Anglų akademinių tikslų 1A - 1B (išplėstinis)

Išplėstinė lygis naudoja kūrybines interaktyvių veiklą, kuri dar labiau sustiprintų ir sąlygų gerinimu savo įgūdžius gramatikos, supratimas, žodyno ir Idiomos. Jums bus sukurti Išplėstinė skaitymo, rašymo ir supratimo įgūdžiai reikia sėkmingai pažangių akademinių programų, kolegijose ir universitetuose. Gramatikos temos dabarties, praeities ir ateities "Unreal sąlyginių, esamus ir Past Perfect laikai, tiesioginę ir netiesioginę kalbą, ir kt.

Jūs neturite jokios sunku suprantu bet kokią sakytinės kalbos atmainąNet tada, kai pristatytas greitu greičiu gimtoji.

Galėsite skaityti visų rašytinės kalbos atmainų lengvai, įskaitant abstrakčių ir sudėtingus tekstus, pvz vadovėlius, specialybės straipsnius ir literatūros kūrinių.

Jūs galite dalyvauti bet pokalbis pastangų ir būti susipažinęs su Idiomos ir šnekamosios kalbos. Jūs galite išreikšti save laisvai ir restruktūrizuoti išsireiškimus, kad kiti žmonės vargu ar žino apie problemą.

Jūs galite aiškiai parašyti tinkamo stiliaus, pavyzdžiui, sudėtingus laiškus, ataskaitas ar straipsnius, ir pateikia bylą su logišką struktūrą. Galėsite rašyti santraukas ir apžvalgas specialybės ar grožinės literatūros kūrinių.

Ši programa yra skirta jums, jei:

 • Jūsų Anglų lygis yra tarpinis ar aukštesniojo lygio.
 • Jūs norite tęsti mokytis universitete ar koledže Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ko galite tikėtis su savo klases:

Kalbėjimas: Gebu bendrauti su sklandumą ir spontaniškai bendrauti, todėl nuolat bendrauti su kalba yra gimtoji. Gebu aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Gebu aiškiai, detaliai apibūdinti daug dalykų, susijusių su savo interesų sfera. Galiu paaiškinti požiūrį į tam vietiniam klausimu sugebėjęs privalumus ir trūkumus įvairių variantų.

klausymo: Gebu suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas bei sekti net sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Gebu suprasti daugumą TV žinių ir laidų apie kasdienius dalykus. Galiu suprasti filmų bendrine kalba dauguma.

Skaitymas: Gebu skaityti straipsnius ir keliamos šiuolaikinės problemos, kurioje tam tikras rašytojo požiūris ir nuomonė ataskaitas. Gebu suprasti šiuolaikinę prozą.

Rašymas: Gebu parašyti aiškų detalų tekstą daugeliu temų, susijusių su mano interesais. Gebu parašyti rašinį ar ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis, kurios paremia ar paneigia tam tikrą požiūrį. Gebu rašyti laiškus ir pabrėžti įvykių ir patirties.

faktas kursai

Žinoma įrašas: Anglų kalba akademiniais tikslais 1A - 1B (B2),

Pamokų skaičius:

 • Intensyvūs: 2 valandos per dieną - 10 valandas per savaitę
 • Super Intensyvus: 3 valandos per dieną - 15 valandas per savaitę
 • Intensyvus plius: 4 valandos per dieną - 20 valandas per savaitę

Klasės nuo pirmadienio iki penktadienio.

Pamoka ilgis: 60 minučių

Klasė dydis: Vidutinis 10, maksimalus 12

Minimalus amžius: 16 metų

Tvarkaraštis: Rytas

įgūdžių pamokos

 • akademinės anglų
 • Rašymas ir Žodynas
 • Kalbėjimo ir žodynas
 • Idiomos
 • akademinis rašymas
 • vietinis kultūra
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Links English Language Institute »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date