Italian Language Courses in Sicily

The Italian Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Italian Language Courses in Sicily

The Italian Academy

Mūsų mokymas grindžiamas komunikaciniu požiūriu. Kuriant keturis įgūdžius - kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo - kursas suteikia studentams priemones, reikalingas kalbos vartojimui ir bendrauti įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose. Šį komunikacinį metodą papildo išsamus Italijos gramatikos struktūrų tyrimas, svarbus norint teisingai naudoti italų kalbą. Naudojamos medžiagos yra kruopščiai parinktos, atsižvelgiant į studentų interesus ir vadovaujantis bendros Europos sistemos gairėmis.

Mūsų ilgalaikiai studentai, norintys sekti specialiuosius egzaminų kursus, gali parengti ir praleisti CILS egzaminus lygiais nuo A1 iki C2 iš CEFR.

Metodika

Lankymas yra privalomas. Studentai yra pagrindinis mokymo ir mokymosi procesas; Jie yra raginami aktyviai dalyvauti kiekvienoje pamokos dalyje ir yra informuoti apie savo atsakomybę už jų pažangą. Po pamokų valandų studentams prašoma užbaigti asmeninę studiją, apimančią individualų ar grupinį darbą; Studentai gali būti reikalaujami raštu ir skaitymo ar klausymo supratimo veikloje. Mokytojai taip pat gali paprašyti studentų atlikti užduotis, susijusias su pokalbiais su gimtojomis kalbėtojomis, kad praktika pritaikytų kalbą ir pagerintų bendravimo įgūdžius. Kursų metu studentai atlieka du pažangos tyrimus, siekdami patikrinti pasiektus rezultatus ir nustatyti problemas. Pasibaigus kursui, visi studentai atlieka egzaminą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Italų


Paskutinį kartą atnaujinta December 23, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 - 70 savaites
Ištęstinės
Locations
Italija - Syracuse, Sicily
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Italija - Syracuse, Sicily
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

The Italian Academy in Sicily