Administraciniai pagalbiniai prieštaravimai

MasterD

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Administraciniai pagalbiniai prieštaravimai

MasterD

Informaciniai administraciniai pagalbiniai prieštaravimai

Ar ketinate kreiptis į savo srities administracinius asistentus egzaminus?

" MasterD sėkmingai rengiame visus vietinius, autonominius ir valstybinius administracinius asistentus. Mes turime 20 metų patirtį rengdami viešojo administravimo padėjėjus.

Mūsų pasirengimas leidžia jums pateikti bet kurios agentūros ir vietovės administracijos asistento egzaminus

Tokiu būdu vieningu kursu būsite pasirengęs susipažinti su oficialia pozicija miesto tarybose, provincijų tarybose, autonominėse vyriausybėse, universitetuose ... Kaip matote, galimybės įgyti administracinio padėjėjo pareigas yra labai plačios.


Administracinių protestų rengimas

" MasterD mes siūlome Jums geriausius žmogiškuosius ir techninius išteklius, kad galėtumėte išmokyti jus: dalyko ekspertų mokytojai, simuliaciniai egzaminai, gyvos klasės, akademijos ir individualus kiekvieno mokinio stebėjimas ir kontrolė.

Administracinio padėjėjo egzaminas yra puiki galimybė pradėti dirbti viešojo administravimo srityje. Vienas jų privalumų, palyginti su kitais, yra tai, kad jie yra prieštaravimai, kad kasmet skelbiami daugiau skambučių, taigi yra didesnė tikimybė gauti vietą.

Be to, reikalaujantys reikalavimai, būtent ES piliečiai, kurie yra ispanai ar piliečiai, yra ne mažiau kaip 16 metų, taip pat reikalaujama darbotvarkė yra labiausiai prieinama kitų protestų atžvilgiu.

Administracinės padėjėjo egzaminų reikalavimai gali skirtis atsižvelgiant į kvietimą, kurį norite pateikti. Administraciniam asistentui reikia antrosios pakopos arba lygiaverčio magistro laipsnio; Administracijai reikalingas Bachilleris arba lygiavertis.


Administracinės Pagalbinės Opozicijos

Administracijos padėjėjo darbotvarkė, kurią parengia mūsų mokytojai, suskirstyta į dešimt skirtingų blokų, kurių kai kurie yra bendri kitiems protestams:

 • Pirmieji žingsniai link mano tikslo
 • Konstitucinė teisė
 • Administracinė teisė
 • Viešoji funkcija
 • Vietinis I ir II režimas
 • Finansinė teisė
 • Socialinis draudimas
 • Sveikatos teisė
 • Administraciniai dokumentai Asmens duomenų tvarkymas


Administracinės padėjėjo testavimas

Egzaminų, susijusių su administracinių padėjėjų egzaminais, yra skambučių įvairiose srityse (vietos, regiono, valstybės, universitetų ir sveikatos priežiūros tarnybų) egzaminai, priklauso nuo to, kokie organai skambins ir bus įsteigti pokalbio pagrinduose, kartu su reikalavimais, forma ir terminas pateikti atvejus, programas ir kt. Todėl žemiau išvardyti testai yra bendro pobūdžio ir yra įmanomi bet kuriame ankstesnėje pastraipoje išvardytų sričių skambučiuose C1 ir C2 pogrupyje:

 • Teorinis Teorijos testas, susijęs su pokalbių programą sudarančiomis temomis, paprastai yra klausimyno tipo testas. Jie taip pat gali reikalauti rašytinės ir žodinės tematikos, trumpų klausimų. Tai taip pat priklausys nuo paties skambučio.
 • Praktinės prielaidos Tai yra faktinės prielaidos sprendimas; kyla klausimas apie prielaidą, siekiant pritaikyti programoje reikalaujamą teoriją. Tai taip pat gali būti administracinio dokumento rašymas.
 • Kompiuterio testas. Ją sudaro įrodymas apie pareiškėjo įgūdžius, greitį ir gebėjimus apie programas, kurios reikalingos pokalbiui. Labiausiai paplitę yra "Word", "Excel" ir "Access", tačiau tai priklausys nuo to, kas skambina.
 • Psichotechnologiniai testai. Tai apima abstrakčios intelekto, žodinio sugebėjimų, skaičiavimo, motyvacijos ir tt testus.

