Amsterdamas - teisė

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

amsterdam

Kodėl Amsterdamas?

Ar ketinate lankyti teisės mokyklą baigę studijas? Ši programa suteikia jums žvilgsnį į savo ateitį teisės mokykloje ir kokia teisinė karjera jums gali patikti. Sužinokite apie lyginamąją teisę tarptautiniame kontekste studijuodami užsienyje pas mus Olandijoje, kur vietiniai studentai pradeda savo teisės laipsnius bakalauro lygmenyje.

Ką jūs išmoksite

Dalyvaudami šioje programoje prie savo nuorašo pridedate tarptautinės teisės ir kriminologijos patirtį - puikus pokalbio taškas, kai duodate interviu teisės mokyklai ar savo pirmajam darbui. Užsiregistruokite į IES Abroad mokomą pagrindinį kursą „Pagrindiniai teisės klausimai“

Dalyvaudami VU klasėse kartu su olandų ir užsienio studentais, įgysite vertingos tarptautinės perspektyvos, kuri ateina tik studijuojant užsienyje. Ankstesni kursai, kuriuos studentai vedė, apima žmogaus teises

Kasdienis gyvenimas

Nyderlandai bus jūsų klasė. Laikykitės progresyviausių Europoje galiojančių įstatymų ir pasimokykite iš specialistų bei ekspertų, kurie gali padėti jums išdėstyti juos kontekste. Įsivaizduokite, kad lankotės Tarptautiniame teisme Hagoje, sėdi tarp arbitrų Olandijos teisme ar kalbatės su NVO, dirbančių žmogaus teisių srityje, specialistais. Išvykos po lauko nukeliaus nuo takelio tokiose vietose kaip Mastrichtas ar Gouda, o su kelionėmis susijusios kelionės Amsterdame ir jo apylinkėse suteiks vertingos informacijos apie tai, ko mokotės klasėje.

Norime, kad Amsterdame jaustumėtės kaip namuose, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto apgyvendinimo pas kitus vietos ir IES Abroad studentus iki kultūrinių renginių, mūsų darbas yra įsitikinti, ar turite autentiškiausių studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį.

Įsigilinkite į teisę ir kriminologiją iš Olandijos pusės, stumdamiesi į Vrije Universiteit (VU). Universiteto pasaulinio lygio dėstytojai ir kursų galimybės pagerina jūsų akademinę patirtį ir suteikia naujos patirties klasėje bei už jos ribų. Jūs imate 15-18 kreditų per semestrą.

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir neprivalomų komponentų:

 • PO / LW 350 Pagrindiniai įstatymų klausimai
 • Teisės ir kriminologijos pasirenkamieji kursai VU (po 3 kreditus)
 • Olandų kalbos ir kultūros arba Olandijos istorijos kursai VU (pasirenkama, kreditai skiriasi)

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Kai būsite priimtas, pamatysite galutinio kurso pasiūlymų sąrašą savo "MyIESabroad" paskyroje.

 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Olandų kalba kasdieniame gyvenime
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Pagrindiniai įstatymų ir visuomenės klausimai: palyginamasis kontekstas
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • PO / LW 350 - pagrindiniai įstatymų ir visuomenės klausimai: palyginamojo konteksto kritimas, pavasaris

VU universiteto Amsterdamo (VU) kursai

 • Kursai TPB yra išvardyti ECTS. 2 ECTS = 1 JAV kredito.
 • Fall classes yra siūlomi 1 ir 2 laikotarpiais. Pavasario kursai siūlomi 4 ir 5 laikotarpiais
 • Tikimasi, kad kritę studentai priims nepilnametį į savo studijų kursą. Nepilnamečiams pavasarį nesiūloma, todėl pavasario studentai registruojasi į individualius kursus.

Partnerio institucija (-os)

Apie Vrije Universiteit Amsterdam (VU)

1880 m. Įkurta VU priima apie 25 000 studentų ir siūlo kursus vienuolikoje fakultetų, apimančių meno ir mokslo sritis, ir didžiuojasi labai į studentą orientuotu mokymo stiliumi. TPB yra miesteliu (skirtingai nuo daugelio Europos miestų universitetų), visai šalia Amsterdamo centro, netoli verslo rajono, esančio Pietų Amsterdame.

Iš pradžių įsteigta kaip aukštojo mokslo įstaiga, atskirta nuo bažnyčios ar valstybės, šiandien VU rimtai vertina šį paveldą. Studentai miestelyje jausis patogiai ir galės naudotis daugybe turimų išteklių, įskaitant moderniais pastatais ir infrastruktūra, Griffioen kultūros centru, parduotuvėmis, kavinėmis ir plačia biblioteka.

VU gali pasigirti tvirta tarptautine aplinka; Jos tikslas yra, kad vienas iš keturių studentų, mokančių anglų kalbos programas, būtų tarptautinis studentas.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Amsterdame, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių:

Antverpenas, Belgija

2 dienos | Kritimas

Mėgaukitės savaitgalio praleidimu kaimyninėje šalyje, Belgijoje, Nyderlanduose! Ateik paragauti vietinės virtuvės patiekalų ir sužinoti daugiau apie tai, kas daro Belgiją ypatinga.

Nacionalinis parkas „Hoge Veluwe“

2 dienos | Kritimas

Aplankykite didžiausią privačiai tvarkomą Nyderlandų apsaugos teritoriją, kurioje gyvena kelios nykstančios rūšys, taip pat apsilankykite parko muziejuje. Taip pat apsilankykite muziejuje po atviru dangumi, kuris leidžia pamatyti istorinę olandų gyvenimo praeitį.

Mastrichtas

2 dienos | Pavasaris

Apžiūrėkite šį universiteto miestą su nuostabia viduramžių architektūra ir gyvu menu bei kultūra. Aplankykite garsiuosius Limburgo labirinto urvus ir pasivaikščiokite įspūdingais kalvotais kraštovaizdžiais.

Zaanse Schans

1 diena | Kritimas

Mėgaukitės kelione dviračiais iš Amsterdamo į Zaanse Schans - esminį Nyderlandų miestą, garsėjantį vėjo malūnais.

IES Abroad Kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kelionės, susijusios su kursais

Su kursais susijusios išvykos yra orientuotos į akademinę erdvę ir yra susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų žinių apie Olandijos kultūrą ir visuomenę. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus.

Ankstesni pavyzdžiai:

 • Apsilankymai Amsterdamo kriminaliniame teisme palyginti ir palyginti Nyderlandų baudžiamojo teismo ir JAV teismo darbą;
 • Vizitai Hagos tarptautiniame teisingumo teisme, siekiant dalyvauti byloje;
 • Dalyvavimas teismo posėdyje.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės kaip namuose Amsterdame, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar orientacijos programa leidžia jaustis pasiruošusiam, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Mūsų orientacija supažindina jus su „ IES Abroad Amsterdam“ darbuotojais, kolegomis studentais ir Amsterdamo miestu.

Mūsų išsami orientacija

Jūs taip pat dalyvaujate VU vadovaujamoje orientacijoje, kad susipažintumėte su VU darbuotojais ir įrenginiais, ir turite galimybę prisijungti prie Europos studentų tinklo (ESN) orientacijos tarptautiniams studentams, vadovaujamai Olandijos studentų.

Taip pat organizuojamos vietinės išvykos ir užsiėmimai, taip pat vienos nakties orientacinė kelionė, kurios metu turėsite galimybę toliau imti Olandijos kultūros elementus ir susipažinti su kitais studentais.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Amsterdamo, jis jaučiasi kaip namuose.

Rezidencijos salė - priklausomai nuo vietos, jūs gyvensite viename kambaryje su bendru arba vonios kambariu. Savo grindyse turėsite bendrą virtuvę su kitais studentais arba turėsite asmeninę virtuvėlę.

„Deluxe Residence Hall“ - gyvensite viename kambaryje su vonios kambariu. Jūs dalijatės virtuve su kitais studentais ant jūsų grindų. Pastate yra visą parą veikianti registratūra ir sporto salė. Ši parinktis reikalauja papildomų išlaidų.

Papildoma veikla

Su kursais susijusios išvykos yra akademinės ekskursijos, susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų žinių apie Olandijos kultūrą ir visuomenę. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus. Pavyzdžiai galėtų būti šie:

 • Aplankykite Amsterdamo baudžiamąjį teismą, kad palygintumėte ir palygintumėte Nyderlandų teismo ir JAV teismo veiklą.
 • Apsilankykite Hagos tarptautiniame teisingumo teisme ir dalyvaukite byloje.

Kaina

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 15 660 USD 5 060 USD 230 USD 20 950 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 27 740 USD 10 000 USD 455 USD 38 195 USD

Mūsų centras

IES Abroad Amsterdamo centras yra įsikūręs Oranje-Nassau kazerne, buvusiose karinėse kareivinėse, nuo to laiko paverstomis biurais ir apartamentais, esančiose priešais garsųjį „Artis“ zoologijos sodą. Tarp šių funkcijų yra nedidelė biblioteka, erdvė klasėje, darbuotojų kabinetai, „WiFi“ prieiga ir erdvė studentams susitikti ir studijuoti. Centro darbo laikas yra pirmadieniais – penktadieniais, 9–17 (jei nenurodyta kitaip).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau