Apžvalga

Greitojo laipsnio prieiga prie aukštojo mokslo kursų rengia jus studijuoti universitete ir yra plačiai pripažinta daugelyje JK universitetų. Jis skirtas tiems, kurie baigė mokyklą ir nori įgyti pakankamai aukštą kvalifikaciją, kad galėtų įgyti aukštąjį universitetinį išsilavinimą Jungtinėje Karalystėje. "Fast-Track" kursas vyksta nuo sausio iki birželio ir bus baigtas tik per 6 mėnesius.

Studijų valandos

Studijų valandos susideda iš 15 privalomų klasių kontakto valandų plius 3 valandų studijų įgūdžių ir anglų paramos per savaitę. Jūs taip pat turėsite įsipareigoti mokytis savarankiškai už klasės ribų.

Studijuosite įvairių modulių, kurie sudarys 45 kreditus. Vienetai gali apimti:

  • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Operacijų valdymas
  • Rinkodara
  • Sėkmingo verslo planavimas
  • Paklausa ir pasiūla
  • Makroekonomika ir verslo aplinka
  • Rinkos struktūros
  • Sąskaitos

Be 45 kreditų, dar 15 kreditų bus gauta iš mokymosi įgūdžių, kurie gali apimti pasiruošimą raštiškam perdavimui, pasirengimui aukštojo mokslo priėmimo interviu ir aukštojo mokslo pažangai.

Vertinimas

Jūs įvertinsite įvairiais metodais, įskaitant esė, ataskaitas, pristatymus, projektus ir egzaminus.

Procesas universitete

Sėkmingai baigus kursą, galite pereiti prie įvairių JK universitetų studijuoti dalykų, tokių kaip verslo vadyba, apskaita ir finansų valdymas, atsižvelgiant į konkrečius atvykimo kriterijus.

Išplėstinė mokinių paskola

Jei esate 19 metų ir nori studijuoti aukštojo mokslo prieinamumą, galbūt galėsite kreiptis dėl išsimokslintos studentų paskolos, kad padengtumėte savo studijų mokesčius. Jei baigsite tai, tada baigsite aukštojo mokslo kursą, likusio balanso, įskaitant jo palūkanas, bus nurašytos.

Patekimo reikalavimai

Vidurinė mokykla / Thaniwhiya Grade arabų sistema 75%

IB 22

Amerikos HD 2,5 CGPA

Anglų

Turėsite parodyti, kad turite pakankamai anglų ir matematikos įgūdžių, o tai reiškia, kad tenkinate vieną iš šių reikalavimų:

  • Anglų GCSE 4 laipsnio (C) arba aukštesnio lygio, 2 lygio ar lygiaverčio ir matematikos GCSE 3 (D) arba aukštesnės klasės, lygis 1 arba lygiavertis.
  • Arba IELTS 5,5 ar lygiavertis.

Jei pirmiau minėti kriterijai negali būti patenkinti, jei įmanoma, gali būti paprašyta baigti atrankos testą, kad nustatytumėte esamą studijų lygį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Coventry College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
6 mėnesių
Price
3,022 GBP
£ 6,900 tarptautiniams studentams, turintiems £ 1000 stipendijas už išankstinius mokėjimus ir kitas akcijas. ES studentams, turintiems visą ES paskolų sistemą, 3 022 svarai.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas