Apie programą

"Anglų kalba akademiniams tikslams" (EAP) yra lygiavertis American Language Academy intensyvios anglų kalbos programos (IEP), išduodamos ilgesnį laiką. EAP sukurta siekiant suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos mokiniams, kad jie atitiktų jų poreikius savo akademiniais ar profesiniais tikslais. Ši programa buvo sukurta anglų kalbos besimokantiesiems, kurie negali įsipareigoti dirbti dieninės anglų kalbos studijų programoje.

EAP specializuojasi teikiant anglų kalbos mokymą studentams, norintiems lankyti amerikietišką universitetą ar koledžą savo bakalauro ir magistro studijoms. "ALA English for Academic Purposes" programos baigimo pažymėjimas užtikrina, kad studentai turi anglų kalbos įgūdžius, reikalingus universiteto sėkmei.

Mūsų EAP programa suteikia jums lankstumo derinti kitus įsipareigojimus su aukštos kokybės kursais akademinės ir profesinės anglų kalbos. Jei esate darbingas suaugusis, anglų kalbos besimokantis asmuo, besimokantis kitoje vietoje, netoli anglų kalbos, arba motina su mažais vaikais, tai jums skirta programa!

EAP apžvalga

 • Instruktavimo metodas: Campus arba Online
 • Būtinos sąlygos: ITEP Talpinimo testas
 • Lygių kategorijos: Įvadas, Fondas, Akademinė, Išplėstinė Akademinė
 • Est. Užbaigimo data: 24-36 mėnesiai nuo programos pradžios
 • EAP baigimo pažymėjimas: atsisakoma TOEFL, IELTS ar kitų standartizuotų anglų testų rezultatų mūsų partnerių institucijoms
 • EAP-11 Trukmė lygiu: 18 savaičių (9 savaitės viename lygmenyje) / 11 valandų per savaitę
 • Programos užbaigimo reikalavimai: 5B lygio užbaigimas
 • Bendras vienetų skaičius EAP-11: 12 lygių (vienetai)
 • EAP-7.5. Lygmens trukmė: 27 savaitės (9 savaitės viename lygmenyje) / 7,5 valandos per savaitę
 • Programos užbaigimo reikalavimai: 5C lygio užbaigimas
 • Bendras vienetų skaičius EAP-7.5: 18 lygių (vienetai)
 • Susisiekite su Admissions@ala.edu dėl EAP 7.5 žinyno detalių.
 • Registracija: atidarykite registravimą per visą sesiją
 • Kursų grafikas: galima rasti rytą, popietę arba vakarą

Įvadas į anglų kalbą

Įvadas į anglų kalbą AB

Šie kursai atitinka anglų kalbos besimokančiųjų, kurių anglų kalbos mokymas yra mažai arba visai nenaudingas, poreikius. Šiame kurse jūs gausite išsamų anglų abėcėlinės įvadą ir skamba taip pat kaip pagrindinį jo žodyną ir gramatiką. Klasėje jūs susitelksite į mokymąsi apie naują kultūrą, kurioje esate, ir apie tai, kaip joje išgyventi.

Kalbos įgūdžiai, kuriuos praktikuojate klasėje, padės jums atlikti kiekvieną veiklą, kurios reikia kasdieniame JAV gyvenime. Jūs turėsite pokalbių ir vaidinsite vaidmenis su kitais mokiniais ir spręsite paprastas komandos problemas. Iki kurso pabaigos galėsite skaityti, suprasti ir užpildyti klausimynus bei formas; galėsite užduoti paprastus klausimus parduotuvėse ir biuruose ir suprasti atsakymus, kuriuos žmonės jums duoda. Jūs galėsite atsakyti į klausimus, kuriuos jie prašo. Jūs taip pat turėsite pirmąją patirtį, atlikdami testai, kurie atrodo kaip universiteto testai ir atliekami namų darbai!

Fondas anglų kalba

1A-B, 2A-B, 3A-B lygiai

Per tuos kursus kursitės, kad dirbate tam, kad galėtumėte laisvai elgtis kasdienėje socialinėje anglų kalba. Jūs išmoksite klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti įgūdžius, kaip jie naudojami realiame pasaulyje. Galėsite dalyvauti angliškuose pokalbiuose apie savo šeimą ir draugus, išsilavinimą, darbo patirtį, kasdienius darbus, pomėgius ir interesus. Galėsite skaityti ir pasidalinti trumpomis literatūros ir literatūros knygomis. Jūs galėsite suprasti ir aptarti trumpas naujienų ir pramogų programas ir rašyti apie visas šias temas anglų kalba.

Klasėje jūs dalyvausite partnerių ir grupių veikloje, kad galėtumėte išmokti realią kalbą. Jūs dalyvaus pokalbiuose, vaidmenų žaidimuose ir ilgesnėse, sudėtingesnėse kasdieninės situacijos modeliavimo srityse. Jūs priklausysite komandinio problemų sprendimo veiklai, kuriai reikia naudoti visus keturis kalbos įgūdžius, taip pat kritinio mąstymo įgūdžius ir priversti jus priklausyti nuo kitų jūsų komandos narių. Po savo praktikos klasėje jūs išeisite į bendruomenę ir naudosite savo įgūdžius stebėti ir apklausti žmones bei dalyvauti jų projektuose. Galiausiai grąžinsite tai, ką sužinojote, ir bendrinate ją su kitais ALA studentais.

