reikia tobulėti. Jei mokinys siekia pereiti į akademinį kursą, mokymas gali būti orientuotas į atitinkamus dalykus. Jei individualus studijų kursas tęsiasi, programos balansas gali būti koreguojamas, kai mokinys pasiekia pažangą, ir akademinių dalykų pamokas galima įvesti iškart, kai mokinys pasiekia reikiamą lygį.

Mokiniai kartais galės pasinaudoti papildomomis anglų kalbos pamokomis, tuo pačiu metu mokydami visą kursą. "Carfax" gali įvertinti reikalingos paramos lygį ir įtraukti papildomas pamokas mokinio tvarkaraštyje.


IELTS ir kita anglų kvalifikacija

Užsienyje esantys mokiniai apskritai turi pateikti savo anglų kalbos įrodymus, kai jie kreipiasi į universitetus Jungtinėje Karalystėje. Dėl šios priežasties "Carfax" rengia mokinius specialiai IELTS kvalifikacijai, kurią universitetai pripažįsta įrodymais. Kursai taip pat siūlomi rengiant skirtingus Kembridžo anglų egzaminus ir kitus anglų kalbos įgūdžius, pavyzdžiui, TOEFL ir PTE.

Priėmimas

"Carfax" kolegija netaiko atrankinės priėmimo politikos. Visų lygių moksleiviai gali gauti naudos iš labai asmeninio mokymosi ir pastoracinės globos. Kolegija taip pat tinka tiems, kurie kovojo akademiniu požiūriu. Individualaus dėmesio lygiai taip pat gali būti ypač naudingi specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Kolegijoje nėra formalių amžiaus apribojimų. Dauguma GCSE mokinių yra nuo 14 iki 16 metų amžiaus, o dauguma A lygmens mokinių yra nuo 16 iki 19 metų amžiaus. Tačiau Koledžas gali pasiūlyti

kursai, tinkami jauniems ir vyresniems mokiniams.

Grupės kursai prasideda rugsėjį ir sausį. Individualių kursų mokiniai skatinami laikytis įprasto mokslo metų modelio, tačiau tai yra daug lankstumo ir iš esmės jie gali prisijungti bet kuriuo metų laiku. Trumpalaikiai ir neakivaizdiniai kursai taip pat siūlomi ištisus metus, įskaitant savaitgalius ir šventes.

Tolesni žingsniai

Jei jus domina prašymas lankyti kursą "Carfax" koledže arba tiesiog norėtumėte sužinoti daugiau, nedvejodami susisiekite su mumis. Galite pateikti užklausą naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę 01865 200676, kad galėtumėte pasikalbėti su mūsų draugiška priėmimo komanda. Patyręs personalo narys su malonumu kalbės per jūsų situaciją su jumis, norėdamas sužinoti, kaip "Carfax" turėtų padėti, ir atsakyti į visus galimus klausimus, visi pasitiki. Jūs esate daugiau nei kviečiamas atvykti į susitikimą akis į akį ir apsižvalgyti aplink patalpas ir patalpas.

Jei norite tęsti ir pateikti paraišką, jums bus paprašyta užpildyti registracijos formą ir pateikti kitą informaciją, kuri gali padėti baigti kurso detales, pvz., Ataskaitas ir rezultatus iš dabartinių ar ankstesnių mokyklų, taip pat sertifikatus ar kita jau gauta kvalifikacija.

Kaip šio proceso dalis bus aptariamos gyvenamosios vietos, sporto, netikslinio pobūdžio interesai ir kiti asmeniniai reikalavimai. Pasibaigus kursui, bus sudaryta sąskaitą faktūra už pirmąją kurso įmoką. Kursas gali prasidėti tik tada, kai bus išspręsta pirmoji sąskaita. Kai nauji mokiniai atvyksta pradėti kursą, jie nedelsiant pasveikino šią mažą draugišką bendruomenę. Naujiems mokiniams suteikiama visa instrukcija, padedanti jiems jaustis namuose "Carfax" ir Oksforde, taip pat užtikrinti, kad būtų patenkinti visi jų poreikiai.

