Įgijo magistro laipsnį Pasiūlymas 3D

Pasitinkant tradicinių formatų tiesiškumas, šiandien mūsų aplinkos nauja paradigma yra sudarytas: on-demand turinį, pranešimo fragmentacijos, interneto dalyvavimo ... Informacija, mokymo ir pramogų srautas nemažės per visus ekranus ir skaitmeninių įrenginių , Tačiau, nepaisant pokyčių ir virš jų, dizaineris-komunikatorius iššūkis išlieka ta pati: gauti žmonių dėmesį. Norėdami tai padaryti, valdyti oficialius išteklius ir raktus pasakojimo ir įtikinėjimo yra neabejotinai jo pagrindinis ginklas.

Tačiau garso ir vaizdo kūrėjas turi žinoti ir magistro pagrindinės priemonės, kurios leidžia atstovauti savo idėjas, kaip ir daugiau, tuo geriau. Įrankiai, kurie daro projektus galės sugauti žiūrovo dėmesį. Įrankiai sukurti įsimintinų pranešimus.

Šioje sistemoje, 3D sprendimai suteikia esamą kraštovaizdį judesio grafika neginčijamas pridėtinės vertės, kad tapo itin konkurencingos rinkos plitimas.

TIKSLAI RENGIMO

Įmerkite dizaineris apmąstymų ir eksperimentavimo projektus visame animacinių grafikos ir audiovizualinės kūrybos procese, gilinti žinias Sukūrimo įrankių ir skaitmeninio leidimas ne tik kaip tiesioginis sprendimo pagrindinių problemų kūrimo, bet kaip pagalbą ir paramą Pasaulio idėjų.

GYVENIMO

Ši magistrantūros kursas yra suskirstytas į 4 modulius ir sudaro su Baigiamosios studijų projektas.

  • Modulis I - technologijos (kino 4d)
  • II modulis - seminarai (Animacija, Abstrakcija televizija, Spausdinimas už ekranus ir fotoaparato apšvietimu)
  • III modulis - Projektai (tapatybė ir garso ir vaizdo reklama)
  • Modulio IV - Garso ir vaizdo Kultūra

DUOMENŲ LAPAS

Problema: 4-as leidimas

Kvalifikacija: 3D Pasiūlymas absolventas nuo Vic-UCC universitete. Studentai, neturintys universitetų laipsnių gaus diplomą universiteto tęstinių tyrimų.

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Nuo 8 spalis 2015 gegužės 2016 pristatymas PFE: Bir 2016

Darbo laikas: Antradienį ir ketvirtadienį nuo 19h iki 22h

Modalidad: Klasė

Kalba: Ispanų

Kaina: 3480 €

Prisjungimas: Absolventai ir / ar absolventai. Aukštojo absolventai. Lygis mokymo ciklai plastinis menas ir dizainas, ir profesionaliems šeimoms: Interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir taikomoji dailė drabužių. Profesionalai be konkrečios kvalifikacijos sektoriuje, kurie gali įrodyti, profesinę patirtį. Prieiga prie žinoma yra nustatoma atrankos procese. Būtina įvesti magistro laipsnį in Motion 3D baigę arba būti siekti lygiagrečiai magistro laipsnį in Motion Design arba įrodyti patirtį, susijusią su audiovizualinio dizaino, sklandžiai (vidutinis / didelis vidurkis) perdirbimo įrankiai (Photoshop) aplinkoje ir garso ir vaizdo redagavimas ir sudėtis (padariniai).

Pastabos: Ispanijos intensyvus kursas rugsėjo užsienio studentams, kurie nori stoti į magistro (neprivaloma kursas).

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Bau Design College of Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
3,480 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date