Amsterdamo tiesioginis registravimas - Amsterdamo konservatorija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

amsterdam

Kodėl Amsterdamas?

Kaip muzikos studentas, jūs klestėsite klestinčioje Amsterdamo meno aplinkoje. Seniai žinomas kaip meno ir kultūros centras, Amsterdamas apima žmogaus dvasios išraiškas.

Ką jūs išmoksite

Jūs turite galimybę tiesiogiai stoti kaip visiškai įstojęs studentas į Amsterdamo konservatoriją (CvA). „CvA“ darbuotojai kartu su jumis sudarys suasmenintą akademinį tvarkaraštį, apimantį taikomuosius ir teorinius klasikinės ir džiazo muzikos studijų aspektus, pasirenkamuosius kursus ir pasirenkamuosius dalykus. Reikiamas praktinis studijų kurso komponentas apima tiek mokymą vienas prieš vieną, tiek mažų grupių mokymą.

„CvA“ yra didžiausia ir įvairiausia muzikos konservatorija Nyderlanduose, kuri specializuojasi atlikimo, kompozicijos ir teorijos srityse. Labai motyvuoti, savarankiški ir norintys pasinerti į šią puikią įstaigą studentai ras puikių galimybių.

Frits Van Dongen suprojektuotas ir atidarytas 2008 m. „CvA“ pastatą sudaro rečitalių salės, klasių kabinetai, praktikos kabinetai ir biurai. Objektas yra Amsterdamo centre, priešais gatvę nuo Muziekgebouw - šiuolaikinės muzikos ir džiazo namų, kurių paskirtis yra Amsterdame.

Kasdienis gyvenimas

Amsterdamas bus jūsų klasė. Imkitės improvizuotos muzikos labai gerbiamame „Bimhuis“ ar „North Sea Jazz Club“. Ir būtinai mėgaukitės vienu iš daugelio koncertų, vykstančių prestižiniame Amsterdamo „Concertgebouw“. Taip pat norėsite pasiimti garsiųjų meno kūrinių Van Gogo muziejuje ir Rijksmuseum.

Norime, kad Amsterdame jaustumėtės kaip namuose, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto rengimo iki kultūrinių renginių organizavimo, mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite kuo autentiškesnių studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų programą užsienyje, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Conservatorium van Amsterdam.

Susikurkite savo akademinę patirtį pasirinkdami iš šių programos komponentų:

 • Muzikos kursai Amsterdamo konservatorijoje (būtina, 15 kreditų)
 • IES Abroad mokomi olandų kalbos kursai (pasirenkama, 2 kreditai)

Kursai

 • Olandų kalba kasdieniame gyvenime

Glaudžiai konsultuodamiesi su mūsų darbuotojais, jūs nustatote individualizuotą, dieninį (15 kreditų) studijų kursą, į kurį įeina taikomieji ir teoriniai muzikos studijų su pasirenkamaisiais ir pasirenkamaisiais aspektais aspektai. Privalomas praktinis ugdymo turinio komponentas yra instrukcija „vienas prieš vieną“ ir mažos grupės.

Tyrimas apima labai individualizuotas pamokas su dėstytoju ir dalyvavimą plačioje kamerinės muzikos ir ansamblio programoje ir baigiasi kulinariniais pasirodymais. Teoriniais komponentais siekiama lavinti muzikinę vaizduotę ir suvokimą.

CvA siūlo kursus klasikinio ir džiazo katedrose:

 • Brass Instruments
 • Istoriniai instrumentai (tik klasikinės)
 • Improvizacija (tik džiazas)
 • Perkusija
 • Fortepijonas ir kiti klaviatūros instrumentai
 • Styginiai instrumentai
 • Balsas
 • Woodwind Instruments

Pasirinktiniai kursai

Pasirinktasis komponentas apima papildomą našumą ir teorines galimybes. Kvalifikacijos kabinetų ir džiazo skyriuose yra:

 • Analizė
 • Organizavimas
 • Kamerinė muzika
 • Kompozicija
 • Atliekant
 • Continuo žaisti ir vadovauti ansambliams
 • Kontrapunktas
 • Dramos
 • Ausų mokymas
 • Harmoniška fortepijono analizė
 • Harmonija
 • Muzika ir socialinė istorija
 • Orkestro ar ansamblio projektai
 • Pasirenkamas IES Abroad kursas

Šis kursas yra dėstomas IES Abroad fakultete ir yra siūlomas tiek rudens, tiek pavasario semestrais.

 • Olandų kalbos ir kultūros kursai IES Abroad centre

Partnerio institucija (-os)

Amsterdamo konservatorija

„Conservatorium van Amsterdam“ pasinaudoja pripažinta Amsterdamo muzikos reputacija ir siūlo puikias klasikinės ir džiazo muzikos atlikimo, teorijos ir kompozicijos instrukcijas. Konservatorija skirta palaikyti aukščiausius mokymo, atlikimo ir muzikos kūrimo standartus per labai individualizuotą studijų kursą. Ja siekiama išmokyti jus tapti universaliu muzikantu aukščiausiu profesionalios muzikantės lygiu. Jei norite studijuoti CvA, turėtumėte būti stiprus performanso, kompozicijos ar teorijos specialistas, motyvuodamas ir ketindamas tapti profesionaliu muzikantu, muzikos tyrinėtoju ar kompozitoriumi.

Amsterdamo menų mokyklos narė, CvA iš pradžių buvo įsteigta kaip Amsterdamo konservatorija 1884 m. Didžioji dauguma CvA kursų yra dėstomi anglų kalba.

Vieta

2008 m. Atidarytas Fritsas van Dongenas sukurtas "CvA" pastatas su koncertų salėmis, klasėmis, praktikos kambariais ir biuruose. Objektas yra Amsterdamo centre, gatvėje nuo "Muziekgebouw", šiuolaikinės muzikos ir Amsterdamo džiazo šiuolaikinės muzikos namų.

Konsultavimas

Nors jūs tiesiogiai lankotės vienoje iš mūsų partnerių institucijų, mes esame čia už jus, kai tik jums reikia.

Konsultavimas

Prieš išeidami iš namų, mes siūlome jums iš anksto išsirinkti, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus per visą jūsų paraiškos teikimo ir priėmimo procesą.

Tačiau mūsų konsultavimo tarnybos tuo nesibaigia. Kol esate Amsterdame, mūsų darbuotojai gali padėti jums persikelti į savo naujus namus. Sudaryti studijų planą užsienio mokykloje gali būti painu ir stulbinantis. Atvykę į vietą, mes galime atsakyti į jūsų klausimus dirbdami su savo namų ir priimančiąja mokykla ir išsiaiškinti, kokius kursus turite baigti būdami Nyderlanduose.

Parama

Pagalbos paslaugos, kurias mes siūlome, IES Abroad tiesioginiai studentai yra specialiai sukurti, kad padėtų jums kuo veiksmingiau ir sklandžiau pasiekti savo studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Amsterdame, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių:

Antverpenas, Belgija

2 dienos | Kritimas

Mėgaukitės savaitgalio praleidimu kaimyninėje šalyje, Belgijoje, Nyderlanduose! Ateik paragauti vietinės virtuvės patiekalų ir sužinoti daugiau apie tai, kas daro Belgiją ypatinga.

Nacionalinis parkas „Hoge Veluwe“

2 dienos | Kritimas

Aplankykite didžiausią privačiai tvarkomą Nyderlandų apsaugos teritoriją, kurioje gyvena kelios nykstančios rūšys, taip pat apsilankykite parko muziejuje. Taip pat apsilankykite muziejuje po atviru dangumi, kuris leidžia pamatyti istorinę olandų gyvenimo praeitį.

Mastrichtas

2 dienos | Pavasaris

Apžiūrėkite šį universiteto miestą su nuostabia viduramžių architektūra ir gyvu menu bei kultūra. Aplankykite garsiuosius Limburgo labirinto urvus ir pasivaikščiokite įspūdingais kalvotais kraštovaizdžiais.

Zaanse Schans

1 diena | Kritimas

Mėgaukitės kelione dviračiais iš Amsterdamo į Zaanse Schans - esminį Nyderlandų miestą, garsėjantį vėjo malūnais.

IES Abroad Kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės kaip namuose Amsterdame, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar orientacijos programa leidžia jaustis pasiruošusiam, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri supažindina jus su „ IES Abroad Amsterdam“ darbuotojais, kolegomis studentais ir Amsterdamo miestu.

Mūsų išsami orientacija

Laikydamiesi IES Abroad orientacijos, jūs dalyvaujate orientacijoje CvA, kad susipažintumėte su personalu ir įranga.

Taip pat organizuojamos vietinės išvykos ir užsiėmimai, taip pat vienos nakties orientacinė kelionė, kurios metu turėsite galimybę toliau imti Olandijos kultūros elementus ir susipažinti su kitais studentais.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Amsterdamo, jis jaučiasi kaip namuose.

„Deluxe Residence Hall“ - gyvensite viename kambaryje su vonios kambariu. Jūs dalijatės virtuve su kitais studentais ant jūsų grindų. Pastate yra visą parą veikianti registratūra ir sporto salė.

Papildoma veikla

Pakeiskite savo gyvenimą ir mokymąsi Amsterdame per kultūrinius renginius, tokius kaip:

 • Matydamas vėjo malūnus "Zaanse Schans"
 • Apsilankymas Alkmaaro sūrio rinkoje, po to galima plaukti baidarėmis Alkmaaro kanalais
 • Keukenhofo tulpinių sodų kelionė (tik pavasarį)
 • Apsilankymas Hoge Veluwe nacionaliniame parke
 • Dviračiai į Volendamą ir Markeną
 • Viduramžių pilies Muiderslot ir Pampūrio salos tyrimas

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 20 865 USD 5 375 USD 230 USD 26 470 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 28 605 USD 9 120 USD 455 USD 38 180 USD

Mūsų centras

IES Abroad Amsterdamo centras yra įsikūręs Oranje-Nassau kazerne, buvusiose karinėse kareivinėse, nuo to laiko paverstomis biurais ir apartamentais, esančiose priešais garsųjį „Artis“ zoologijos sodą. Tarp šių funkcijų yra nedidelė biblioteka, erdvė klasėje, darbuotojų kabinetai, „WiFi“ prieiga ir erdvė studentams susitikti ir studijuoti. Centro darbo laikas yra pirmadieniais – penktadieniais, 9–17 (jei nenurodyta kitaip).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau