Read the Official Description

Kurso apžvalga

TIKSLAI

Bendrojo anglų kalbos kursas ELICOS-089714G skirtas įgyti įgūdžių ir žinių apie anglų kalbos vartojimą bendrais tikslais. Tai apima akademinius tikslus, bet neapsiriboja tokiais tikslais. Tarpiniai, aukštesniojo vidurinio ir papildomi moduliai suteikia studentams galimybę sutelkti dėmesį į tam tikras anglų kalbas, susijusias su studento susidomėjimu.

REZULTATAI

ELICOS - Bendrojo anglų kalbos kursai suteikia studentams būtinus anglų kalbos įgūdžius šiomis reikmėmis:

 • Skatinti švietimo, profesinių ir socialinių tikslų įgyvendinimą.
 • Palengvinti galimybes įsidarbinti kalbų įgūdžių ugdymui.
 • Padidinti besimokančiojo gebėjimą veiksmingai dirbti Australijos bendruomenėje.
 • Atitikti anglų kalbos reikalavimus tarpkultūrinėms organizacijoms.
 • Pasirengimas atlikti kitus tyrimus " Unity College Australia .
 • Pasirengimas studijoms kitose Australijos švietimo įstaigose.

APŽVALGA

Šis ELICOS kursas yra pagrįstas konkrečiais ir atitinkamais mokymosi rezultatais, taip pat suteiks platų anglų kalbos įgūdžių, reikalingų norint gyventi ir dirbti Australijos visuomenėje. Šis kursas bus skirtas pristatymams klasėje, tačiau bus naudojamasi daugeliu mokymo ir mokymosi metodų, nes kalbų mokymas yra geriausiai pasiekiamas per komunikacinę veiklą. Studentams bus suteiktos tinkamos galimybės bendrauti su Australijos visuomene įvairiausiomis aplinkybėmis.

Tai bus padaryta tokiu lygiu, kuris atitiktų studijuojamo anglų kalbos lygį ir būtų tinkamai prižiūrimas. Šis kursas buvo pagrįstas lankstus įėjimas ir išėjimas. Dėl to studentai gali įvesti bet kurio modulio pradžioje (atsižvelgiant į praktinių užduočių atlikimo testą) ir bet kada išeiti vėlesniuose moduliuose. Tai leidžia daugiau lankstumo su vizomis ir kalbos poreikiais. Šis kursas leidžia tiems, kurie yra nuolatiniai gyventojai, studentų vizos, turistinių vizų ir darbo vizų vizos.

DURATION

ELICOS - Bendroji anglų kalba yra pagrįsta lankstus įvedimas ir išėjimas, todėl kursų trukmė gali skirtis tarp studentų. Kiekvienas šio bendrojo anglų kalbos kursų modulis yra 10 savaičių trukmės, o kiekvieno mokinio kalbos poreikiai nustato, kiek laiko jie mokysis. Šis kursas susideda iš 5 modulių, atliekamas per penkis 10 savaičių terminus. Studentų įsisavinimas vyksta kiekvieno semestro / 10 savaičių modulio pradžioje.

MOKYMO VIETA

Šis kursas pristatomas Canberra Campus, Belconnen, ACT, ir įvairiuose partneriuose tarpvalstybiniu mastu. Kituose pristatymo svetainėse žr. "Partners" puslapį kolegijos svetainėje.

MOKESČIAI

Šių kursų dieninių studijų modulio mokesčiai yra šie:

 • Australijos studentai
  • Per modulį (10 savaičių trukmės) 2700 $
 • Tarptautiniai studentai (studento vizoje)
 • Per modulį (10 savaičių trukmė) 3000 $
 • Registracija 4 moduliuose (4 terminai = 1 metai) 11 400 USD
 • Registracija 5 moduliuose (5 terminai = 15 mėnesių) 14 100 USD

Pastaba: "College" pasilieka teisę keisti mokesčius prieš kiekvienų mokslo metų pradžią.

Išteklių mokesčiai

Mokestis už kiekvieną modulį yra įtrauktas į akademinius mokesčius. Tai naudojama naujos anglų kalbos studentų knygos (Oksfordo universiteto spaudai) įsigijimui, taip pat kiti ištekliai ir įranga, kuri padės studentų kalbos raida.

Program taught in:
Anglų

See 13 more programs offered by Unity College Australia »

Last updated July 29, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
10 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,700 AUD
Australijos studentai: pagal modulį (10 savaičių trukmės) 2700 JAV dolerių / Tarptautiniai studentai (pagal studento vizą): Per modulį (10 savaičių trukmės) 3000 JAV dol. Įregistravimas 4 moduliuose (4 terminai = 1 metai) 11 400 USD. Registracija 5 moduli
By locations
By date
Start Date
Sau 2020
Application deadline

Sau 2020