Oficialus aprašymas

Šiandien, sumišimas - ne sklandžiai, pastovaus kurso, - dažnai karaliauja organizacijoms ir įmonėms. Iš tiesų, sako Stephen R. Covey, mes dabar "nuolatinė Whitewater pasaulyje." Ne tik geras valdymo gebėjimų svarbu, bet veiksmingas vadovavimas yra taip pat gyvybiškai svarbus. Per šį kursą, 4 Vaidmenys "Leader", dalyviai gauna įrankius, procesus ir kontekstą, vadovauti sėkmingai, net laikais neramioje kaita.

Ką mokytis

Šis kursas susideda iš keturių sesijų atliko vieną po pietų arba vakare Ką jūs sužinosite: medžiagos naudojimas sukūrė Franklin Covey, jūs išmoksite taikyti keturis vaidmenis vadovavimo darbo vietoje.

  • Supratimas apie pathfinding vaidmenį, suderinant, suteikiantis ir modeliavimas
  • Taikyti keturis vaidmenis besimokantįjį atrinktų projektų / iniciatyva
  • Sukurti Win-Win susitarimų ir vadovavimo veiksmų planus
  • Suprasti vertės bendro eksploatavimo nutraukimo procesas

Ilgis:

Keturi - pusės dienos posėdžiai klasėje po 4 Vaidmenys "Leader" kompaktinį diską, kuris suteikia dalyviams rinkinys toliau suprasti ir taikyti keturis vaidmenis realiame pasaulyje darbą.


Tikslas Šio kurso:

Vadovavimas yra dvasinė būsena, o ne darbo aprašymas. Kiekvienas bet organizavimo lygis gali būti taikomi šių keturių principų konkrečioje situacijoje ir gamina puikių rezultatų. Šis kursas yra puikus tolesnės prie 7 įpročiai efektyviai veikiančių žmonių.

Apie Sietlas tyrimų Partners, Inc

Sietlo tyrimų Partneriai atitinka mokymosi poreikių vadybininkai, vadovai, ir atskirų įmokų organizacijos. Nesvarbu, ar esate savininkas mažos įmonės, žmogiškųjų išteklių specialistas, skyriaus vadovas, arba aukščiausio rango vadovas, mūsų PEAK gyvenimą programos ™ yra skirta jums pasiūlyti aukštos kokybės mokymosi ir tobulėjimo patirtimi. Mes pedagogams ir verslo lyderiai įsipareigojo visapusiškai ugdyti specialistų nesvarbu savo srityje ar pramonės šaka.   
 
 


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Seattle Pacific University School of Business and Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019