Filter
A lygis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus A-levels. Vaizduojamasis menas

A lygiai yra testų studentai Jungtinėje Karalystėje, norėdami patekti į universitetą. Kiekvienas testas apima kitą dalyką, o studento vertinimas gali jam padėti pasirinkti išsamią studijų sritį.

Scenos menų (Performing Art) studijos apima šokio, muzikos bei teatro praktines bei teorines puses. Tad priklausomai nuo studentų norų bei interesų jie gali rinktis pačias įvairiausias menų studijas nuo teatro istorijos iki pažangios choreografijos studijų.

Susisiekti su universitetais A-levels - Vaizduojamasis menas - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vaizduojamasis menas

Richard Huish College

Muzika yra subalansuotas tyrimas akademinių ir praktinių aspektų muzikos. Jūs turite galimybę sukurti savo muziką. Performance yra pagrindinis kurso tiek individualiai, ... [+]

muzika Lygis Dirbantis visą darbo dieną Egzaminų komisija: Edexcel

Daro muzika Huish yra "sudėtinga, įvairi ir įdomi patirtis."

Muzika yra subalansuotas tyrimas akademinių ir praktinių aspektų muzikos. Jūs turite galimybę sukurti savo muziką. Performance yra pagrindinis kurso tiek individualiai, tiek grupėse. Ši tema tyrinėja klasikinę, populiariąją, Pasaulio ir kino filmų muziką.

Yra praktinių ir egzaminų raštu asortimentas. Jūsų tobulėjimui bus vertinamas pasitelkus atlikimo, kompozicijos, klausymo ir analitinių įgūdžių.

Tai yra labai vertinama akademinė Žinoma, kad rengia jums už aukštojo mokslo ir profesinės muzikos galimybes. ... [-]

Jungtinė Karalystė Tauntonas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba