Read the Official Description

PROGRAMOS APŽVALGA Mūsų pasirengimo svetingumui programa pasiruošusi tenkinti anglų kalbos reikalavimus norint įstoti į savo bakalauro arba magistro diplomo programą Les Roches Jin Jiang. Programa įtrauks jus į tinkamą programos lygį pagal jūsų dabartinį anglų kalbos lygį, o visos programos trukmė priklausys nuo jūsų anglų kalbos lygio. Kursai skirti intensyviam anglų kalbos mokymuisi mažose grupėse ir pagrindiniai anglų kalbos svetingumo aspektai.

Hospitality Preparatory Programme (HPP) taip pat siekiama supažindinti studentus su svetingumu, ugdant jų kultūrinį supratimą, pasirengiant tolesniems studijoms Les Roches Jin Jiang, prisijungdami prie pagrindinės programos.

TOUCHSTONE LYGIAI Studentai bus įtraukti į atitinkamą programos lygį pagal jų anglų kalbos lygį, įvertintą pagal praktikos egzaminą, kuris atitinka IELTS egzaminą anglų kalba, kuris priimamas į universiteto registracijos dieną. Yra trys skirtingi lygiai, o kiekvienas lygis yra 9 savaičių kursas. "Les Roches Jin Jiang" parengtoje svetingumo programoje yra trys skirtingi "Touchstone" programos lygiai: anglų kalbos programa, siūloma bendradarbiaujant su "Cambridge University Press". Kiekvienas lygis mokomas 9 savaičių kursu. Remdamiesi savo anglų kalbos lygio vertinimo testo rezultatais (kai atvykstate į universitetą), pradėsite parengiamą programą "Touchstone 2", "Touchstone 3" arba "Touchstone 4".

KURSO TURINYS

  • "Touchstone" anglų kalba: 12 valandų per savaitę
  • Rašymas: 3 valandos per savaitę
  • Gramatika: 3 valandos per savaitę
  • Svetingumas anglų kalba: 3 valandos per savaitę
  • Kompiuterizuoto kalbos mokymasis: 2 valandos per savaitę
  • Studijų parama: 2 valandos per savaitę
Program taught in:
Anglų
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

See 3 more programs offered by Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
9 - 27 savaites
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date