Oficialus aprašymas

Anglų plius programos puikiai tinka paaugliams ir suaugusiems, kurie nori jungti anglų kalbos studijas su pasirinkta laisvalaikio ar kultūrine veikla.

Pavyzdžiui, galima lankyti anglų kalbos pamokas, tada sportuoti, pavyzdžiui, golfo, teniso ar nardymo. Kitas būdas - sekti kursą, kuris susieja anglų kalbos studijas su kultūrine programa, susijusi su Maltų salų istorija ir folklorija.

Tokie anglų ir kitu kursai taps studentais, kurie nori suteikti papildomos reikšmės jų mokymuisi anglų kalba, žinodamas, kad Maltos salos yra geriausia galimybė pasimėgauti mėgstama sporto ar laisvalaikio veikla.

Todėl jūsų poreikiai anglų kalba yra maloniai derinami su gyvenimo malonumais ir džiaugsmais, todėl yra geros jūsų laiko ir pinigų vertės.

Kai kurie anglų ir kitų kursų pavyzdžiai:

  • Anglų ir golfo
  • Anglų plius nardymas
  • Anglų plius tenisas
  • Anglų plius buriuotojas
  • Anglų plius kultūra
  • Anglų kalba ir istorija
  • Anglų plius sportas
  • Anglų plius "Windsurfing"

Veikimo laikas: ištisus metus

Anglų plius "Windsurfing" ar "SUP Standup Paddleboarding"

Malta gali pasigirti dideliu ir įvairiomis burlenčių vietomis visoms įgūdžiams ir iššūkiams, nuo lygių ramus vandenų, puikiai tinka pradedantiesiems iki sudėtingesnių uolų, kur vėjas yra didesnis. Mellieha įlanka į šiaurę ir St. Thomas Bay į Marsascala priešais salos pabaigoje siūlo panašias ir įvairias sąlygas visiems burlenčių lygiams.

Kai kurie iš populiariausių burlaivių ir SUP rūšių Maltoje taip pat yra vieni iš labiausiai kvapą gniaužiančių ir idealiai tinka daugeliui kitų vandens sporto šakų, įskaitant buriavimą, baidarės, uosto kruizus, snorkeling, nardymą ir dar daugiau.

"Ghallet Marku", be abejo, yra vienas iš labiausiai žinomų burlentinių vietų ir "SUP Standup Paddleboarding" Maltoje; esantis palei šiaurinę pakrantę tarp Salinos ir Mellieha. Palankūs vėjai šioje srityje yra dažni, todėl banglentininkams populiarus vaizdas yra tik atviroje jūroje.

Šis kursas yra idealus tiems studentams, norintiems derinti anglų kalbos pamokas su burlentėmis Maltoje. "Anglų plius" burlenčių programa yra skirta visiems įvairaus amžiaus žmonėms: suaugusiesiems, šeimoms (tėvams ir vaikams), keliaujantiems kartu su šeimos programomis ir jaunesniaisiais (nuo 12 metų iki 17 metų).

Kainos

Viena burlenčių pamoka yra 2 valandos, o kaina yra 65 eurų. Į kainą įskaičiuota, jei reikia, įrangos nuoma ir sauskelne.

Viršūnių grupės kursas yra 6 valandos, padalintas į 2 ar 3 seansus. Kaina yra 160 eurų, o jei reikia - nuoma įrangai ir sauskelnei.

SUP pamoka yra 1 valanda ir kainuoja 15 eurų. Į kainą įskaičiuota lentos nuoma. Prireikus papildomas mokestis už "Euro 5" krepšį.

SUP jogos sesija yra 1 valanda ir kainuoja 20 eurų. Į kainą įskaičiuota lentos nuoma

SUP turas trunka 3/4 valandas ir kainuoja 35 eurus. Į kainą įskaičiuota lentos ir kelionių vadovo nuoma.

Visų rūšių veikla yra susijusi su oro sąlygomis, o dėl saugos priežasčių ji gali būti keičiama nedelsiant.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Gateway School Of English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date