2 lygio kelionių ir turizmo diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Galimybė pakilti virš kitų. Ar esate pasirengęs kilimui? Prisekite saugos diržus ir skrisite su „Redcar & Cleveland College“. Mes siūlome įvairius aviacijos, kelionių ir turizmo kursus, skirtus įgūdžiams, žinioms ir šio sektoriaus supratimui lavinti.

Mes palaikome tvirtus ryšius su vietos pramonės darbdaviais, kurie teikia praktiką, pameistrystę ir svečių pokalbius.

Šis kursas tikrai padės jūsų karjerai pakilti. Jūs apimsite klientų aptarnavimo įgūdžius, kelionių ir turizmo verslą, tyrinėjate atostogų vietas ir sukursite darbinių žinių apie jus supantį pasaulį. Užsiėmimai vyks atliekant grupinius ir individualius tyrimus, kviestinius pranešimus ir tyrimus.

Šis kursas siūlo platų praktinių ir teorinių užsiėmimų asortimentą klasėse ir mūsų pašaipioje aviakompanijos salone. Jūs taip pat dalyvausite grupinio darbo užsiėmimuose, praktikoje, praturtinime ir pamokose.

Baigę šį kursą, galite ieškoti karjeros, pavyzdžiui: bagažo tvarkytojo, kelionių agento, kruizinių laivų asistento, kelionių vadovo ar salono įgulos.

Visą darbo dieną dirbantys 16-18 metų vaikai, neturintys 4 / C ar aukštesnės klasės matematikos ir (arba) anglų kalbos, kas savaitę dalyvaus užsiėmimuose su specialiaisiais dėstytojais, siekdami įgyti atitinkamą (-as) kvalifikaciją (-as). Tai tikrai naudinga palaikyti jus pagrindiniame patiekale ir tai tikrai vertina darbdaviai.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Skaityti mažiau