2019 m. Vasaros mokykla

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip jūs šią vasarą pakeisite?

Atsakymas yra programa, kurioje dalyviams kyla visas potencialas. Inovacinėje aplinkoje, skatinančioje kūrybiškumą ir inovacijas, UÉvoros vasaros mokykla yra unikali galimybė įgyti naujų įgūdžių, atrandant UÉVOROS miestą ir Évoros miestą. Susisiekti su bendraamžiais iš viso Portugalijos ir visame pasaulyje. Pasinaudokite galimybe patirti unikalią veiklą, skirtą universiteto miestelyje ir kultūriškai turtingame Évoros mieste. „UÉvora“ vasaros mokykla yra įkvepiantis pasiūlymas formuoti savo ateitį.

Didžiosios Évoros universiteto patirties receptas

  • Kursai visiems: bakalauro ir magistrantūros studentai iš Portugalijos ir tarptautinių aukštojo mokslo institucijų, Portugalijos aukštųjų mokyklų mokiniai, įvairių sričių specialistai, mokslininkai ir plačioji visuomenė.
  • „Pritaikytos programos“, kuriose kiekvienas dalyvis gali dalyvauti viename ar keliuose kursuose pagal jų tikslus ir dominančias sritis.
  • Unikali socialinė-kultūrinė programa, apimanti pokalbius su mokslininkais, menininkais, Évoros universiteto absolventais ir daugialypę kultūrinę veiklą Universitete ir mieste.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Skaityti mažiau