Visose šiose srityse jūs pradėsite mokytis ir praktikuoti akademinį ir profesinį darbą, kurį atliksite, kai baigsite anglų kalbos mokymąsi. 3 lygis yra tiltas, jungiantis socialinę kalbą su akademine ir profesine kalba. Tuo lygiu jūs ir toliau gerinsite savo kasdienį socialinį anglų kalbą ir pradėsite taikyti visas savo kalbines žinias akademinėse ir darbo situacijose. Jūs pradėsite mokytis klausytis, suprasti ir užsirašyti pastabose tokiose situacijose kaip universiteto klasių paskaita ar profesionalų susitikimas. Jūs pradėsite mokytis rašyti akademinį dokumentą arba darbo ataskaitą. Pradėsite skaityti sudėtingesnius trumpus straipsnius apie akademinius dalykus ir darbo vietas, o jūs sužinosite, kaip organizuoti ir pateikti žodines prezentacijas apie šias temas didelėms grupėms. Iki 3 lygio pabaigos būsite pasiruošę pradėti mūsų akademinius anglų kalbos kursus.

Akademinė anglų kalba

4A-B ir 5A-B lygiai

Tai kursai, kuriais galite pasiruošti lankyti amerikietišką universitetą arba pradėti profesinę darbo užduotį JAV. Jie orientuojasi į tai, kaip suteikti jums kalbą, kuria norite dalyvauti situacijose, kuriose yra daugiau abstrakčių temų ir sąvokų, ir kurios reikalauja suprasti ir parengti anglų kalbą. vis sudėtingesniais lygiais. Jie taip pat suteikia jums galimybių dalyvauti veikloje, grindžiamos kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžiais, kurie yra būtini sėkmingam amerikiečių akademiniam ir profesiniam gyvenimui.

Jūsų lygis 4A

5A lygyje

Išplėstinė akademinė anglų kalba

6 lygis, AUPP takelis, bandymo paruošimo takelis

6 lygis yra neprivalomas kursas ALA absolventams, kurie norėtų tęsti studijas laukdami įstojimo į savo bakalauro arba magistro studijų programą. Šiame kurse akademiniai anglų kalbos įgūdžiai yra mokomi ir praktikuojami naudojant autentišką kolegijos lygio turinio pagrindu sukurtas medžiagas ir užduočių bei projektų veiklą. Jūs būsite atsakingas už savo anglų kalbos mokymąsi ir paprašysite apmąstyti, kaip kalbos ir akademiniai įgūdžiai, kuriuos jūs praktikuojate, yra taikomi jūsų pasirinktai studijų sričiai. Žinoma, yra dvi dalys.

Akademinių įgūdžių kursai: visi studentai mokosi anglų kalba, norint įgyti sėkmingų akademinių įgūdžių Amerikos kolegijoje ar universitete. Kursų temos: patarimai, kaip naršyti kolegijos sistemą; laiko valdymo metodai; labiausiai paplitusių kolegijų egzaminų ir egzaminų tipai; bandymo strategijos ir testavimo nerimo būdai; kaip skaityti ir mokytis iš kolegijos vadovo; labiausiai paplitę rašymo užduočių tipai; pagrindines Amerikos universiteto aplinkos ypatybes ir vertybes; tinkami ir sėkmingi angliškojo pokalbio būdai ir bendravimas su dėstytojais, patarėjais ir kolegomis. Anglų kalbos kursai šiuo kursu vyksta akis į akį ALA anglų kalbos mokytoja miesteliu ir susitinka devynis valandas per savaitę.

AUPP takas

Amerikos universitetų Pathway programa (AUPP) yra antroji 6 lygio kursų dalis. Studentai imasi vieno ar daugiau koledžų internete kursų. AUPP kursai suteikia studentams koledžo kreditus, kurie vėliau gali būti perduodami daugeliui kolegijų ir universitetų. Kursai siūlomi Tiffin universitete ir Rio Salado bendruomenės koledže ir yra lygiavertis semestro kūrybos darbui. Abi yra regiono akredituotos aukštesniojo lygio institucijos. ALA reikalauja, kad studentai dalyvautų devynioms valandoms individualaus kūrybinio mokymosi ALA miesteliu ir susitiktų su mentoriumi, kuris veikia kaip akademinės sėkmės vadovas.

TOEFL, IELTS ar GRE Track

Studentai atlieka TOEFL, IELTS ar GRE pasiruošimo kursus, kuriuos dėsto ALA anglų kalbos mokytojai, 9 valandas per savaitę. Papildoma internetinė kursų medžiaga ir praktiniai testai yra klasės sudedamoji dalis. Kursai peržiūri bandomąjį turinį maloniai ir prieinamu būdu ir suteikia studentams atsiliepimus apie jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Jie taip pat pateikia ir praktikuoja strategijas, kad gerai atliktų kiekvieną testavimo sekciją. Individualus mokymas yra skirtas studentams, kuriems sunku suprasti kursų turinį.

Programa mokoma:
Anglų
American Language Academy

Peržiūrėti 1 daugiau kursų American Language Academy »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Atvira registracija
Price
2,600 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija