Amsterdamas - psichologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

amsterdam

Kodėl Amsterdamas?

Amsterdamas, kaip vienas tarptautiškiausių Europos miestų, turtingas kultūros, pilnas atvirų žmonių ir turi viską, ko gali norėti dideliame mieste. Nepaisant to, Amsterdamas vis dar palaiko ramybės jausmą ir yra labai lengvas miestas, į kurį galima apeiti. Tai taip pat nepaprastai gražu. Tad nieko nestebina, kad Amsterdamas yra aukščiausias „Mercer“ 2018 metų gyvenimo kokybės reitingas, o tai taip pat reiškia, kad tai puiki vieta studijuoti užsienyje! Ko lauki?

Ką jūs išmoksite

Studijuoja psichologiją, sveikatą, informatiką arba žemės ir gyvybės mokslus Amsterdamo „Vrije Universiteit“ (VU). Įsikūręs pietuose nuo Amsterdamo ir galintis pasigirti įvairia studentų populiacija, VU siūlo platų psichologijos ir gamtos mokslų kursą, dėstomą profesorių ir tyrėjų, kurie yra vieni geriausių savo srityje. Dalyvaudami užsiėmimuose su olandų ir užsienio studentais, įgysite vertingos tarptautinės perspektyvos, kuri ateina tik studijuojant užsienyje.

Anglų kalbos kursuose gali būti, kad jūs kalbėsitės su šios srities specialistais ir ekspertais, stebėsite širdies ritmą, norėdami iš pirmų rankų sekti, kaip stresas veikia jūsų gyvenimą, nardyti į laboratorijas, lankyti pacientus klinikoje ar padėti suprogramuoti robotą. Taip pat galite pasirinkti išplėsti savo studijas, pasitelkdami IES Abroad kursus apie kultūrų psichologiją, seksualumą ir lytį, studijos meną ar meno istoriją.

Kasdienis gyvenimas

Amsterdamas bus jūsų klasė. Išbandykite savo naujus olandų kalbos įgūdžius, kai mėgaujatės šviežiais produktais su draugais populiariame Albertas Cuypmarkt arba apsilankykite futbolo varžybose ir nudžiuginkite „AFC Ajax“. Jei esate drąsus ir norėsite tyrinėti, žinosite, ką reiškia patirti Amsterdamą kaip olandų studentą. Išvykos po kelionių nukels jus nuo takelio į tokias vietas kaip Mastrichtas ar Gouda, o su kelionėmis susijusios kelionės Amsterdame ir jo apylinkėse suteiks įžvalgos apie tai, ko mokotės klasėje.

Mes norime, kad jūs pajusite namuose Amsterdame, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį.

Būdami Amsterdame, per 15–15 kreditų per semestrą studijuojate VU universitete Amsterdame (VU), garsėjančiame savo stipriomis psichologijos ir gamtos mokslų pasiūlomis.

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir neprivalomų komponentų:

 • 4-5 psichologijos ar gamtos mokslų kursai Amsterdamo „Vrije Universiteit Universitete“ (VU) (būtina, po 3 kreditus)
 • Vienas IES Abroad studijų kursas (pasirenkama, iki 6 kreditų)

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Kai būsite priimtas, pamatysite galutinio kurso pasiūlymų sąrašą savo "MyIESabroad" paskyroje.

 • Svarbiausi Nyderlandų meno akcentai: nuo Rembrandto iki Mondriaano ir už jo ribų
 • „Studio Rietveld“: Įvadas į studijos meną Amsterdame
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Dialogai apie skirtumus
 • Olandų kalba kasdieniame gyvenime
 • Olandų kalba
 • Lytis ir mokslas: Olandų medicina ir tarpžinybiškumas
 • Įvadas į seksualumo ir lyties studijas Amsterdamo kontekste
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • Tarpkultūrinė psichologija
 • Socialinis verslumas ir lyderystė XXI amžiuje
 • Europos Sąjunga besikeičiančiame pasaulyje: istorija, politika ir politikos formavimas
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Sociologija
 • Lytis ir mokslas: Olandų medicina ir tarpžinybiškumas
 • Lenktynių vertimas: palyginamasis požiūris
 • Įvadas į seksualumo ir lyties studijas Amsterdamo kontekste

VU universiteto Amsterdamo (VU) kursai

 • Kursai TPB yra išvardyti ECTS. 2 ECTS = 1 JAV kredito.
 • Rudens kursai siūlomi 1 ir 2 laikotarpiais. Pavasario kursai siūlomi 4 ir 5 laikotarpiais.
 • Tikimasi, kad kritę studentai priims nepilnametį į savo studijų kursą. Nepilnamečiams pavasarį nesiūloma, todėl pavasario studentai registruojasi į individualius kursus.

Partnerio institucija (-os)

Apie Vrije Universiteit Amsterdam (VU)

1880 m. Įkurta VU priima apie 25 000 studentų ir siūlo kursus vienuolikoje fakultetų, apimančių meno ir mokslo sritis, ir didžiuojasi labai į studentą orientuotu mokymo stiliumi. TPB yra miesteliu (skirtingai nuo daugelio Europos miestų universitetų), visai šalia Amsterdamo centro, netoli verslo rajono, esančio Pietų Amsterdame.

Iš pradžių įsteigta kaip aukštojo mokslo įstaiga, atskirta nuo bažnyčios ar valstybės, šiandien VU rimtai vertina šį paveldą. Studentai miestelyje jausis patogiai ir galės naudotis daugybe turimų išteklių, įskaitant moderniais pastatais ir infrastruktūra, Griffioen kultūros centru, parduotuvėmis, kavinėmis ir plačia biblioteka.

VU gali pasigirti tvirta tarptautine aplinka; Jos tikslas yra, kad vienas iš keturių studentų, mokančių anglų kalbos programas, būtų tarptautinis studentas.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Amsterdame, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Dalį išlaidų dalijatės su „ IES Abroad . Čia yra keletas galimų krypčių:

Antverpenas, Belgija

2 dienos | Kritimas

Mėgaukitės savaitgalio praleidimu kaimyninėje šalyje, Belgijoje, Nyderlanduose! Ateik paragauti vietinės virtuvės patiekalų ir sužinoti daugiau apie tai, kas daro Belgiją ypatinga.

Nacionalinis parkas „Hoge Veluwe“

2 dienos | Kritimas

Aplankykite didžiausią privačiai tvarkomą Nyderlandų apsaugos teritoriją, kurioje gyvena kelios nykstančios rūšys, taip pat apsilankykite parko muziejuje. Taip pat apsilankykite muziejuje po atviru dangumi, kuris leidžia pamatyti istorinę olandų gyvenimo praeitį.

Mastrichtas

2 dienos | Pavasaris

Apžiūrėkite šį universiteto miestą su nuostabia viduramžių architektūra ir gyvu menu bei kultūra. Aplankykite garsiuosius Limburgo labirinto urvus ir pasivaikščiokite įspūdingais kalvotais kraštovaizdžiais.

Zaanse Schans

1 diena | Kritimas

Mėgaukitės kelione dviračiais iš Amsterdamo į Zaanse Schans - esminį Nyderlandų miestą, garsėjantį vėjo malūnais.

IES Abroad Kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kelionės, susijusios su kursais

Su kursais susijusios išvykos yra orientuotos į akademinę erdvę ir yra susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų žinių apie Olandijos kultūrą ir visuomenę. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus.

Ankstesni pavyzdžiai:

 • Apsilankykite psichiatrinės priežiūros muziejuje;
 • Ekskursijos po šiuolaikinio meno muziejus ir galerijas;
 • Apsilankykite Nyderlandų lytinio švietimo NVO;
 • Pasivaikščiokite po Amsterdamo apylinkes.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad jaustumėtės kaip namuose Amsterdame, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar orientacijos programa leidžia jaustis pasiruošusiam, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Mūsų orientacija supažindina jus su „ IES Abroad Amsterdam“ darbuotojais, kolegomis studentais ir Amsterdamo miestu.

Mūsų išsami orientacija

Jūs taip pat dalyvaujate VU vadovaujamoje orientacijoje, kad susipažintumėte su VU darbuotojais ir įrenginiais, ir turite galimybę prisijungti prie Europos studentų tinklo (ESN) orientacijos tarptautiniams studentams, vadovaujamai Olandijos studentų.

Taip pat organizuojamos vietinės išvykos ir užsiėmimai, taip pat vienos nakties orientacinė kelionė, kurios metu turėsite galimybę toliau imti Olandijos kultūros elementus ir susipažinti su kitais studentais.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Amsterdamo, jis jaučiasi kaip namuose.

Rezidencijos salė - priklausomai nuo vietos, jūs gyvensite viename kambaryje su bendru arba vonios kambariu. Savo grindyse turėsite bendrą virtuvę su kitais studentais arba turėsite asmeninę virtuvėlę.

„Deluxe Residence Hall“ - gyvensite viename kambaryje su vonios kambariu. Jūs dalijatės virtuve su kitais studentais ant jūsų grindų. Pastate yra visą parą veikianti registratūra ir sporto salė. Ši parinktis reikalauja papildomų išlaidų.

Papildoma veikla

Pakeiskite savo gyvenimą ir mokymąsi Amsterdame per kultūrinius renginius, tokius kaip:

 • Matydamas vėjo malūnus "Zaanse Schans"
 • Apsilankymas Alkmaaro sūrio rinkoje, po to galima plaukti baidarėmis Alkmaaro kanalais
 • Keukenhofo tulpinių sodų kelionė (tik pavasarį)
 • Apsilankymas Hoge Veluwe nacionaliniame parke
 • Dviračiai į Volendamą ir Markeną
 • Viduramžių pilies Muiderslot ir Pampūrio salos tyrimas

Kaina

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 15 660 USD 5 060 USD 230 USD 20 950 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 27 740 USD 10 000 USD 455 USD 38 195 USD

Mūsų centras

IES Abroad Amsterdamo centras yra įsikūręs Oranje-Nassau kazerne, buvusiose karinėse kareivinėse, nuo to laiko paverstomis biurais ir apartamentais, esančiose priešais garsųjį „Artis“ zoologijos sodą. Tarp šių funkcijų yra nedidelė biblioteka, erdvė klasėje, darbuotojų kabinetai, „WiFi“ prieiga ir erdvė studentams susitikti ir studijuoti. Centro darbo laikas yra pirmadieniais – penktadieniais, 9–17 (jei nenurodyta kitaip).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau