Oficialus aprašymas

Ar esate animacinis fanatas? Žmogaus veidas, kuris nekenčia, pabudęs mokyklos žadintuvui, bet visada gali iššokti iš lovos šeštadienio ryto karikatūras? Ar "užsiėmimai" klasėje reiškia nuolatinį doodlingą ir dienos svajones apie tolimus fantazijos pasaulius ir spalvingus personažus? Jei taip, 2D animacija

  • Skaitmeninis animatorius
  • Simbolių dizaineris
  • Storyboard Revisionist
  • Maketas atlikėjas
  • Fono menininkas
  • Iliustratorius

2D animacijos mokymo kolegija

Animuotieji personažai nebėra matomi tik šeštadienio ryto animacinių filmų ar didžiojo ekrano metu - jie jau dirbo internetiniuose žaidimuose, programose, televizijos reklamos ... beveik visur, kur atrodai! Nors žiniasklaida gali nuolat keistis, mūsų ryšys su animaciniais simboliais visada išliks. Ir būdas, kuriuo šie simboliai šiandien gyvena, išlieka tikra klasikinės animacijos pradžioje ... Taigi! Ar esate pasirengęs priimti savo vietą ant piešimo lentos ?! Jūs pateksite į darbo rinką, turėdami profesionalų portfelį ir demo ritinį, demonstruodami savo talentą ir stilių potencialiems darbdaviams. Kieta 2D animacijos gudrybė išlieka vienu iš pagrindinių pagrindinių įgūdžių, kuriuos daugelis studijų siekia samdyti animatorius. Šios programos absolventai gali rasti keletą puikių projektų, įskaitant: Rick and Morty • Rocket Monkeys • Camp Lakebottom • Teen Titans GO Kai mūsų instruktoriai nėra mokiniai su mokiniais, jie gali būti laikomi dirbančiais animacijos pramonėje animacinės studijos, tokios kaip: Atominiai karikatūros • "Yeti Farm Creative" • "Disney Interactive" • "Mercury Filmworks" Ši pagreitinta programa suteiks jums įgūdžių ir įgūdžių, reikalingų pasinerti į animacinę industriją, įskaitant: charakterio dizainą, maketą ir gamybą - "Digital Painting-Life Drawing" -Cell animacija-Dizainas internetiniams ir mobiliems žaidimams-ir dar daugiau!

"Kiekvienas žmogus ir viskas, su kuria sužinojote Centre for Arts and Technology yra jūsų geriausias išteklius, kad užtikrintumėte kuo daugiau Centre for Arts and Technology iš savo aistros ir talentų", - Devin James Watterston

Kursas srautas

Šiame įžanginiame ketvirtyje jūs išmoksite praktinius įgūdžius ir žinias, kurie animacijos pagrindu yra vizualinis menas. Savo pradiniame "Character Animation" kurse jums bus pristatyta animacijos ir tradicinio piešimo principų taikymas 2D animacijoje. Jūs gausite įžangą animacijos pramonei, kuri apims animacijos istoriją, jos kintančią kultūrinę reikšmę, didelę praeitį ir dabartinius žaidėjus / įtaką, animacijos tipus (2D, 3D, stop motion, motion capture ir tt). Savo pirmame Gyvenimo piešimo kurse savaitinės gyvenimo piešimo sesijos mokys jus tiksliai paversti žmogaus formą - įgūdžius, būtinus 2D animacijai.

Antrojo ketvirčio metu, remdamiesi savo pirmojo ketvirčio įgytais pagrindiniais animacijos principais, toliau traktuosite žmonių ir gyvūnų mechaniką ir veikiate. Jūs susikoncentruosite, kaip tiksliai suderinti savo gyvenimo brėžinius, tokius kaip šešėliai, perspektyvos, anatomija, proporcijos ir kiti elementai, būtini menui atstovauti žmogaus formai. Linijinės ir ekologinės perspektyvos principai ir taisyklės yra pateikiami kartu su kitais piešimo elementais. Skaitmeninė tapyba ir animacija bus suprojektuota papildyti ir išplėsti savo meninę paletę.

Trečiuoju ketvirčiu pereisite nuo tradicinės animacijos į "Digital Character Animation", kur, be animacijos su studijų kokybės turtu, jums bus pristatyta šios skaitmeninės terpės darbo įrankiai ir būdai. Jūs tęsite pažangesnį gyvenimo traukimo mokymą, kuriame įgysite daugiau žinių apie anatomiją, struktūrą, kompoziciją, linijos svorį ir pateikimą, kad būtų parodyta žmogaus ir gyvūno forma kartu su stiprių personažų kūrimo metodų ir principų kūrimu. Jūs taip pat susipažinsite su "Storyboarding", kur jūs praktikuojate kurti nuoseklią meną, kad perteiktumėte istoriją ir pobūdį vaizdo žiniasklaidoje.

Ketvirtajame ketvirtyje jūs tęsite 2D skaitmeninio simbolių animacijos procesą ir technologijas taikydami pramonės standartinius metodus ir programinės įrangos priemones. Jūs pridėsite esminį pločio jūsų 2D meno portfelį per tradicinę mišriąsias žiniasklaidos studijas gyvenimo brėžinyje su vandens spalvos tapyba, žymeklio ir rašalo pieštuku, pieštuku ir pasteliais, taip pat dizaino principus ir elementus, susijusius su dizainu animacijoje. Pradėsite pasirengimo procesą, skirtą jūsų projekto galutiniam projektui kurti ir kurti idėją, kuri leis jums ištirti kūrybinę laisvę realizuoti savo idėją, o praktikuojant viską, ką sužinojote apie animuotų laidų vamzdynų procesą.

Šiame svarbiame paskutiniame ketvirtyje jūs gausite naudos iš savo profesionalių instruktorių ir sėkmingų trenerių, padedančių užtikrinti užimtumą po baigimo, nurodymus ir patarimus. "Digital Character Animation" toliau mokys ir sustiprins pažangiausias technologijas, leidžiančias pagerinti jūsų animacijos įgūdžius iki įsidarbinimo lygio. Jūsų galutinis projektas pateks į pagrindinį gamybos etapą ir jūs išmokysite naudoti šį skaitmeninį redagavimą ir po kūrimo procesus šio galutinio projekto ir profesionalios demo ritės bei portalo svetainės pristatymo metu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Centre for Arts and Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta October 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
15 mėnesių
Dieninės
Price
28,150 CAD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date