A lygiai yra tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija. Daugelyje šalių universitetai priims tris A lygio AC klases, atitinkančias priėmimo kriterijus įvairiuose kursuose.

A lygiai yra mokomi mažose grupėse, kuriose dalijamasi mokymu.

Greene'e yra pagrindinis CIE A lygių sąrašas, pateiktas žemiau esančioje lentelėje, iš kurių studentai gali pasirinkti bet kurį tris.

Pagrindiniai A lygio subjektai

Matematika

Mokslo A lygiai taip pat reikalauja papildomo laiko praktiniam darbui - paprastai apie tris valandas per savaitę.

CIE A lygio egzaminai vyksta kiekvienų metų lapkričio ir gegužės / birželio mėn. Studentai savo egzaminus dažniausiai priima pirmuosius A lygio studijų metus ir jų A lygio egzaminus pasibaigus antraisiais metais. Jei reikia, AS egzaminus galima pakartoti sekančiais lapkričio arba gegužės / birželio mėnesiais studento antrojo A lygio studijos Greene'o metais metu.

Papildomi CIE Galimi pasirinkimai: Verslo, Vokietijos, Pasaulinės perspektyvos, Teisė, Portugalija, Sociologija, Ispanų kalba.

„Greene's“ taip pat gali priimti studentus A lygio dalykams, kurie nėra CIE, bet kuriuos siūlo kitos A lygio egzaminų lentos, pvz., AQA, Edexcel arba OCR.

Mokesčiai už šiuos papildomus dalykus ir egzaminų lentas paprastai yra aukštesni ir visi mokymai yra individualūs. Kelioms iš šių papildomų dalykų prieinamumas priklauso nuo tinkamų įrenginių ir dėstytojų susitarimų. Mokesčių priedai bus mokami už dalykus, kuriems reikia kursinių darbų ir medžiagų

Kai atvykstate į „Greene“, Kolegijos direktorius susitiks su jumis dėl pradinio pokalbio ir vertinimo, kad aptartumėte jūsų interesus ir tikslus bei patvirtintumėte A lygio subjektų pasirinkimą. Dalyko vertinimai gali būti nustatyti siekiant nustatyti, kokio dydžio paramą jums reikės, ir atitinkamą mokestį. Kolegijos direktorius paskirs jus į asmeninį mokytoją, kuris bus jūsų akademinis mentorius visą savo kursą. Mūsų asmeniniai mokytojai yra atsakingi už strateginių gairių teikimą su savo studijomis, stebėdami akademinę pažangą per savaitinius susitikimus, padedant jums plėtoti savo savarankiškus studijų įgūdžius ir užtikrinti bendrą gerovę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Greene's Tutorial College Lisbon »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Birželis 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 30, 2021