Oficialus aprašymas

Išreikškite save nauja kalba!

WITS Language School siūlo platų neakivaizdinių trumpų kursų pasirinkimą Afrikos, Azijos ir Europos kalbomis. Mūsų kursai yra skirti suaugusiems ir sutelkti dėmesį į kalbą, naudojamą kasdieniame pokalbyje.

PASIŪLYTŲ KALBŲ PASIRINKIMAS apima:

PASTABA: * Kursai teikiami tik už privatų mokslą arba pagal paklausą.


1. Viešieji kursai

Mūsų viešieji kursai yra suskirstyti į lygius, kiekvienas lygis turi du modulius (A

Atkreipkite dėmesį: vakarų klasės priklauso nuo minimalių studentų skaičiaus reikalavimų.


Kursų lygiai ir struktūra

Mūsų kursai yra siūlomi trimis pagrindiniais kalbos kompetencijos lygiais: 1 lygiu, 2 lygiu ir 3 lygiu. Kurso kursai yra moduliuojami, kiekviename kompetencijos lygyje yra du moduliai (A

Panašiai turite užpildyti 1 lygį, prieš pereinant prie 2 lygio ir galiausiai 3 lygio, kaip parodyta toliau pateiktoje diagramoje:

Atkreipkite dėmesį, kad aukštesnis lygis (2A-3B lygiai) siūlomi pagal poreikį. Jei turite kokių nors kalbos žinių, apklausiamas vienas iš mūsų kalbų mokytojų, kad nustatytumėte savo kvalifikacijos lygį.


Sertifikavimas ir vertinimas

Dalyvio pažymėjimai išduodami 1A modulio pabaigoje, jei lankotės bent 80% klasių. Tada galite pasirinkti tarp kompetencijos sertifikato ir dalyvio pažymėjimo likusiai modulių daliai.

Kompetencijos pažymos išduodamos sėkmingai baigus visus kursus, išskyrus 1A modulį. Jei jūsų tikslas yra gauti kompetencijos pažymėjimą, jums reikės dalyvauti vertinimų serijoje, apimančiose žodinius ir rašytinius testus. Jūs turite teisę gauti kompetencijos pažymėjimą, jei išlaikysite testus.


Metodika ir tarpininkai

WITS Language School pritaria komunikacinei ir interaktyvioms metodikoms. Besimokantieji yra panardinami į kalbą nuo pat pirmosios sesijos ir raginami kalbėti. Mokymasis vyksta neoficialiai ir aktyviai, išlaikant pusiausvyrą tarp mokinių ir mokytojų sąveikos, savarankiško mokymosi ir grupinio darbo. WITS Language School yra patyrę kalbos mokytojai ir yra tikslinės kalbos gimtosios kalbos.

Viešieji kursai siūlomi tam tikru metų laiku.


Mokestis už kursą

Kurso mokestis vienam studentui priklausys nuo kiekvienos grupės studentų skaičiaus, kaip nurodyta žemiau:

Studentų skaičius2. Verslo kursai

Mūsų korporaciniai kursai yra skirti valstybinėms ir privačioms organizacijoms, kurioms reikia mokyti specialiųjų kalbų. Kursai pritaikyti kliento kalbos poreikiams ir siūlomi kliento patalpose arba Wits universitete, o kartais ir klientui tinka.


Programa

Kursai yra moduliuojami. Norint užbaigti lygį, turite dalyvauti dviejuose kursuose - A modulyje ir B modulyje. Jei turite kokių nors kalbos žinių, interviu atliks vienas iš mūsų kalbų mokytojų, kad jūsų kvalifikacijos lygis būtų Atkaklus.


Modulių trukmė

1A modulis - 40 val

1B modulis - 40 valandų

Verslo kursai siūlomi ne visą darbo dieną. Sertifikatai ir vertinimai yra tokie patys kaip ir viešiesiems kursams.


3. Privati ​​mokykla ir mažos grupės kursai

Privačios klasės yra skirtos tiems studentams, kurie negali prisijungti prie įprastų klasių ar kurių konkrečios kalbos poreikiai nėra lengvai pritaikyti kitose mokymo aplinkose. Mažos klasės yra skirtos plačiajai visuomenei ir verslo klientams, kai negalima organizuoti reguliarių grupinių pamokų.

Tai ypač tinka studentams aukštesniu lygiu.

Privataus mokymo išlaidas sudaro mokymas, medžiagos ir transportas (neprivaloma). Mokesčiai skiriasi atsižvelgiant į dalyvių, kurie lanko kursą, skaičių.


Kurso turinys

Mokymo blokas apimtų temas reikiamu lygmeniu. WITS Language School turi rekomenduojamų temų sąrašą, kuris turėtų būti įtrauktas į lygį, tačiau privataus mokymo atveju šios temos pritaikomos, kad atitiktų studento reikalavimus.


Sertifikavimas

WITS Language School negali išleisti atvykimo ar kompetencijos pažymėjimų, nebent galime patvirtinti, kad studentas išlaikė tą pačią valandų skaičių, paprastai baigtą kursuose.


Tai reiškia

  • Dalyvavimo pažymėjimai suteikiami po 40 valandų privačių pamokų, prilygstančių viešųjų kursų moduliui 1A
  • Kompetencijos pažymėjimai suteikiami po papildomų 40 valandų mokymosi ir sėkmingai atlikus bandymus. Dalyviai, kurie pasirenka neatsižvelgti į testus, baigę kursą gaus lankomumo pažymėjimą.


Prašome atkreipti dėmesį:

Privačiose studijose užsiimantys darbai priklauso nuo individualaus studento. Galima nuspręsti, kurią iš numatytų temų studentas atliks per privataus mokymo kursą. Daugeliu atvejų studentai labiau linkę siekti tam tikrų asmeninių tikslų, o ne siekdami gauti pažymėjimą. Tokiu atveju nėra jokio išorinio spaudimo baigti tam tikrą valandų skaičių, o studentai gali nustatyti savo tempą.


Mokymo metodika

" WITS Language School skatina komunikacinę, interaktyvią mokymo metodiką visuose kursuose, įskaitant privačias studijas. Tai reiškia, kad, kaip studentas, turėsite aktyviai dalyvauti mokant naują kalbą. Privati ​​mokykla turi tam tikrų problemų, nes studentas negali pasikliauti kitų bendraklasių bendradarbiavimu ir turi kurti visą kalbą. Kita vertus, studentai gauna nepagrįstą mokytojo dėmesį ir nustato studijų tempą ir turinį.

Programa mokoma:
Anglų
WITS Language School

Peržiūrėti 6 daugiau kursų WITS Language School »

Paskutinį kartą atnaujinta July 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
10 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,400 ZAR
Mokestis už studentą 10 studentų grupei: R5,400 (kursų mokestis vienam studentui priklausys nuo kiekvienos grupės studentų skaičiaus). Privačių ir mažų grupinių kursų mokesčiai skiriasi priklausomai nuo to, kiek dalyvių lanko
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date