Read the Official Description

Ši kvalifikacija skirta supažindinti jus su praktiniais ir teoriniais futbolo trenerio aspektais. "The Football Association" sukurtas žinių ir įgūdžių pagrindas leis jums sukurti supratimą apie saugų, etišką ir veiksmingą futbolo valdymą ir instruktavimą visų amžiaus grupių žaidėjams.

Kvalifikaciją sudaro septyni privalomi vienetai, suteikiantys septynis kreditus. Tai pripažįstama, kaip nacionalinės futbolo federacijos "Football Association" federacijos valdančioji organizacija "Standard 1" kvalifikacija futbolo treniruotėms. FA taip pat yra profesionali futbolo trenerių organizacija, teikianti paslaugas ir paramą tiems, kurie šią ir kitas futbolo kvalifikacijas.

Mūsų kursą remia įvairūs darbdaviai, įskaitant futbolo asociacijas, klubus, mokyklas ir kolegijas, kaip vienintelę kvalifikaciją tiems, kurie nori pradėti karjerą instruktavime. Jį patvirtino pagrindinė koučingo agentūra, sporto treneris JK, atitinkanti savo UKCC kriterijus.

Kaip šio kurso dalį taip pat gausite skubios pagalbos pagalbos sertifikatą ir FA seminarą "Vaikų apsauga futboluose".

Šis kursas vyksta London South Bank University Sporto akademijoje ir dėsto išskirtinių dėstytojų, turinčių ilgametę patirtį pramonės srityje.


Netrukus bus paskelbtos naujos datos.


Mokesčiai ir finansavimas

Kurso kaina yra £ 200.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 9, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
Price
225 GBP
Kurso kaina yra £ 200.
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019