SUJUNGIMAS KATEDRA vidurinio mokymo diplomas

Pridedamas prie Filosofijos fakulteto sumavimas vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio inter fakultetas. Jos tikslas yra švietimas ir mokymas mokytojams vidurinio ugdymo licencijų turėtojai laipsnį iš bet kokio esamo fakultete UCC.

Tai tarpdisciplininis departamentas yra vienas iš veiksmingiausių priemonių privilegijuota diską ir perdavimo jaunimo ugdymo moralinių ir dvasinių vertybių Pasak krikščionių vizija.

Tai taip pat esamų fakultetų paslaugų ir yra skirtas suteikti licencijų, kurie nori pedagogiką perdavimo būtinas jų būsimai mokytojo profesijai, pagal krikščionių vizija neatsiejama švietimo.

Kaip jis siekia formuoti absolventas, būsimą krikščionių pedagogas, tai yra: orus ir gerai apmokyti principus ir mokymo praktikos alsuoja krikščioniško tikėjimo ir apšviesta pasiekimai patvirtino Švietimo mokslai - gali plėtoti individualų mokinį; Dėl prieglobsčio, be drausminių kompetencijos (žinios apie medžiagų), mokymo kompetenciją (žiniasklaidos ir komunikacijos technologijas ir mokymo įvertinimas, metodinę kokybę, išlaikyti mokyklos dokumentų) - įtikinamai atvedė į savo būsimą profesiją mokytojas pagalba modeliuoti pamokas ir teikti mokymosi pamokas, visi pagal patyrusių dėstytojų priežiūra.

Studentai atsižvelgiant agregavimo programą vidurinį išsilavinimą aukštojo laipsnis paprastai egzaminus į antrųjų metų licencijos pabaigoje. Jie primygtinai patariama sekti bendrą kursą programos pirmaisiais metais licenciją.

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 1 daugiau kursų L’Université Catholique Du Congo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Vas. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019, Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019, Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date