Turi būti atsižvelgta į tai, kad autorystų bendruomenių, kurių antroji oficiali kalba, kvietimai reikalauja kalbos sertifikato arba, jei tokio nėra, reikia patvirtinti antrosios kalbos lygio egzaminą.


Skambučiai

Kalbant apie administracinių padėjėjų egzaminų egzaminus, jie yra tie, kurie sukuria daugiausiai vietų, nes juos gali pavadinti įvairios institucijos, tokios kaip savivaldybės, apskričių tarybos, universitetai, regioninės valdžios institucijos, sveikatos priežiūros tarnybos ir valstybės institucijos visoje Ispanijoje.


MasterD akademija

MasterD akademijoje mes padėsime jums parengti administracinės asistento egzaminus bet kuriai ispanų geografijos vietai. Taigi galite pateikti save bendruomenėje, kurioje esate, arba kuri geriausiai tinka jūsų ypatybėms.

Dabar jūs neturite priežasčių pasiekti savo tikslą. Pagalvokite apie savo ateitį ir paruoškite administracinės asistento egzaminus geriausioje šio sektoriaus akademijoje. Paklauskite mums bet kokių klausimų, kuriuos turėsite, ir mes mielai jums padėsime.


Reikalavimai administracinio padėjėjo prieštaravimams

Jie yra šie:

 • Būti ispanu ar Europos Sąjungos valstybe nare arba valstybe nare, kuri pagal Europos Sąjungos sudarytas ir Ispanijos ratifikuotas tarptautines sutartis taiko laisvą darbuotojų judėjimą.
 • Būkite bent 16 metų ir neviršykite, kiek tai yra, didžiausias priverstinio išėjimo į pensiją amžius.
 • Administracinės padėjėjo vietose:
  • Turėti antrosios pakopos išsilavinimo, FPI ar lygiaverčio išsilavinimo pavadinimą arba gauti tą informaciją paskelbus kvietimą.
 • Administracinėms pareigoms:
 • Turėti bakalaureato laipsnį, antrosios pakopos ar lygiavertį profesinį rengimą arba galimybę jį įgyti paskelbus pokalbį.
 • Negali būti diskvalifikuotas už viešųjų funkcijų vykdymą.
 • Nebuvęs atskirtas drausminėmis bylos medžiagomis dėl bet kurios viešosios administracijos arba autonominių bendruomenių konstitucinių ar įstatymų nustatytų organų tarnybos, taip pat neturi būti absoliutaus arba specialaus darbo vietos arba viešųjų pozicijų teisių atėmimo dėl teisminio sprendimo, dėl galimybės susipažinti su įstaiga ar mastu pareigūno ar atlikti funkcijas, panašias į tuos, kurie atliekami darbo jėgos atveju, kuriuose jis buvo atskirtas arba diskvalifikuotas. Jei esate kitos valstybės pilietis, jis negali būti diskvalifikuotas arba lygiavertėje situacijoje arba jam buvo taikomos drausminės arba lygiavertės sankcijos, kurios jūsų valstybėje neleidžia tokiomis pačiomis sąlygomis naudotis viešuoju darbu.

Šie reikalavimai turi būti taikomi iki paraiškų pateikimo termino pabaigos ir laikomi iki karjeros pareigūno eiti pareigas.

Kiekviena organizacinė institucija nustato savo reikalavimus savo skambučių pagrindu, į kuriuos mes ne visada siunčiame.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų


Paskutinį kartą atnaujinta August 8, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Ispanija - Tarragona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Ispanija - Tarragona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla