Kvalifikacija: Universiteto pažymėjimas
Programos trukmė: 1 metai / 3 semestrus

5

CENTENNIAL kolegijos Tarptautinio verslo vadybos programa užtikrina jums gauti pagrindinių pramonės žinių, jums reikia sėkmingai vykdo savo veiklą pasauliniu mastu bet tarptautinio verslo aplinkoje.

Pasaulinės perspektyvos verslo yra unikali, kad specialistai turi turėti žinių apie specializuotų tarptautinių verslo valdymo temomis, kaip antai: - Tarptautinio verslo teisė - Tarptautinės finansų ir bankininkystės - Tarptautinis marketingas - Tarptautinės verslumo ir naujovių - Pasaulinė verslo mokslinius tyrimus ir analizę - Tarptautinė verslo planavimas - Įmonių socialinė atsakomybė ir tarptautinė plėtra - Verslo tarpininkavimas šioje verslo programą mokykloje, šios temos yra mokomi kartu su pagrindinių verslo kursus, pavyzdžiui, projektų valdymo ir verslo ryšių.

Siekiant užtikrinti karjeros pasirengimą po baigimo, Tarptautinio verslo vadybos programa yra praktinis požiūris, kuris apima vis techninių žinių ir įgūdžių per hands-on mokymo. Dieninės, 14 savaičių patirtinis mokymasis proga (stažuotės) su dalyvaujančios organizacijos tolesnio baigia savo pramonės žinias ir patirtį tarptautiniame versle.

6

Programa renginiai

  • Tarptautinio verslo vadybos fakulteto nariai turi didelę patirtį pasaulio verslo rinkoje.
  • Plati naudojimo tyrimai, modeliavimas ir projektais grindžiamą mokymąsi, daugiausia dėmesio skiriant besivystančių projektų valdymo, komandinio darbo, ataskaitos raštu ir bendravimo ir pristatymo įgūdžiai.
  • Jūs įgyti praktinės pramonės patirtį per 14 savaičių stažuotės.
  • Studentai turės galimybę nukreipti savo dėmesį ir įgyti tvirtą pagrindą tarptautinės verslo praktikos per trumpą laiką.
  • Apima kursus, kurie gali sukelti CIFFA (Kanados tarptautinės ekspeditorių asociacija) sertifikatą.

Artikuliacijos susitarimai

Kvalifikuoti absolventai gali būti tinkamos dalyvauti kelias programas su Bendradarbiaudami institucijoms. Šie kelio metu programos leidžia studentams gauti studijų kreditą mokymosi gauti Centennial koledžas. Mūsų partneriai:

Karaliaus Keliai universitetas

  • bakalauras prekybos - Verslo valdymas - Verslo administravimo bakalauras pastovumą ir Tarptautinio verslo

Universitetas Vakarų Anglijos

  • Bet bakalauras universiteto Ontarijo instituto technologijos - bakalauras prekybos (pagyrimu) - tiltas Karjera Outlook - Tarptautinė rinkodara menedžeris - muitinės tarpininkas - verslo konsultantas
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Suzhou Centennial College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date