Anglų kalbos kursai, Dubajuje ir Abu Dabyje

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

Siūlome tarptautiniu mastu akredituotos anglų kalbos kursus reguliariai patogiu laikus Dubajuje ir Abu Dabyje vietų. Mes teikiame interaktyvų ir draugišką aplinką, kuri leidžia mokytis anglų kalbos pavers malonia patirtimi.

 • Sužinokite anglų pokalbį: Mūsų kvalifikuoti gimtoji instruktoriai suteiks patrauklus mokymo aplinką, plėtos savo anglų pokalbį įgūdžius ir sukurti savo žodyną.
 • Sužinokite anglų kalbos gramatikos: Išmokite naudotis gramatika su mūsų išteklių ir praktikos medžiagų.
 • Prisijungę Savęs Tyrimas: išmokti anglų kalbą bet kuriuo metu su mūsų kursus internetu

KODĖL išmokti anglų kalbą

Mokytis anglų Dubajuje ir Abu Dabyje

Anglų kalba yra labiausiai paplitusi kalba pasaulyje, ir ji yra naudojama daugelyje aplinkų, pavyzdžiui, filmų, TV šou, dainomis ir romanų. Tai oficiali kalba daugiau nei 50 šalių ir daugelio tautų, kurios neturi kaip oficiali kalba vis dar naudoja anglų kalbą savo Lingua Franca. Įsivaizduokite žmonių galite bendrauti ir naujų dalykų jūs galite atrasti apie savo kultūrą! Tai tikrai "pasaulinė kalba" ir jos svarba negali būti pervertinta vis labiau tarpusavyje ir globalizuotame pasaulyje.

Daugelis iš jūsų jau gali suprasti kalbą tam tikru mastu. Tačiau yra keletas priežasčių jūs turėtumėte tęsti savo gyvenimą:

Pagerinti bendrą COMMUNICATION

Pasirinkite iš mūsų kursus nuo intensyvaus reguliari savaitgalį, programinė įranga, virtualus ir daugiau dirbti iš visų keturių įgūdžių; skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo.

Geresnės darbo perspektyvos

Anglų įgūdžiai tampa vis svarbu ne darbo vietoje. Mūsų Verslo anglų kalbos kursai ir anglų kalbos pamokų gali padėti jums tapti labiau pasitikintys naudojant kalbą ir judėti į priekį savo karjerą.

PREPARE už bandymą

Nesvarbu, ar jūs ieškote keliauti į užsienį aukštojo mokslo arba imigracijos tikslais į anglų kalbančiose šalyse, Eton institutas siūlo egzaminams kursus ir bandymai IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS ir YLE.

PASIRINKITE kurso OPTION jums geriausiai tiktų

LIETUVIŲ GRUPĖ KURSAI

 • Interaktyvi panardinamieji metodai mokė patyrę gimtoji - 30 valandų kursas per 3 savaites arba 5 trukmė iki 7,5 savaites - 60 val Vasara "Super Intensyvus Kursas per 3 savaites trukme - klasės dydis yra 12" visais lygiais "reiškia vidurkį kad šis kursas yra šiuo metu ir datą kiekvienos kalbos nuo pradedančiųjų viršų, atsižvelgiant į minimalų skaičių 4 mokinių lygį.

Kainos yra neįmanomas mokymosi medžiagą. Registracijos mokestis AED 150 taikoma visiems naujiems mokiniams. Visi kursai yra taikomos prieinamumą ir sąlygomis.

LIETUVIŲ privatus / pusiau privačių KURSAI Lankstus laikas ir vieta - nuo 1 iki 3 besimokančiųjų

Privačios kursai

 • Vienas su vienu klasės su specialiu instruktorius - Siuvėjo-made, kad atitiktų individualius poreikius - Lankstūs laikus ir vietą - Tipiškos kursai 20 valandų su imantis papildomų valandų galimybe grindžiamas būtinybe

Pusiau Privačios kursai

 • 2-3 Besimokantieji - Galimybė užsakyti privačią klasę nedidelei grupei draugui ar kolegomis - Siuvėjo-made, kad atitiktų individualius poreikius - Lankstūs laikus ir vietą, kad atitiktų jūsų grupės 2-3 besimokantieji tvarkaraštį prašymu ne institutas - Tipiškos kursai 20 valandų su imantis papildomų valandų, remiantis poreikis Kainos apskaičiuoti neįskaitant mokymosi medžiagą variantą. Registracijos mokestis AED 150 taikoma visiems naujiems mokiniams. Visi kursai yra taikomos prieinamumą ir sąlygomis. Transportas mokestis 750 AED taikoma 20 valandų kursus, kurių buvo imtasi ne iš instituto.

LIETUVIŲ virtualiosios klasės

 • Lengvas naudoti platforma, nėra techninių galimybių reikia - Galutinis lankstumas, platforma rasti kelis įrenginius - prisijungti prie grupės arba individualus sesiją pagal Jūsų poreikius - asmeniniai mokymosi su tarptautiniu kvalifikuoto instruktoriaus

LIETUVIŲ savarankiškas darbas KLASĖS

Pasiekite kitą lygį kalbų sėkmės jokiu su interaktyvių veiklą ir įdomus kultūros patarimų metu. Mūsų savarankiškas darbas internete kalbos programas tinka pradedantiesiems iki pažengusių garsiakalbius.

 • 60+ KALBOS viena platforma - Neribota interneto prieigos 12 mėnesių; išmokti keletą kalbų, arba specializuojasi vienoje
 • Vertingų kultūros Patarimai - Kultūros įžvalgos padidinti savo supratimą ir dėkingi kalba
 • LANKSTUS Komplektai - Pasirinkti tarp individualios ar kolektyvinės pakuotėje, kad geriausiai tiktų jūsų gyvenimo būdą poreikius
 • LEARN visur ir visada - Galima per keletą platformų (Desktop ir mobiliųjų įrenginių)
Paskutinį kartą atnaujinta May 2016

Apie mokyklą

Eton Institute is globally recognized as a leader in learning and development solutions, offering Professional Development Training, courses in over 100 Languages and Mobile Learning programs. With a ... Skaityti daugiau

Eton Institute is globally recognized as a leader in learning and development solutions, offering Professional Development Training, courses in over 100 Languages and Mobile Learning programs. With a dedicated team of professionals developing highly customized... Skaityti mažiau
Dubajus , Dubajus , Abu Dabis , Viena , Naujasis Delis , Honkongas , Niujorkas + 6 Daugiau Mažiau