Sužinokite anglų ir suteikti naujų galimybių

Graduate Management Admission Test arba Anglų kalbos mokymasis ("ELL) programa yra intensyvus, penkių semestrų, penki lygis, dieninių programa, skirta studentams, kurie kalba angliškai, kaip antrosios kalbos. Ši programa gali padėti sukurti anglų kalbos įgūdžius sėkmės kolegijoje, universitete, ir karjerą. Anglų kalbos mokymasis yra tiek pažangos Campus ir Eglinton gyvenimą svetainėje.

Prasideda kas 3 savaites ... Siūloma ištisus metus!

Su nuolat įsiurbimo ir pradžios datos, galite pradėti iš karto, arba kai jis tinka jūsų tvarkaraštį. Jums bus dedamas į lygį remiantis diagnostikos testą. Kiekvienas lygis susideda iš penkių skirtingų "modulių", ir kiekvienas "Modulis" trunka tris savaites.

"Ateik čia ir mėgautis savo laiką ne Centennial. Turime gerą aplinką, draugus, ir profesinės mokytojų. Jie yra labai naudinga, ir jie duos jums gerą išsilavinimą, padidinti savo pasitikėjimą, ir jie padės jums pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius. Mano patirtis buvo nuostabi. Kiekvieną dieną mes turime pokalbio aikštelė; mes aptarti ir apsvarstyti apie įvairias temas ir informaciją. Mes mokomės vieni apie kitus, skirtingų kultūrų ir, be to, mes galime pabandyti daug maisto. Įdomu ir fantastiška! "- Thanh Phuong Huynh," ELL Lygis 5.

Lankstus ir pritaikyti savo mokymosi poreikius

Iš anglų kalbos mokymosi programos tikslas yra suteikti jums pritaikytą mokymosi patirtį, remiantis jūsų įgūdžių lygio. Jis skirtas studentams, kurių anglų kalbos įgūdžiai varijuoja nuo labai apribota vidutinio lygio.

Kiekvienas lygis yra padalintas į dvi pagrindines klases: Integruotos pagrindinių įgūdžių (skaitymo / rašymo / Gramatika) ir bendravimo įgūdžiai (Kalbėdamas / Klausymasis / Tarimas). 1 ir 2 lygmenys apima papildomą kursą sklandumą įgūdžius. Lygiai 3 iki 5 turi papildomą kursą akademinius įgūdžius.

Programos privalumai

  • Anglų kalbos mokymasis ("ELL) programa remiasi šiuolaikinėmis mokymo ir mokymosi praktikos.
  • Mūsų fakultetas nariai yra kvalifikuoti, dedikuoti ESL mokymo specialistai, kurie teikia nurodymus plius paramą, padrąsinimą, ir nurodymai.
  • Jūs esate su instruktoriais už maždaug 375 valandų per semestrą.
  • Kiekvienas naujas suvartojimas yra atskiras kalba modulis.
  • Diagnostikos įdarbinimo testai užtikrinti teisingą kalbos lygis vietą.
  • Jūs turite reguliariai diagnostikos vertinimus Norėdami išmatuoti klasės pažangą.

Mokymosi aplinka

  • Kompiuterizuotas kalbų mokymosi galimybėmis
  • Prieiga prie kolegijų paslaugų ir išteklių
  • Kelionės
  • Vienas ant vieno kuravimas

"ELL - Anglų vertinimas ir pritaikyti Talpinimo

Mokiniai vertinimo testą Centennial kolegijoje, siekiant užtikrinti teisingą lygio stažuotę ELL programa. Studentai gali būti skirtingų lygių pagal programą, priklausomai nuo jo / jos kalbos įgūdžius. Pavyzdžiui, studentas gali būti priskirtas 1 lygis integruotų pagrindinių įgūdžių (skaitymo / rašymo / Gramatika) ir gali būti dedamas į 2 lygio bendravimo įgūdžiai (Kalbėdamas / Klausymasis / Tarimas).

Studentai nereikia imtis išorinį testą gauti priėmimo.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Centennial College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
5 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date