Kaip jūs šią vasarą pakeisite?

Atsakymas yra programa, kurioje dalyviams kyla visas potencialas. Inovacinėje aplinkoje, skatinančioje kūrybiškumą ir inovacijas, UÉvoros vasaros mokykla yra unikali galimybė įgyti naujų įgūdžių, atrandant UÉVOROS miestą ir Évoros miestą. Susisiekti su bendraamžiais iš viso Portugalijos ir visame pasaulyje. Pasinaudokite galimybe patirti unikalią veiklą, skirtą universiteto miestelyje ir kultūriškai turtingame Évoros mieste. „UÉvora“ vasaros mokykla yra įkvepiantis pasiūlymas formuoti savo ateitį.

Didžiosios Évoros universiteto patirties receptas

  • Kursai visiems: bakalauro ir magistrantūros studentai iš Portugalijos ir tarptautinių aukštojo mokslo institucijų, Portugalijos aukštųjų mokyklų mokiniai, įvairių sričių specialistai, mokslininkai ir plačioji visuomenė.
  • „Pritaikytos programos“, kuriose kiekvienas dalyvis gali dalyvauti viename ar keliuose kursuose pagal jų tikslus ir dominančias sritis.
  • Unikali socialinė-kultūrinė programa, apimanti pokalbius su mokslininkais, menininkais, Évoros universiteto absolventais ir daugialypę kultūrinę veiklą Universitete ir mieste.
Programa mokoma:
  • Portuguese (Portugal)
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date