A lygiai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

A lygiai yra tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija. Daugelyje šalių universitetai priims tris A lygio AC klases, atitinkančias priėmimo kriterijus įvairiuose kursuose.

A lygiai yra mokomi mažose grupėse, kuriose dalijamasi mokymu.

Greene'e yra pagrindinis CIE A lygių sąrašas, pateiktas žemiau esančioje lentelėje, iš kurių studentai gali pasirinkti bet kurį tris.

Pagrindiniai A lygio subjektai

Matematika

Mokslo A lygiai taip pat reikalauja papildomo laiko praktiniam darbui - paprastai apie tris valandas per savaitę.

CIE A lygio egzaminai vyksta kiekvienų metų lapkričio ir gegužės / birželio mėn. Studentai savo egzaminus dažniausiai priima pirmuosius A lygio studijų metus ir jų A lygio egzaminus pasibaigus antraisiais metais. Jei reikia, AS egzaminus galima pakartoti sekančiais lapkričio arba gegužės / birželio mėnesiais studento antrojo A lygio studijos Greene'o metais metu.

Papildomi CIE Galimi pasirinkimai: Verslo, Vokietijos, Pasaulinės perspektyvos, Teisė, Portugalija, Sociologija, Ispanų kalba.

„Greene's“ taip pat gali priimti studentus A lygio dalykams, kurie nėra CIE, bet kuriuos siūlo kitos A lygio egzaminų lentos, pvz., AQA, Edexcel arba OCR.

Mokesčiai už šiuos papildomus dalykus ir egzaminų lentas paprastai yra aukštesni ir visi mokymai yra individualūs. Kelioms iš šių papildomų dalykų prieinamumas priklauso nuo tinkamų įrenginių ir dėstytojų susitarimų. Mokesčių priedai bus mokami už dalykus, kuriems reikia kursinių darbų ir medžiagų

Kai atvykstate į „Greene“, Kolegijos direktorius susitiks su jumis dėl pradinio pokalbio ir vertinimo, kad aptartumėte jūsų interesus ir tikslus bei patvirtintumėte A lygio subjektų pasirinkimą. Dalyko vertinimai gali būti nustatyti siekiant nustatyti, kokio dydžio paramą jums reikės, ir atitinkamą mokestį. Kolegijos direktorius paskirs jus į asmeninį mokytoją, kuris bus jūsų akademinis mentorius visą savo kursą. Mūsų asmeniniai mokytojai yra atsakingi už strateginių gairių teikimą su savo studijomis, stebėdami akademinę pažangą per savaitinius susitikimus, padedant jums plėtoti savo savarankiškus studijų įgūdžius ir užtikrinti bendrą gerovę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Greene’s has a core of full-time academic and administrative staff supported by a network of carefully selected and trained tutors. This body of talent encompasses a wide range of academic achievemen ... Skaityti daugiau

Greene’s has a core of full-time academic and administrative staff supported by a network of carefully selected and trained tutors. This body of talent encompasses a wide range of academic achievement, teaching expertise and experience with the tutorial method of learning. Skaityti mažiau