Read the Official Description

SUJUNGIMAS KATEDRA vidurinio mokymo diplomas

Pridedamas prie Filosofijos fakulteto sumavimas vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio inter fakultetas. Jos tikslas yra švietimas ir mokymas mokytojams vidurinio ugdymo licencijų turėtojai laipsnį iš bet kokio esamo fakultete UCC.

Tai tarpdisciplininis departamentas yra vienas iš veiksmingiausių priemonių privilegijuota diską ir perdavimo jaunimo ugdymo moralinių ir dvasinių vertybių Pasak krikščionių vizija.

Tai taip pat esamų fakultetų paslaugų ir yra skirtas suteikti licencijų, kurie nori pedagogiką perdavimo būtinas jų būsimai mokytojo profesijai, pagal krikščionių vizija neatsiejama švietimo.

Kaip jis siekia formuoti absolventas, būsimą krikščionių pedagogas, tai yra: orus ir gerai apmokyti principus ir mokymo praktikos alsuoja krikščioniško tikėjimo ir apšviesta pasiekimai patvirtino Švietimo mokslai - gali plėtoti individualų mokinį; Dėl prieglobsčio, be drausminių kompetencijos (žinios apie medžiagų), mokymo kompetenciją (žiniasklaidos ir komunikacijos technologijas ir mokymo įvertinimas, metodinę kokybę, išlaikyti mokyklos dokumentų) - įtikinamai atvedė į savo būsimą profesiją mokytojas pagalba modeliuoti pamokas ir teikti mokymosi pamokas, visi pagal patyrusių dėstytojų priežiūra.

Studentai atsižvelgiant agregavimo programą vidurinį išsilavinimą aukštojo laipsnis paprastai egzaminus į antrųjų metų licencijos pabaigoje. Jie primygtinai patariama sekti bendrą kursą programos pirmaisiais metais licenciją.

Program taught in:
Prancūzų kalba

See 1 more programs offered by L’Université Catholique Du Congo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Vas 2019, Rugs 2019
Application deadline

Vas 2019, Rugs 2019