Read the Official Description

Programos apžvalga
"Pradėjimas žmonių strateginis centras"


Kaip verslo strategijų pokyčiai, Žmogiškųjų išteklių funkcija susiduria su didžiulėmis problemomis. Statyba stiprią partnerystę įgūdžius su verslo lyderiais ir valdyti sudėtingus kaitos procesus vis labiau kritiškai.

Šis žmogiškųjų išteklių strategiją, programa yra sukurta siekiant suteikti tų, kas valdo žmonės pusėje verslo laimėti pranašumą. Programa duoda vadovai atnaujina su naujausias mintis ir moksliniai tyrimai pagrindinių ŽI temomis, pavyzdžiui, kaip įmonės gali valdyti drauge visoje ribas ir tai, ko reikia sukurti pasaulinės klasės "parašas procesus". Tuo pačiu metu, ši programa žymiai sustiprina asmens įgūdžių rinkinių, kuriant suderintas ir gyvenimo strategijų, taip pat nustatyti veiksmų sritis.

Turinys


Šis žmogiškųjų išteklių strategijos programos vadovauja Lynda Gratton, viena iš pirmaujančių pasaulio specialistų žmogiškųjų išteklių strategiją; šis seminaras stiliaus programa sukuria įdomų ir skatinti mokymosi aplinką. Programa orientuota į:

  • Kaip už organizacijos viziją, gali būti sukurta remiantis šešių žingsnių gyvenimo strategijos procesas
  • Kaip didelės energijos ir inovacinių organizacijų gali būti formuojama ir palaikoma
  • Vaidmenį kultūros ir vertybių vaidmenį kuriant ir remiant abiejų pritaikomas organizacijų, ir įsipareigojo ir suderintas darbuotojų
  • Kaip padidinti žmogiškųjų išteklių - darbuotojų pasirinkimas vaidmuo
  • Kaip integruoti žmogiškuosius išteklius Impl emented ir kaip organizacijos valdyti pokyčius sėkmingai.

Programa yra paremta specialiai sukurtos pavyzdžių iš pirmaujančių organizacijų. Ypatumas yra Hot Spots modeliavimas, kuris leidžia dalyviams išmokti interaktyvių ir greitai juda modeliuojama aplinka.

Prieš programa prasideda gausite pasirengimo programos diagnostikos
klausimyną, kuris padės jums įvertinti esamą stipriąsias ir silpnąsias puses žmonių praktika jūsų organizacijoje.

Kadangi šis penkių dienų žmogiškųjų išteklių strategijos programos progresuoja jums dirbti su mokymosi dienoraštį ir mokymosi partnerių plėtoti Gyvenamoji strategija. Tada, galvodamas per jūsų organizacijos viziją, jūs rodomas kaip nustatyti pozityvių veiksmų turite imtis, kad būtų laikomasi šios vizijos, apdorodami pokyčių kelionę.

Tikslinė auditorija

Šis žmogiškųjų išteklių strategiją programa yra skirta tiems, atsakingos už žmonių, pusė iš verslo, jums gali būti žmogiškųjų išteklių vadovas, keisti programos vadovas, arba specialistų žmogiškųjų išteklių klausimais. Jūs turėsite atsakomybę už rengiant ir įgyvendinant ilgalaikes strategijas su stiprių žmonių valdymo elementais. Ši programa nėra tinkamas valdymo konsultantai.


Program taught in:
Anglų

See 22 more programs offered by London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019