„PGCert“ verslumas muziejuose ir galerijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa apims rėmimą ir rinkodarą, auditorijos plėtrą, regeneraciją ir partnerystę bei komerciją / prekes, išsamiai supažindinant su muziejų ir galerijų tvarkymo būdais bei plėtojant verslumą.

Galbūt jūs jau dirbate muziejuje ar galerijoje ir norite tam tikros CPD patirties. O gal jūs dirbate kitoje srityje, bet galvojate apie karjeros pasikeitimą.

Derindami paskaitas, seminarus, išvažiuojamuosius vizitus, interviu, projektus, seminarus ir pristatymus, jūs išnagrinėsite būdus, kuriais muziejų ir galerijų specialistai sukūrė sudėtingas naujas strategijas ir pritaikė novatorišką verslininkystės mąstymą, kad surastų būdų, kaip pritraukti lankytojus iš plataus spektro. fonų aplankyti jų įstaigas, dalyvauti jų renginiuose ir skirtingai bendrauti su meno kūriniais.

Verslumo mąstymas muziejuose ir galerijose yra unikalus ir negali būti vertinamas taip pat, kaip pradedantis verslas ar nauja komercinė įmonė. Tai yra progresyvus būdas plėtoti komercines kryptis viešajame sektoriuje. Taigi būsite paraginti nustatyti verslininkystės veiklą, nustatyti tikslines auditorijas, kurioms buvo sukurta veikla ar ištekliai, ir gaunamų pajamų tipą.

Programoje bus naudojami didelio masto viešųjų / kultūrinių projektų pavyzdžiai, tokie kaip „Unilever“ serija „Tate Modern“ turbinų salėje ir „Ketvirtasis cokolis“ projektas Trafalgaro aikštėje. Daugelis užsiėmimų vyks muziejuje ar galerijoje (pavyzdžiui, „Tate“, „V&A“, Nacionalinė galerija), kur galėsite atlikti praktinius tyrimus. Taip pat galėsite susitikti ir užmegzti profesinius kontaktus įvairiuose skyriuose.

Programą sudaro du 30 kreditų moduliai, kuriuos taip pat galite laikyti savarankiškais trumpais kursais:

 • Muziejai ir galerijos kaip kūrybingi verslininkai (rudens laikotarpis)
 • Muziejai ir galerijos kaip kultūros verslininkai (pavasario kadencija)
 • Kursą galite pradėti bet kuriuo metų laiku.

Norėdami įvertinti, būsite paprašyti panaudoti visus savo kūrybinius, verslumo ir tyrimų įgūdžius, kad „sukurtų“ savo muziejų. Tuomet parengsite muziejaus vadovą, kuriame bus direktoriaus pratarmė, rinkinio įvadas, įstaigos valdymo ir struktūros aprašymas, laisvalaikio galimybių ir lėšų rinkimo, rėmimo ir įmonės veiklos aprašymas.

Patekimo reikalavimai

Paprastai reikia turėti bent antrosios klasės bakalauro laipsnį atitinkamame / susijusiame dalyke. Į jus taip pat gali būti atsižvelgiama, jei turite bent dvejų metų profesinę patirtį dirbdami kūrybinėse industrijose.

Tarptautinė kvalifikacija

Mes priimame platų tarptautinių kvalifikacijų spektrą.

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, norint mokytis šios programos, jums reikės IELTS balo (arba lygiavertės anglų kalbos kvalifikacijos) 7,0 su 7,0 raštu. Jei jums reikia pagalbos dėl jūsų anglų kalbos, mes siūlome įvairius kursus, kurie gali padėti pasiruošti magistrantūros studijoms.

122496_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpgLizzie George / Unsplash

Kaip taikyti

Tiesiogiai kreipiatės į „Goldsmiths“, naudodamiesi mūsų internetine paraiškų sistema.

Prieš pateikdami paraišką, turėsite:

 • Išsami informacija apie jūsų išsilavinimo istoriją, įskaitant visų egzaminų / vertinimų datas.
 • Jūsų teisėjo el. Pašto adresas, kuriuo mes galime pateikti užklausą dėl jūsų akademinės nuorodos arba elektroninės kopijos.
 • Asmeninis pareiškimas - tai galima įkelti kaip „Word“ dokumentą arba PDF arba užpildyti internetu.
 • Jei įmanoma, elektroninė švietimo nuorašo kopija (tai ypač svarbu, jei studijavote ne JK, bet neprivaloma).

Jūs galėsite išsaugoti savo pažangą bet kuriuo metu ir grįžti į savo programą prisijungdami naudodami savo vartotojo vardą / el. Paštą ir slaptažodį.

Įgūdžiai

Baigę šią programą galėsite:

 • Kritiškai įvertinkite pagrindines teorijas ir koncepcijas, kuriomis grindžiamas galerijų ir muziejų verslumas.
 • Išanalizuokite sudėtingas muziejų struktūras ir kultūros organizacijų veiklą.
 • Suprasti, kaip muziejai ir galerijos pritraukia rėmimą, kurti rinkodaros strategijas ir pranešti apie savo prekės ženklus.
 • Tinklas su galerijų ir muziejų specialistais.
 • Sukurti ir įvykdyti nepriklausomą tyrimų projektą.

Karjera

Ši programa apima daugybę skirtingų sričių ir vaidmenų muziejuose ir galerijose, įskaitant:

 • Rinkodara
 • Komunikacijos
 • Programavimas
 • Lėšų rinkimas / plėtra

Taigi kursą užbaigsite gerai išmanydami šias sritis ir kaip jos sąveikauja tarpusavyje. Tai gali pasirodyti puiki patirtis, jei ateityje norėsite įsidarbinti ar įsidarbinti šiuose sektoriuose.

Tai taip pat puikiai tinka tęsti profesinį tobulėjimą (CPD) visiems, jau dirbantiems muziejuje ar galerijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Skaityti daugiau

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Skaityti mažiau