Amerikos laipsnių perkėlimo programa (ADTP) buvo sukurta specialiai tam, kad studentai galėtų studijuoti pirmąją savo amerikietiškojo laipsnio dalį Sunway universitete. Programa buvo sukurta konsultuojantis su Amerikos universitetais, siekiant užtikrinti, kad studentai galėtų vienodai perkelti į Ameriką baigti studijas.

"Sunway University American Degree Transfer Program" (ADTP) suteikia studentams galimybę patirti amerikietišką išsilavinimą vietoje. Studijų kursų pasiūlymai Amerikos sistemoje gali būti suskirstyti į bendrojo lavinimo (liberaliojo meno reikalavimus), pagrindinius / mažesnius reikalavimus ir pasirinktinai. Sunway ADTP kaip amerikietiškas išsilavinimas yra lankstus, tuo tarpu studentas tampa visapusiškesnis. Be to, kad pasirinkote vieną bakalauro laipsnį, keletas JAV universitetų siūlo dvejopo didžiųjų ar didelės apimties merginų derinius įvairiose studijų srityse. Studentai gali tyrinėti ir atrasti savo dominančias sritis ir atitinkamai siekti savo pagrindinių ar pagrindinių nepilnamečių derinių.

Tipiškas bakalauro laipsnis JAV yra ketverių metų laipsnis. ADTP studentai paprastai perkeliami kaip jaunesni (3 metai) studentai. Priežastis prisijungti prie ADTP yra ta, kad SAT / ACT egzaminai nereikalingi leidimui perduoti. Studentai gali persikelti į Kanadą, Australiją ar Naująją Zelandiją, išskyrus galimybę pervesti į JAV. Jei vienas iš Sunway universiteto ADTP baigs visus dvejus metus, jie taip pat gali tiesiogiai perkelti į dvejopo laipsnio programą tarp Sunway universiteto ir Lankasterio universiteto.

Kodėl ADTP

 • Mūsų įsipareigojimas padėti studentams surasti labiausiai tinkamus universitetus perduoti, teikiant konsultacines sesijas mūsų studentams.
 • Mes turime specialią ir patikimą mokyklą, kuri padeda sukurti palankų ir holistinį požiūrį į mokymąsi.
 • Mes teikiame nuolatinę paramą su mūsų absolventų paslaugomis ir didžiulėmis stažuotės galimybėmis susidurti su įvairiomis pramonės šakomis.

Majorai

Laisvųjų menų

ADTP priima studentus visoms didžiosioms mokykloms ir daugumai didžiųjų, studentai praleidžia dvejų metų studijas Malaizijoje ir paskutinius dvejus metus valstybėse. Studentai privalo priimti pagrindinius dalykus ir laisvųjų menų kursus. Programos lankstumas leidžia taikyti kitus liberaliojo meno reikalavimus, kai studentai gali mokytis vienerius metus Malaizijoje ir užbaigti pastaruosius trejus metus valstybėse.

Studentai turi įgyti minimalų "C" klasę, kad atitiktų perkėlimo reikalavimus. Dažnai konkurencingi universitetai turėtų aukštesnius priėmimo reikalavimus ir akademinius standartus. Labai svarbu, kad mokiniai pamokytų konkrečius universiteto priėmimo kriterijus, perkėlimo reikalavimus ir paraiškų teikimo procesus.

 • Verslas
 • Komunikacija
 • Psichologija

Mokslas / inžinerija

ADTP priima studentus visoms didžiosioms mokykloms ir daugumai didžiųjų, studentai praleidžia dvejų metų studijas Malaizijoje ir paskutinius dvejus metus valstybėse. Studentai privalo priimti pagrindinius dalykus ir laisvųjų menų kursus. Programos lankstumas leidžia taikyti kitus liberaliojo meno reikalavimus, kai studentai gali mokytis vienerius metus Malaizijoje ir užbaigti pastaruosius trejus metus valstybėse. Studentai turi įgyti minimalų "C" klasę, kad atitiktų perkėlimo reikalavimus. Dažnai konkurencingi universitetai turėtų aukštesnius priėmimo reikalavimus ir akademinius standartus. Labai svarbu, kad mokiniai pamokytų konkrečius universiteto priėmimo kriterijus, perkėlimo reikalavimus ir paraiškų teikimo procesus.

 • Aktuarinio mokslo
 • Inžinerija
 • Kompiuterija
 • Kriminalistika, farmacija, biomedicinos mokslai
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Sunway University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date