Read the Official Description

Kiekvienas sėkmingas verslas naudoja reklamos agentūros, grafikos dizainerių ir iliustratorių paslaugas skatinti ir informuoti šiandienos pasaulio ekonomikoje. Absolventai grafinio dizaino specialybę ar sertifikato programos rasti darbą reklamos agentūrose, dizaino studijos, in-house įmonių dizainas / skatinimo skyrių, arba kaip laisvai samdomų darbuotojų, tvarkančių kūrybinių projektų ir kampanijų įvairovė.

Naujausi tyrimai rodo, kad reklamos, grafinio dizaino ir su juo susijusios veiklos perspektyvos yra puikus. Laukas yra laikoma viena iš 25 geriausių profesinių pasirinkimų.

Pagrindiniai užimtumo srityse

  • Grafinis dizaineris
  • Web dizaineris
  • Kūrybos direktorius
  • Meno vadovas
  • Iliustratorius
  • Vyresnysis dizaineris
  • Pakuotės Dizaineris
  • Maketas Atlikėjas
  • Kompiuterių Atlikėjas
  • Programa Informacija

Perkamumą lemia kūrybiškumo ir darbo kokybės eksponuojami absolvento portfelio. Grafinis dizainas programa ne koledžo DUPAGE vadovus studentus į sukurti sėkmingą portfelį. Programa tarnauja aukštųjų mokyklų absolventų, asmenims, siekiantiems savo karjeros pokyčius, specialistai, kurie yra modernizuoti ar didinti jų darbo įgūdžių, o tie, kurie siekia asmeninio praturtėjimo, ugdant jų meninius gabumus.

Studentai, kurie užpildyti Taikomosios mokslo laipsnį bendradarbis gali nedelsiant kreiptis į darbą ar gali tęsti mokslus, pasinaudojant artikuliacijos sutartis su "Columbia College Čikagoje, ar Robert Morris koledže Čikagoje ir Aurora. Šie susitarimai leidžia studentams pradėti savo studijas koledže DUPAGE ir baigti bakalauro laipsnį vienoje iš šių gerai laikytis mokyklose.

Grafinis dizainas kursinių apima tyrimą grafinis dizainas, iliustracija, tipografijos, web dizainas ir reklama. Didžiosios įrenginius, pavyzdžiui, "Macintosh" įrengtas kompiuteris dizaino studijos, su naujausiais dizaino ir iliustracijos programinės ir spalvinius spausdintuvus, leidžia studentams plėtoti profesinius kokybės portfelius. Su dideliu mokymo programą, apdovanojimai mokytojų ir didžiųjų įrenginių, grafinis dizainas yra vienas iš bendruomenės koledžas grafinio dizaino programomis Midwest geriausias.

Grafinis dizainas programa pabrėžia portfelio plėtrą principais ir dizaino elementų, tipografijos, iliustracijos, tapatybės dizainas, Reklamos dizainas, web dizainas ir imituojant studijos darbo tyrime. Studentai įgyja patirties tradicinių ir skaitmeninių projektavimo įrankių ir programinės įrangos naudojimo. Artikuliacijos susitarimai egzistuoja tęsti mokslus ne tik AAS laipsnį. Grafinis dizainas laipsnis susideda iš 66 kreditų minimumas programos reikalavimus ir bendrojo lavinimo mokyklose.

Karjeros informacija GRDSN-ILS

Pareigų pavadinimas (-ai): Dizaineris, grafinis Atlikėjas, dizaineris, kūrybos direktorius, dailininkas, Dizainas direktorius Sudarymas kambarys priežiūros, Kūrybos direktorius, darbalaukio Leidėjas, grafikos dizaineris / Gamyba

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by College of du Page »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline