Akademiniai anglų kalbos kursai - specializuotos anglų kalbos kursai

Jei norite daugiau pažengusių besimokančiųjų, CES Toronto siūlo akademinius anglų kalbos kursus mūsų universiteto mieste Toronto centre. Daugelis besimokančiųjų pereina į šį lygį iš bendrojo anglų kalbos arba tobulina savo anglų kalbą, kad pasirengtų darbo vietai.

Verslo anglų kalba

Idealus kursas studentams, siekiantiems tobulinti bendravimą angliškai kalbančiose verslo aplinkose. Šio kurso mokiniai išmoks verslo žodyną ir kalbų formas, tyrimo ir pristatymo įgūdžius bei pasaulines verslo problemas. Studentai taip pat rengs teminius savaitinius projektus, kuriuose naudojami klausymo / skaitymo medžiagos iš įvairių svarbių šaltinių.

Svetingumas anglų kalba

Tai mokymosi patirtis, skirta asmenims, norintiems naudotis anglų kalba svetingumo ir turizmo industrijoje. Kursų medžiaga apima keletą pagrindinių temų, tokių kaip kelionės ir turizmas, telefono etiketas, anglų kalbos pristatymai, susitikimai, korespondencija ir biuro valdymas. Studentams taip pat suteikiama galimybė ištirti Torontos svetingumo industriją.

Taikomas anglų kalbos istorija, menas ir kultūra

Kursas puikiai tinka studentams, norintiems pasinerti į Kanados ir Toronto kultūrą tiek klasėje, tiek už jos ribų. Šis kursas suteikia praktines realaus pasaulio galimybes plėsti anglų kalbos įgūdžius ir atrasti Kanados ir Toronto istoriją bei kultūrą tuo pačiu metu.

Socialinių žiniasklaidos taikomoji anglų kalba

Studentams, kurie yra profesionaliai ar asmeniškai suinteresuoti socialine ir skaitmenine žiniasklaida, šis kursas suteikia galimybę išmokti reikiamą kalbą naršyti ir panaudoti įvairias socialinės žiniasklaidos platformas ir aptarti atitinkamus su jų pasauliniu naudojimu susijusius klausimus, kartu teikiant realaus pasaulio programas. (nuo mokyklos iki karjeros) socialinės žiniasklaidos kraštovaizdžio.

Egzamino paruošimas

Mūsų TOEFL, IELTS ir TOEIC testų rengimo kursai yra skirti mokyti studentus vertingų bandymų ir kalbos įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai naršyti ir perduoti standartizuotus anglų kalbos testus.

Teisinė anglų kalba

Šis kursas, skirtas teisininkų ir teisės specialistams, siūlo praktinį ir komunikacinį kalbos mokymą naudojant autentišką ir vadovaujamąja medžiaga klausymo ir skaitymo medžiagą. Studentai bus išbandyti teisine žargonu ir kas savaitę pristatysime realaus pasaulio scenarijų. (galima 2016 m. birželio mėn.)

Privatus Tutoring

Individualus, specializuotas mokymas su įgūdžių mokytoju, suteikiančiu studentams pagrindinių įgūdžių prieš pradedant užsiėmimus grupėje arba kaip papildomą paramos programą, pagrįstą individualiais poreikiais.

Medicinos anglų kalba

Suprojektuoti medicinos specialistams ir sveikatos priežiūros darbuotojams, administratoriams ir studentams, šis kursas yra struktūrizuotas ir kontekstualizuotas klases, kuriose naudojamos autentiškos ir vadovaujančios medžiagos klausymo ir skaitymo medžiagos. Studentai bus testuojami medicinos žargonu ir kas savaitę rengs projektus realiu atveju. (turimas 2016 m. liepos mėn.)

Pristatymo įgūdžiai

Sukurta tarpdalykiniams ir vidutinio lygio studentams, siekiantiems pagerinti pasitikėjimą viešuoju kalbėjimu ir sklandiomis kalbomis kalbant anglų kalba. Šiuo kursu studentai dalyvauja prasmingose ​​vedamos diskusijose, diskutuoja apie įvairias svarbias socialines temas ir problemas bei rengia pristatymus, kurių pagrindą sudaro savaitiniai teminiai punktai, naudojant atitinkamus mokslinius tyrimus ir išmoktus kalbos įgūdžius.

Tarimas ir klausymas

Šis kursas, sukurtas pradinių ir priešmokyklinio lygio studentams, padeda mokiniams suvokti ir gaminti daugiau natūralių anglų formų, tuo tarpu nukreipdamas į pirmojo kalbų perkėlimo įprastus taškus. Naudodamiesi populiariomis dainomis, televizijos laidomis ir filmais bei įvairiomis komunikacinėmis priemonėmis, studentai išmoksta ir tobulina anglų kalbos niuansus.

Studijuokite CES

CES pripažįstame, kad kitos kalbos mokymasis sėkmingai reikalauja ne tik vadovėlio, bet ir paskaitos. Mūsų ESL klasės suaugusiems yra orientuotos į tikslą, naudojant komunikacinį požiūrį į kalbų mokymąsi. Mes praturtina studentų gyvenimą realiomis kalbomis ir kultūrinėmis galimybėmis. Mes mokome studentus, taikydami šiuolaikinius metodus, kurie pirmiausiai įkūnija studentą. Mes įkvepia studentus realizuoti savo tikslus ir išplėsti savo akiratį.

Sužinokite angliškai Toronte

Įkurta kaip vienas saugiausių Šiaurės Amerikos miestų, Torontas yra miestas, kuriame žmonės gali jaustis saugiai ir patogiai. Nuolat balsuojama viena iš geriausių vietų gyventi ir aplankyti. Tai daugiausia priklauso nuo to, kaip Toronte žmonės švenčia įvairovę. Tai išskirtinis pasaulinio lygio miestas, kuris švenčia meilę ir pagarbą daugybei kultūrų, kurios čia klestės.

Vieta

"Capital English Solutions", įsikūrusi didžiausiame Kanados mieste ir mieste, "Capital English Solutions" yra pagrindinė vieta norintiems mokiniams pasinerti į anglų kalbą ir Kanados kultūrą. Mūsų "ESL Classes" suaugusiesiems patogiai įsikūrę pačioje Toronto miesto centre esančiame Yonge gatvėje ir Wellesley gatvėje. Čia apsuptas daugybė vietinių parduotuvių, kavinių, barų, restoranų ir specializuotų parduotuvių. "Wellesley" metro stotis yra vos už kampo, o vos keli žingsniai pasiekia šio nuostabaus miesto centrą ir Ontarijo ežerą.

Atsiliepimas - Nadia, Meksika

"Viena iš geriausių Toronto mokyklų! Darbuotojai ir studentai yra tokie malonūs, o visi mokytojai yra labai patyrę. Aš atvyko į Torontą, nieko nežinodamas apie anglų kalbą, bet visi padėjo man tobulėti. Esu labai laimingas, pasirinkdamas CES. "

Programa mokoma:
Anglų
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date