„Global Ecologies Studio“ vasaros mokykla

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

„Global Ecologies Studio“ vasaros mokykla yra kombinuotas studijos ir mokslo kursas, siūlomas studentams, kurie ieško galimybės ištirti savo studijos meno praktiką nagrinėjant įvairias ekologijoje ir žemės sistemose esančias sąvokas. Šis kursas, įsikūręs Vakarų Airijos Burrene, suteikia unikalią patirtinę ir stebimą vietą, kad būtų galima ištirti kraštovaizdžio ir socialinės sferos santykius.

Mes kartu su mokslo ir vaizduojamojo meno praktika ištirsime, kaip mūsų socialinė ir žemės ekologija egzistuoja kartu ir yra tarpusavyje susiję. Mes išnagrinėsime, kaip antropogeninė įtaka formuoja didelio masto klimato, vandenynų ir biosferos sąveiką apibrėžiant mūsų bendrą aplinką. Klasių susitikimai apims seminarus apie ekologinį mąstymą, taip pat dėstytojų, lankančių Airijos menininkų ir „The Burren“ vietinių ekspertų diskusijas apie šiuolaikinę vaizduojamojo meno praktiką. Daugybė pažintinių išvykų ir ekskursijų po vietinį kraštovaizdį ir kultūrinę aplinką bus svarbi kurso dalis. Aplinkos ir socialinis teisingumas, ekologinė mintis ir aktyvumas bus pagrindinės temos.

Sėkmingai baigę vasaros mokyklą (3 studijos, 3 mokslai) 200/300 lygio studentai gali uždirbti iki šešių kreditų.

Vertinimas bus atliekamas pagal šiuos kriterijus:

  • Dalyvavimo ir aktyvaus dalyvavimo kokybė.
  • Pirminių ir antrinių tyrimų kokybė, įskaitant žurnalų, eskizų, kūrybinių indėlių, projekto planavimo ir sprendimo kokybę.

Dalyvaujantys studentai turės specialią studijos erdvę, kad galėtų ištirti savo kūrybinę praktiką, atsižvelgdami į klasėje pateiktas koncepcijas. Tikimasi, kad studentai skaitys šiuolaikinę ekologinę teoriją, rašys, tyrinės ir išdėstys savo išvadas ir idėjas. Studentai dalyvaus iš įvairių meno ir dizaino institucijų, susijusių su PALS konsorciumu, nepriklausomų meno ir dizaino kolegijų asociacijos (AICAD) programa. Studentai gali numatyti įtraukiančią, stimuliuojančią ir intelektualiai praturtinančią patirtį, kuri skatina kritinį dialogą ir tarptautinį ryšį, tuo pačiu siekdama savo meninio augimo.

Kursą kartu mokys Hughas Pocockas ir Emily Bosanquet.

Ireland’s Cliffs of Moher

Hugh Pocockas

Naujojoje Zelandijoje gimęs ir JAV užaugęs Hugh Pococko darbas siekia integruoti gamtos ir kultūros reiškinių dinamiką. Pococko darbai gyvena erdvėje, kur „natūralus“ ir „technologinis“ yra neatsiejami dalykai. Organinės medžiagos, tokios kaip vanduo, oras, druska, medis ir žemė, darbo ir pramonės procesai yra platformos, ant kurių pastatyta Pococko veikla. Žmonių santykio su gamtos ištekliais, laiku ir energija istorija ir metafora yra vienas iš klausimų, kuriuos Pocockas tiria savo skulptūrose, instaliacijose, spektakliuose ir vaizdo įrašuose. Per pastaruosius du dešimtmečius jis parodė savo kūrybą Los Andžele, San Franciske, Niujorke, Santa Fėje ir Baltimorėje, taip pat tarptautiniu mastu buvusioje Sovietų Sąjungoje, Vokietijoje ir Kinijoje. Jo darbai buvo eksponuojami galerijose ir muziejuose, įskaitant Portikus muziejų Frankfurte, Vokietijoje, Wexner muziejuje, Santa Monikos meno muziejuje ir Baltimorės meno muziejuje. Pococko darbai taip pat buvo sukurti „ne meno vietoms“, tokioms kaip privatūs namai, kino teatrai ir fermos. Bakalauro laipsnį jis gavo iš San Francisko meno instituto ir tada baigė magistro laipsnį UCLA Naujuose žanruose.

Hughas Pocockas yra Merilando instituto meno koledžo nuolatinis dėstytojas ir yra MICA naujosios pagrindinės „Ekosistemos, tvarumas ir teisingumas“ direktorius.

Nuo 2010 m. Jis yra „MICA PALS“ bendradarbis.

Emily Bosanquet

Emily Bosanquet yra gamtos mokslų pedagogė, besidominti tarpdisciplinine praktika, kaip būdas ištirti ryšius tarp gamtos reiškinių, socialinės ir kultūrinės dinamikos bei politinių, teisinių ir ekonominių institucijų, kurios organizuoja mūsų gyvenimą. Bosanquet dėsto Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų meno koledže (PNCA), kur yra paskelbusi ir pristatiusi meno ir mokslo metodikas. Ji taip pat dėsto vidurinius mokslus įvairiose valstybinių mokyklų bendruomenėse.

Bosanquet dirbo geologu ir aplinkos mokslininku Australijoje, Pietryčių Azijoje ir JAV. Ji studijavo Edinburgo universitete, Škotijoje, yra baigusi Kalifornijos universitetą, Santa Barbarą ir Lewis & Clark koledžą Portlande, Oregone. „Bosanquet“ yra PNCA „Art + Science Initiative“ įkūrėjas ir „Partnership for Academic Leadership in Sustainability“ atstovas. Šiuo metu ji eina ACIAD / NOAA žuvininkystės meno ir mokslo stipendijos projektų direktorės pareigas, bendradarbiaudama su nepriklausomais meno ir dizaino koledžais ir NOAA žuvininkyste.


Burren College of Art vasaros mokykla siūlo koncentruotą ir į individualų mokymąsi orientuotą individualų kursą. Ši programa yra istoriškai turtingame ir aplinkai nepakartojamame Burreno vakarų Airijos kontekste. Ši programa yra skirta padėti studentams sukurti darnų vaizdinio darbo elementą. Programoje gali dalyvauti menininkai ir meno studentai, tačiau ji taip pat gali būti įdomi asmenims, turintiems žinių apie istoriją, archeologiją, antropologiją, ekologiją ar aplinkos mokslą. Meninė praktika ir jos kūrybinės metodikos bus naudojamos kaip priemonė tirti tarpdisciplininius ryšius tarp tam tikrų vietų ir istorinius, kultūrinius, socialinius ir aplinkos naratyvus, kurie jas sudaro. Studijos projektuose bus akcentuojamas užsiėmimas paskirtomis temomis, skiriant specialią techninę pagalbą, atitinkančią kiekvieno studento lygį ir koncentraciją.

Menas + mokslas: kodėl reikia daryti abu?

Kas iš tikrųjų yra unikalus ir praturtinantis gamtos mokslų kursų lankymą kartu su studijos praktika, yra galimybė, kurią turite pateikti ir atsakyti į mokslinį turinį; transformuoti, išversti ir išdėstyti mokslą kultūros sferoje, tokiu būdu suteikiant kitokį priėjimą, tardymą ir atsakymą. Atsižvelgdami į socialinius ir ekologinius rūpesčius, su kuriais susiduriame kaip visuomenė - biologinės įvairovės nykimą, vandens trūkumą, klimato kaitą, aplinkos ir socialinį teisingumą -, kartu su kūrybiniais tyrimais, kūrimu ir bendradarbiavimu su mokslininkais ir bendruomenėmis galime įtraukti mokslinius tyrimus, kad paskatintume naujus kritinius būdus įtraukti ir konceptualizuoti rūpesčius.

„Global Ecologies Studio“ plėtos ir informuos apie jūsų meno praktiką, palaikydama jus, kai tapsite nepriklausomu kritiniu mąstytoju ir kūrėju, apsuptame tarptautinių menininkų bendraamžių grupės, ir sujungs jus su regiono profesionalais, kai susipažinsite su dabartiniu ekologiniu diskursu. Jūs turėsite prieigą prie dėstytojų, turinčių didelę patirtį meno koledžuose ir turėdami stiprią profesinę praktiką, ir pasinersite į įspūdingą kultūros istoriją bei įkvepiantį ir vaizdingą Burreno kraštovaizdžio grožį.

Priėmimas

Reaguodami į kintančią situaciją, susijusią su koronaviruso pandemija, šių metų „Global Ecologies Studio“ vasaros mokyklą atidėjome 2021 m. Vasarai ir šiuo metu nuolat priimame paraiškas iki 2021 m. Sausio 29 d. Ar turėtų būti kokių nors apribojimų, kurie trukdytų studentams Keliaudami į Airiją iki programos pradžios, mes galime išplėsti savo pinigų grąžinimo politiką, kad galėtume grąžinti visas lėšas iki likus dviem savaitėms iki vasaros mokyklos pradžios.

Paraiškas kviečia bakalauro meno studentai, taip pat magistrantai, nepriklausomi menininkai ar suinteresuoti tyrėjai iš gretimų humanitarinių ir gamtos mokslų sričių.

Norėdami suvokti, kas esate menininkas, ir būdus, kuriais raštu išreiškiate idėjas ir koncepcijas, prašydami pateikti paraišką, prašome pateikti:

  • 3-10 naujausių darbų vaizdų
  • Rašymo pavyzdys iš neseniai vykusios bakalauro klasės. Tai gali būti ilga ar trumpa forma, rašytinė medžiaga, kuri gali būti pagrįsta tyrimais ar asmeniškesnis pasakojimas.
  • „Intentement Statement“ (trumpas apytiksliai 500 žodžių išdėstymas, apibūdinantis tai, ko tikitės pasiekti iš savo laiko praleidimo Burren College of Art ).
  • Siužetas
  • Vienas rekomendacinis laiškas

Visą paraiškos medžiagą galima pateikti internetu per AICAD SlideRoom portalą.

Mokestis už mokslą

4 savaičių programos mokestis yra 4620 EUR , į kurį įeina mokymas, studija ir būstas, atsižvelgiant į dviejų lovų kambarių užimtumą apgyvendinimo namuose.

Atšaukimo politika

Visi mokesčiai už mokslą ir mokėjimai mokami likus ne mažiau kaip 4 savaitėms iki programos pradžios. Burren College of Art neprisiima prievolės grąžinti jokio mokesčio ar jo dalies po šios datos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. Skaityti mažiau