Anglų kalba akademiniais tikslais (EAP) kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa „Anglų kalba akademiniams tikslams“ (EAP) skirta visų lygių anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) studentams, kurie: planuoja stoti į Amerikos kolegiją ar universitetą bakalauro lygiu; reikia pasirengti TOEFL ir IELTS; nori pasisekti universiteto klasėje su gimtąja anglų kalba.

Programos akcentai

TOEFL atsisakymai

Studentai, besikreipiantys į SDSU bakalauro ir magistro laipsnio programas bei vietos bendruomenės kolegijas, gali gauti TOEFL atleidimą, kai baigs aukštesniuosius lygius.

Sąlyginis bakalauro laipsnio priėmimas į SDSU

Studentai, ketinantys įgyti bakalauro laipsnį SDSU, turi galimybę kreiptis dėl bakalauro sąlyginio priėmimo.

Akademinių įgūdžių ugdymas

EAP programa padeda tarptautiniams ESL studentams lavinti įgūdžius, reikalingus sėkmei JAV universitetuose.

Universiteto konsultavimas

ALI siūlo patarimus akademiniais klausimais ir universiteto atranka. Patarėjai padeda studentams pateikti paraiškas dėl priėmimo į San Diego State University ir kitas mokyklas.

Sąveika su gimtąja kalba

EAP studentai turi galimybę praktikuoti savo anglų kalbos ir klausymo įgūdžius bei pagerinti savo žinias apie Amerikos kultūrą, bendraudami su gimtąja kalba. ALI studentų gyvenimo tarnyba taip pat gali padėti studentams užmegzti ryšius su gimtąja kalba už klasės ribų.

Registruokitės į SDSU klases

Aukštesnieji EAP studentai rudens ar pavasario semestrais gali užsiregistruoti į dvi įprastas SDSU klases (šešis vienetus) * su Amerikos studentais. Oficialūs SDSU pažymiai, kreditai ir stenogramos suteikiami ir gali būti perkelti į kitus universitetus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „EAP Plus“ žemiau.

* Taikomas papildomas mokestis.

Testavimas ir įdėjimas

EAP programa siūlo anglų kalbos mokymą visais lygmenimis nuo pradžios iki pažengusio. Studentai laiko praktikos testus, kad nustatytų jų anglų kalbos lygį. Jie išbandomi skirtingose įgūdžių srityse (klausymas, kalbėjimas, skaitymas ir rašymas) ir išdėstomi atsižvelgiant į įvairius jų poreikius ir sugebėjimus. Žemesnio lygio studentai lanko integruotas įgūdžių klases. Kiekvienos kadencijos pabaigoje studentai turi galimybę dar kartą išbandyti savo pažangą.

Anglų kalba akademiniais tikslais

 • Savaitės skaičius: 12 vasarą, 17 pavasarį ar rudenį.
 • Mokymo valandos: 23+ per savaitę.
 • Reikalavimai: pageidautina išankstinė instrukcija anglų kalba.
 • Taip pat įskaičiuota: visi studentai gali naudotis akademinėmis konsultacijomis, studentų konsultacijomis, pasirenkamosiomis medžiagomis, tarimo klinikomis, pokalbių grupėmis, kalbų ir kompiuterių laboratorijomis, SDSU biblioteka ir sporto įranga.

Studentai, atvykstantys po EAP pradžios datos, gali dalyvauti intensyvios anglų kalbos komunikacijos (IEC) programoje iki kitos EAP sesijos pradžios.

Mokymo planas

Vietos testai

Išlaikę EAP praktikos egzaminą, studentai į savo kursus įtraukiami atsižvelgiant į jų kalbos įgūdžių stiprumą kiekvienoje kurso turinio srityje, o tai reiškia, kad studentai gali būti skirtingais klausymo, skaitymo, rašymo ir kt. Lygiais. mokymo planas.

Anglų kalbos įgūdžiai

Didelis dėstymo laikas skiriamas akademinio skaitymo, rašymo, gramatikos, klausymo, kalbėjimo ir žodyno įgūdžiams bei strategijoms, reikalingoms sėkmei kolegijos ir universiteto kursiniuose darbuose, lavinti.

Kiti kursiniai darbai

Priklausomai nuo lygio ir prieinamumo, studentai gali pasirinkti kursus, norėdami pasirengti TOEFL ir IELTS egzaminams, reikalingiems bakalauro universitetinėms programoms. Kai kurie studentai gali dalyvauti turinio kursuose, tokiuose kaip „Matematikos anglų kalba“, „Inžinerijos anglų kalba“, „Amerikos rinkodara“.

Veikla

Studentai susiduria su JAV universitetų klasių kultūra ir gali reguliariai dalyvauti SDSU universiteto veikloje per EAP programą.

Programos pasirinktinai

Kiekvieną semestrą siūlomi pasirenkamieji kursai, skirti toliau palaikyti testų laikymo įgūdžius, pagerinti kalbos žinias ir padidinti žinias apie JAV kultūrą. Kursai skiriasi priklausomai nuo sesijos ir praktikos lygio.

Populiarūs pasirenkamieji dalykai:

 • Interneto TOEFL Prep
 • IELTS Prep
 • Anglų kalba per šokį
 • Amerikos tarimas
 • Anglų kalbos sakinių raštai
 • Sklandumo ugdymas per veiksmažodžius
 • Pasirengimas akademiniam skaitymui
 • Anglų kalba per populiariąją muziką
 • Anglų kalba per sportą

Tarimo klinika

Be kasdienio kalbėjimo pamokų ir tarimo pasirenkamųjų dalykų, ALI studentams siūlo nemokamą personalizuotą artikuliaciją ir akcentų modifikavimą naudojant specializuotą programinę įrangą, pritaikytą laboratorijos veiklą ir mokytojų sukurtą medžiagą.

„EAP Plus“

Pažengę studentai gali užsiregistruoti į dvi įprastas SDSU klases su Amerikos studentais. Oficialūs SDSU pažymiai, kreditai ir stenogramos suteikiami ir gali būti perkelti į kitus universitetus.

 • Dalyvauti gali pažengę studentai, kurie testuoja aukščiau nei EAP 106 lygis.
 • Studentai glaudžiai bendradarbiauja su savo ALI patarėjais, norėdami pasirinkti SDSU klases pasirinktuose skyriuose.
 • Studentai uždirba SDSU kreditą kursuose su Amerikos studentais.
 • Suteikiami oficialūs SDSU nuorašai ir perleidžiamas kreditas.
 • Papildomi mokesčiai taikomi kiekvienai klasei.

Mokesčiai

 • Sausio 6– gegužės 7 d .: 6350 USD
 • Gegužės 19– rugpjūčio 5 d .: 4235 USD
 • Rugpjūčio 18 – gruodžio mėn. 17: 6 350 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is t ... Skaityti daugiau

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is the third-largest university in the state with an enrollment of more than 35,000 students. We offer 97 bachelor's, 84 masters, and 21 doctoral degree programs. Skaityti mažiau