Anglų kalba apie darbo aplinkos kursą

am Language Studio

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Anglų kalba apie darbo aplinkos kursą

am Language Studio

Mokymasis anglų kalba Maltoje su " am Language Studio yra viskas apie savęs tobulėjimą. Pagerinkite savo darbo kokybę ir galimybes savo gyvenime su anglų kalbos kursu, skirtu padėti jums, kaip šiuolaikinio profesionalo.

esu mokytojų rengimo kursas

Šis kursas yra skirtas padėti žmonėms, dirbantiems švietimo profesijoje, atnaujinti ir tobulinti savo įgūdžius bei žinias.

Praktinė anglų kalba darbo aplinkai

Šis kursas yra skirtas padėti specialistams tobulinti anglų kalbos lygį, kad jie galėtų veiksmingai bendrauti darbo aplinkoje.

Bendra verslo anglų kalba

Kai globalizacijos procesas tampa vis tobulesnis, žmonės vis labiau supranta, kad anglų kalba yra šiuolaikinės prekybos kalba. Šis kursas padeda studentams, norintiems siekti karjeros verslo srityje, dirbdamas su pagrindinėmis kasdienėmis situacijomis, tokiomis kaip atsakymas į telefoną, susitikimo aspektai, faktų ir skaičių pristatymas, su klientais ir atitinkama profesine veikla. Kursas suprojektuotas atsižvelgiant į konkrečius studentų poreikius ir ateities uždavinius bei neabejotinai padės ateityje plėtoti verslą.

Intensyvus verslas anglų kalba

Su šiuo kursu studentai gali maksimaliai padidinti savo studijas, vykdydami intensyvesnę programą. Kursas skirtas suteikti studentams naują medžiagą remiantis tuo, ką jie jau žino. Mokydamiesi daugiau valandų, studentai gali padovanoti savo Verslo anglų kalbą realiu pradžia per palyginti trumpą laiką.

Derinys verslo anglų kalba

Šis kursas yra idealus būdas studentams derinti verslo anglų kalbos kursą su individualiu dėmesiu. Studentai turi galimybę ugdyti bendrojo kalbos gebėjimus grupinėse klasėse ir sutelkti dėmesį į jų konkrečius poreikius individualiai, kai jie gali sutelkti dėmesį į konkrečias verslo anglų kalbas su savo mokytoja.

Individualus verslo anglų kalba

Individualios pamokos, kuriose visą ir nuolatinį mokytojo dėmesį skiria studentai, suteikia galimybę praktikuoti ir pereiti pasirinktose srityse. Studentai, turintys aiškią idėją apie savo būsimos verslo karjeros galimybes, gali pritaikyti savo pamokas su savo mokytoja į savo pasirinktą sritį. Sesijų skaičius ir trukmė gali būti nustatyta pagal jų pageidavimus.

Intensyvi verslo anglų mini grupė Individualus apmokymas

Su šiuo kursu studentai vadovaujasi Intensyvaus verslo anglų kalbos kursu, tačiau turi mažiau mokinių auditorijoje, todėl jiems gali būti suteikta daugiau dėmesio mokytojo dėmesiui, atskirai mokomam. Ši programa suteikia studentams galimybę iš tiesų sutelkti dėmesį į jų individualų vystymąsi ir sparčią pažangą versle anglų kalba.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Malta - Sliema
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Malta - Sliema
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla