Amerikos pokalbių anglų kalba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Amerikos pokalbių anglų kalba

Praleiskite 3 savaites vasarą ar žiemą gyvendami ir mokydamiesi Vašingtono centre, DC ir bendraudami su klasės draugais iš daugiau nei 30 šalių. Mūsų trijų savaičių amerikiečių pokalbio anglų kalba programa suteikia jums ekspertų patarimus apie gramatikos, pokalbio ir klausymo įgūdžius. Pagrindinis dėmesys programoje skiriamas anglų kalbos vartojimui kasdieniame gyvenime mokantis apie Amerikos kultūrą.

Rytiniai užsiėmimai lavina klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, akcentuojant žodyną ir gramatiką, o popietiniai užsiėmimai suteikia galimybę klausytis ir kalbėti dominančiomis temomis ramioje, neformalioje aplinkoje. Užklasinė veikla ir išvykos suteiks jums galimybę praktikuoti savo kalbos įgūdžius įdomiame Vašingtono, DC, pasaulyje.

Kai būsite priimtas į programą, jums bus įvertintas, siekiant nustatyti jūsų konkrečius mokymosi poreikius. Tada mes suteiksime jums pamokas su kitais vienodo lygio mokiniais, užtikrinančiais, kad gausite geriausią mokymosi patirtį, atitinkančią jūsų poreikius.

Programos ypatybės

  • Mažos klasės dydžiai
  • Ryšio įgūdžių akcentavimas įvedant Amerikos kultūrą ir orientaciją į Vašingtoną
  • Rytiniai užsiėmimai, skatinantys klausytis ir kalbėti
  • Popietiniai užsiėmimai, kuriuose daugiausiai dėmesio skiriama tarpkultūriniam bendravimui per išvykas, klasės užduotis ir individualius projektus.
  • Profesoriai, turintys patirties lingvistikoje ir kalbų mokyme
  • Kultūrinė veikla ir užklasinės galimybės

Mokymo planas

Amerikos pokalbių anglų kalbos programoje savaitės dienomis dalyvausite programavime nuo 9 iki 15 val., Tai apima užsiėmimus, praktinę veiklą, grupių diskusijas ir seminarus. Be instrukcijų klasėje, jūs taip pat dalyvausite išvykoje ir įgysite patirties Vašingtono DC bendruomenėje. Kiekvieną savaitę turėsite galimybę dalyvauti programinėje ir kultūrinėje veikloje, kur galėsite pritaikyti klasėje mokomus įgūdžius, susitikti su kitų programų studentais ir praktikuoti savo anglų kalbą patogiose socialinėse vietose.

Programos dienos 2020-2021

  • 2020 m. Liepos 10 d. – 2020 m. Liepos 31 d
  • 2021 m. Sausio 7 d. – 2021 m. Sausio 29 d
  • 2021 m. Liepos 19 d. – 2021 m. Rugpjūčio 6 d
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training a ... Skaityti daugiau

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training and education, summer school and special programs, and the University’s only part-time bachelor’s program. Skaityti mažiau
Vašingtonas , JAV internete , Londonas , Singapūras , Morro de San Paulo + 4 Daugiau Mažiau