Filter
A lygis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti A-levels apie Technologijų studijos

Aukštojo lygio pasiekimas A lygiu yra svarbus JK studentams, norintiems įstoti į universitetą. Aukštojo mokslo įstaigos naudoja šių egzaminų rezultatus, norėdamos nuspręsti, ar studentas yra pasirengęs studijuoti savo programoje.  

Technologijų panaudojimas modernios visuomenės gyvenime jau ilgą laiką kelia įvairias politines bei filosofines diskusijas. Pagrindinis šios diskusijos klausimas yra ar technologijos labiau padeda visuomeniname gyvenimui ar pakenkia žmonių bendravimui bei kitoms žmonių gyvenimo sferoms. Vieni yra įsitikinę, kad technologijos žmonijai leidžia tobulėti ir pasiekti naujų atradimų, tačiau esantys kitoje stovykloje dažnai pamini technologijų žalą gamtai bei asmeniniam žmonių bendravimui.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais A-levels - Technologijų studijos - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos

Richard Huish College

Kompiuterija siekiama suteikti jums įvadas į kompiuterijos pagrindus ir turi stiprią praktinę programavimo elementas. Ji yra mokoma specialistas skaičiavimo kambaryje nau ... [+]

Kompiuterių mokslas

Lygis Dieninis egzaminų komisija: AQA

Kompiuterija siekiama suteikti jums įvadas į kompiuterijos pagrindus ir turi stiprią praktinę programavimo elementas. Ji yra mokoma specialistas skaičiavimo kambaryje naudojant Visual Studio 2008. Jei planuojate tapti skaičiavimo profesionalus patartina toliau mokytis į universitetinio lygio.

Tai Lygis kursas yra siūloma tik kaip dvejų metų programą.

Galbūt studijavo skaičiavimo susijusius IT kursus mokykloje, tačiau tai nėra atvykimo į šį kursą reikalavimas. Jūs jau turi turėti visų dalykų susidomėjimą daryti su kompiuterija ir šis kursas bus pratęsti savo įgūdžius į programavimą, ir išplėstas įgūdžius, įskaitant, kaip kompiuteris darbus.... [-]

Jungtinė Karalystė Taunton
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba