Read the Official Description

Mes suteiksime jums praktinius ir teorinius futbolo treniruočių aspektus, įskaitant tai, kaip efektyviai planuoti, atlikti ir vertinti futbolo instruktažo seansus visų amžiaus grupių žaidėjams. Kvalifikaciją sudaro aštuoni privalomi vienetai, suteikiantys jums 20 kreditų.

Mūsų kursas yra pripažinta Anglijos futbolo nacionalinio valdymo organo "The Football Association" profesine standartizuota 2 lygio futbolo trenerio kvalifikacija. FA taip pat yra profesionali futbolo trenerių organizacija, teikianti paslaugas ir paramą tiems, kurie šią ir kitas futbolo kvalifikacijas.

Daugelis darbdavių, įskaitant futbolo asociacijas, klubus, mokyklas ir kolegijas, remiame vienintelę kvalifikaciją tiems, kurie nori pagerinti savo futbolo trenerio karjerą. Kvalifikaciją taip pat patvirtina pagrindinė koučingo agentūra, sporto treneris JK, atitinkanti savo UKCC kriterijus.

Mūsų kursas yra skirtas rengti trenerius už užmokestį ar savanorišką vaidmenį kaip futbolo treneris vietinių mėgėjų jaunesniųjų / vyresniųjų klubų, FA Standartinių klubų ir mokyklų, vietos valdžios bendruomenės futbolo schemų ir futbolo srityse Bendrijos programose.

Šie kursai rengiami " London South Bank University sporto akademijoje ir netoliese esančiose lauko aikštelėse už praktinius elementus.


Patekimo reikalavimai

Jūs turite būti baigęs 1 lygio apdovanojimą "Coaching Football" ir jums turi būti bent 16 metų. Jūs taip pat turėsite baigti FA "Mokymosi internetu" žaidimų įstatymų modulį ir paprastai, kaip dalį programos, mokytis, turėti FA skubios pagalbos sertifikatą ir dalyvavo FA seminare "Vaikų apsauga futbolu" ( besimokantieji iki 18 metų amžiaus turi teisę užpildyti seminarą).


Mokesčiai ir finansavimas

Prašome susisiekti su Sporto akademija už kainą.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 9, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
Price
- Prašome susisiekti su Sporto akademija už kainą.
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019