Tarptautiniai moksleiviai

"Carfax" sveikina mokinius iš užsienio, kai kuriems iš jų reikės vizos mokytis Jungtinėje Karalystėje. Kolegija siūlo visapusišką konsultaciją ir paramą visose srityse, susijusiose su studentų vizomis, nuo rengimo ir paraiškos pateikimo iki svarbių reikalavimų laikymosi po atvykimo į JK. Carfax koledžas yra UKVI licencijuotas 4 lygio rėmėjas ir gali padėti bet kokio amžiaus moksleiviams, kuriems reikalinga 4 pakopos viza, atlikti ilgalaikius studijų kursus Jungtinėje Karalystėje. Kolegija taip pat gali remti užsienio mokinius, kuriems reikia trumpalaikės studijų vizos, prieš prasidedant trumpesniam (mažiau nei šešių mėnesių) kursui.

Kredito įstaigai neįprastai yra "Carfax" darbuotojai, turintys kvalifikuotų darbuotojų, kurie teikia imigracijos konsultacijas ir paslaugas, registruojantys Imigracijos tarnybos komisaro biure, todėl gali suprasti visas sudėtingas prašymo išduoti vizą procesą, taip pat beprecedenčių vizų apsikeitimo atvejų. Be to, "Carfax" palaiko gerus santykius su visomis pirmaujančiomis Londono ir pasaulio imigracijos teisės tarnybomis ir prireikus gali pateikti reikiamus persiuntimus.

Prašome nedvejodami kreipkitės į priėmimo komandą, kad galėtumėte sužinoti apie studentų vizas.

Suaugusiųjų mokiniai

Suaugusiųjų mokiniai, tiek studentai, tiek vyresni, yra laukiami ir nėra neįprasti akyse Carfax koledže.

"Carfax" reguliariai teikia studijas nebaigtiems ir besimokantiems studentams, kurie nori papildomos individualios paramos savo kursų reikalavimams arba iki universitetinių egzaminų. Jiems siūlomi dėstytojai dažnai yra Oxford dons arba universiteto dėstytojai.

Suaugusieji retkarčiais reikalauja, kad mokymai padėtų patenkinti savo intelektualųjį smalsumą, dažnai su žinomais dėstytojais arba pasirengti GCSE, A lygio ir kitoms formalios kvalifikacijos, kurių jiems trūksta.

Su vis didėjančių universitetų, tokių kaip Harvardas, Jalis, MIT ar Edinburgas, siūlomų MOOC (Massive Open Online Courses), vis daugiau žmonių prašo papildomų studijų, kad padėtų jiems dirbti siekiant gauti sertifikatus, kuriuos teikia šios gerbiamos institucijos. Visus populiarius atvirųjų universitetų kursus taip pat galima mokytis kartu su "akis į akį" samoucijomis.

Mokymo ir įlaipinimo mokesčiai

Atkreipkite dėmesį, kad žemiau pateikti mokesčiai yra tik iliustracija apie tipines metines išlaidas už visus akademinius mokymosi metus. Dėl labai individualaus kursų, kuriuos siūlo "Carfax", pobūdis priklauso nuo kiekvieno mokinio poreikio ir programos trukmės. Be mokestį už mokslą, mokama ir sporto ir kita neakivaizdinė veikla. Galutinė citata, taikoma jūsų konkrečiai situacijai, gali būti pateikta po diskusijų su priėmimo komanda.

TRITORIJOS KURSAI

"Carfax" koledžo mokymuose vis dar teikiamos tikros pamokos, kuriose mokytojai gali skirti ne daugiau kaip tris mokinius. Žemiau pateikti mokėjimai yra vieni akademiniai metiniai tritorinės grupės mokymai, grindžiami trimis visomis sąlygomis. Šie trimetiniai kursai, jei reikia, gali būti derinami su individualiais kursais, derinant mokesčius.

INDIVIDUALŪS KURSAI

Individualūs kursai suteikia maksimalų lankstumą ir begalinį prisitaikymą prie kiekvieno mokinio poreikių. Žemiau nurodyti mokėjimai yra už vienerius metus mokomus akademinius metus, pagrįstus trimis visomis sąlygomis. Tačiau individualiems mokymo programoms, kursų pradžios ir pabaigos datoms, taip pat terminui ir atostogų laikotarpiams gali būti nustatyta, kad jie bus nustatyti bet kuriuo metų laiku, o mokesčiai atitinkamai skirsis. Mokymas gali būti teikiamas skirtingais intensyvumo lygiais. Išsami citata gali būti pateikta atsižvelgiant į intensyvumo lygį ir reikalingų dalykų skaičių.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Carfax College Oxford »

Paskutinį kartą atnaujinta September 18, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
Price
24,400 GBP
Ne ES studentai per metus (Tritorial kursai: ne daugiau kaip 3 moksleiviai)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date