Oficialus aprašymas

Izoliuota teorija

Visų mūsų teorinių kursų metu naudojame naujausią naujausią mokymo medžiagą ir atliksite visą savo studijas mūsų mokymo įstaigose Gioteborge. Į kainas įtrauktos visos teorijos knygos, diagramos ir navigacijos įranga. Mes kruopščiai atrinkome geriausias knygas ir vadovus mūsų kursuose.

ATPL su (IR) teorija

EASA ATPL H teoriniai dieniniai kursai. Mes naudojame „Oxford“, „Nordion“ ir „Wagtendonk“ knygų mišinį. Teorinis mokymas yra suskirstytas į dvi dalis, kurios abi trunka šešias savaites. Kiekviena dalis susideda iš paskaitų paskaitose ir egzaminus. ATPL sraigtasparnių kurse yra 14 dalykų, kurso metu įtraukta IR teorija. Teorinis mokymas susideda iš ATPL pagrindinės mokyklos teorijos 650 valandų.

Kaina ir trukmė

59 000 SEK / 6 savaičių egzaminai - 6 savaitės

PPL teorija

EASA PPL H. PPL sraigtasparnių kurse yra 9 dalykai, ir jūs turite galimybę turėti kai kurias knygas savo kalba. Visa paskaita atliekama anglų arba skandinavų kalbomis, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Kaina ir trukmė

30 000 SEK / individualus grafikas

IR

EASA IR H. Priklausomai nuo licencijos turėtojo lygio, yra 4-7 dalykai. Visa paskaita atliekama anglų kalba, o mes naudojame „Oxford“, „Nordion“ ir „Wagtendonk“ knygų mišinį.

Kaina ir trukmė

24 000 SEK / individualus grafikas

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Northern Air Training »

Paskutinį kartą atnaujinta March 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
12 savaites
Dieninės
Price
59,000 SEK
ATPL su (IR) teorija. 30 000 SEK už PPL teoriją. 24 000 SEK už IR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date