Amsterdamas - verslas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

59168_pexels-photo-208733.jpeg

Kodėl Amsterdamas?

Įsivaizduokite, kaip studijuoti tarptautinį verslą ir pasaulinę ekonomiką nuostabiame Amsterdame, viename iš didžiausių Europos miestų verslo ir pažangios socialinės ir ekonominės politikos. Tai taip pat verslumo ir steigimo centras. Nyderlandai, turinti savo centrinę vietą Europoje ir visateise statusą Europos Sąjungoje, yra puiki vieta mokytis užsienyje ir suprasti ne tik verslą ir ekonomiką Nyderlanduose, bet ir visoje Europoje - jos svarbūs prekybos partneriai yra Vokietija, Belgija , Prancūzija ir Jungtinė Karalystė.

Ką jūs išmoksite

Užsiregistravę šioje programoje, turėsite unikalią galimybę pasirinkti iš daugybės verslo ir ekonomikos kursų Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Įsikūręs Amsterdamo verslo rajone, Ekonomikos mokykla

Kasdienis gyvenimas

Amsterdamas ir Nyderlandai bus jūsų klasėje. Jūs gausite iš pirmo žvilgsnio supratimą apie tai, kaip veikia verslas ir prekyba Europos Sąjungoje, ir kokie pokyčiai pasienio politikos srityje (tiek Europoje, tiek užsienyje) gali sukelti nenumatytas aplinkybes. Išvykus į vietovę, jūs nuvažiuojate į vietas, tokias kaip Roterdamas, Mastrichtas ar Texel sala, o su kelionėmis į kursus Amsterdame ir apylinkėse bus vertingas supratimas apie tai, ką jūs mokate klasėje.

Mes norime, kad jūs pajusite namuose Amsterdame, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį.

Amsterdamo universitete Vrije Universiteit Amsterdamo ekonomikos mokykloje mokate 15-19 kreditų per semestrą

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir neprivalomų komponentų:

 • 4-5 verslo ar ekonomikos kursai verslo mokykloje
 • Vienas IES Abroad studijų kursas (neprivalomas, kreditai skiriasi)

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Kai būsite priimtas, pamatysite galutinio kurso pasiūlymų sąrašą savo "MyIESabroad" paskyroje.

 • Svarbiausi Nyderlandų meno akcentai: nuo Rembrandto iki Mondriaano ir už jo ribų
 • „Studio Rietveld“: Įvadas į studijos meną Amsterdame
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Dialogai dėl pavasario, rudens skirtumų
 • Olandų kalba kasdieniame gyvenime
 • Lytis ir mokslas: Olandų medicina ir tarpžinybiškumas
 • Įvadas į seksualumo ir lyties studijas Amsterdamo kontekste
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • Tarpkultūrinė psichologija
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Tarpkultūrinė psichologija
 • Lytis ir mokslas: Olandų medicina ir tarpžinybiškumas
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Įvadas į seksualumo ir lyties studijas Amsterdamo kontekste

VU universiteto Amsterdamo (VU) kursai

 • Kursai TPB yra išvardyti ECTS. 2 ECTS = 1 JAV kredito.
 • Rudens kursai siūlomi 1 ir 2 laikotarpiais. Pavasario kursai siūlomi 4 ir 5 laikotarpiais.
 • Tikimasi, kad kritę studentai priims nepilnametį į savo studijų kursą. Nepilnamečiams pavasarį nesiūloma, todėl pavasario studentai registruojasi į individualius kursus.

Partnerio institucija (-os)

Apie Vrije Universiteit Amsterdam (VU)

1880 m. Įkurta VU priima apie 25 000 studentų ir siūlo kursus vienuolikoje fakultetų, apimančių meno ir mokslo sritis, ir didžiuojasi labai į studentą orientuotu mokymo stiliumi. TPB yra miesteliu (skirtingai nuo daugelio Europos miestų universitetų), visai šalia Amsterdamo centro, netoli verslo rajono, esančio Pietų Amsterdame.

Iš pradžių įsteigta kaip aukštojo mokslo įstaiga, atskirta nuo bažnyčios ar valstybės, šiandien VU rimtai vertina šį paveldą. Studentai miestelyje jausis patogiai ir galės naudotis daugybe turimų išteklių, įskaitant moderniais pastatais ir infrastruktūra, Griffioen kultūros centru, parduotuvėmis, kavinėmis ir plačia biblioteka.

VU gali pasigirti tvirta tarptautine aplinka; Jos tikslas yra, kad vienas iš keturių studentų, mokančių anglų kalbos programas, būtų tarptautinis studentas.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Amsterdame, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių:

Antverpenas, Belgija

2 dienos | Kritimas

Mėgaukitės savaitgalio praleidimu kaimyninėje šalyje, Belgijoje, Nyderlanduose! Ateik paragauti vietinės virtuvės patiekalų ir sužinoti daugiau apie tai, kas daro Belgiją ypatinga.

Nacionalinis parkas „Hoge Veluwe“

2 dienos | Kritimas

Aplankykite didžiausią privačiai tvarkomą Nyderlandų apsaugos teritoriją, kurioje gyvena kelios nykstančios rūšys, taip pat apsilankykite parko muziejuje. Taip pat apsilankykite muziejuje po atviru dangumi, kuris leidžia pamatyti istorinę olandų gyvenimo praeitį.

Mastrichtas

2 dienos | Pavasaris

Apžiūrėkite šį universiteto miestą su nuostabia viduramžių architektūra ir gyvu menu bei kultūra. Aplankykite garsiuosius Limburgo labirinto urvus ir pasivaikščiokite įspūdingais kalvotais kraštovaizdžiais.

Zaanse Schans

1 diena | Kritimas

Mėgaukitės kelione dviračiais iš Amsterdamo į Zaanse Schans - esminį Nyderlandų miestą, garsėjantį vėjo malūnais.

IES Abroad Kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kelionės, susijusios su kursais

Su kursais susijusios išvykos yra akademinės ekskursijos, susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų žinių apie Olandijos kultūrą ir visuomenę. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus.

Pavyzdžiai galėtų būti šie:

 • Kelionės pėsčiomis po Amsterdamo apylinkes
 • Ekskursijos po šiuolaikinio meno muziejus ir galerijas
 • Kelionė į Hagą
 • Aplankykite Juodąjį archyvą

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės kaip namuose Amsterdame, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar orientacijos programa leidžia jaustis pasiruošusiam, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas ir pasivaikščiojimo ekskursijas, nuvedančius jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Mūsų orientacija supažindina jus su „ IES Abroad Amsterdam“ darbuotojais, kolegomis studentais ir Amsterdamo miestu.

Mūsų išsami orientacija

Jūs taip pat dalyvaujate VU vadovaujamoje orientacijoje, kad susipažintumėte su VU darbuotojais ir įrenginiais, ir turite galimybę prisijungti prie Europos studentų tinklo (ESN) orientacijos tarptautiniams studentams, vadovaujamai Olandijos studentų.

Taip pat organizuojamos vietinės išvykos ir užsiėmimai, taip pat vienos nakties orientacinė kelionė, kurios metu turėsite galimybę toliau imti Olandijos kultūros elementus ir susipažinti su kitais studentais.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Amsterdamo, jis jaučiasi kaip namuose.

Rezidencijos salė - priklausomai nuo vietos, jūs gyvensite viename kambaryje su bendru arba vonios kambariu. Savo grindyse turėsite bendrą virtuvę su kitais studentais arba turėsite asmeninę virtuvėlę.

„Deluxe Residence Hall“ - gyvensite viename kambaryje su vonios kambariu. Jūs dalijatės virtuve su kitais studentais ant jūsų grindų. Pastate yra visą parą veikianti registratūra ir sporto salė. Ši parinktis reikalauja papildomų išlaidų.

Papildoma veikla

Pakeiskite savo gyvenimą ir mokymąsi Amsterdame per kultūrinius renginius, tokius kaip:

 • Matydamas vėjo malūnus "Zaanse Schans"
 • Apsilankymas Alkmaaro sūrio rinkoje, po to galima plaukti baidarėmis Alkmaaro kanalais
 • Keukenhofo tulpinių sodų kelionė (tik pavasarį)
 • Apsilankymas Hoge Veluwe nacionaliniame parke
 • Dviračiai į Volendamą ir Markeną
 • Viduramžių pilies Muiderslot tyrimas

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 15 660 USD 5 060 USD 230 USD 20 950 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 27 740 USD 10 000 USD 455 USD 38 195 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Mūsų centras

IES Abroad Amsterdamo centras yra įsikūręs Oranje-Nassau kazerne, buvusiose karinėse kareivinėse, nuo to laiko paverstomis biurais ir apartamentais, esančiose priešais garsųjį „Artis“ zoologijos sodą. Tarp šių funkcijų yra nedidelė biblioteka, erdvė klasėje, darbuotojų kabinetai, „WiFi“ prieiga ir erdvė studentams susitikti ir studijuoti. Centro darbo laikas yra pirmadieniais – penktadieniais, 9–17 (jei nenurodyta kitaip).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau