Oficialus aprašymas

Kodėl HPI?


Jei pažvelgti į mokslinių tyrimų, knygos ir seminarai apie lyderystę, mokymai, komandos formavimo, klientų aptarnavimo, organizacijos plėtros ir IG-sriegis gausybė, kad ryšius juos kartu yra žmogaus veiklos.

Tad kodėl gi ne pradėti su žmogaus veiklos gerinimo? Nesvarbu, ar esate vadovas, V., viduryje vadybininkas, personalo arba mokymo direktorius turite suprasti veiklos klausimus ir intervencija. ASTD sukūrė žmogaus veiklos gerinimo (HPI) sertifikatas programa HR vadybininkai, instruktorių ir konsultantų, kurie nori būti HPI praktikams, bet jo galia peržengia tie verslo pasaulio vietovėse.

Kodėl Uždirbkite Jūsų HPI sertifikatas?

Tai gali būti geriausias dalykas, kurį kada nors padaryti savo karjerą! ASTD sukūrė HPI mokymo programoje, mokymo ir ugdymo specialistai etalonas. Ankstesnių penkerių kurso "curriculum suteikia jums ASTD HPI liudijimas, pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Ši intensyvi programa, taip pat vykdo SHRM antspaudas patvirtinimo pakartotinio sertifikavimo kreditus ir ISPI priims dalis pasirengti jų nacionalinių žmogaus našumo Technologas sertifikavimo.

HPI siūlo įrankius ir metodus galima taikyti nedelsiant, kuris leis jums pereiti į savo vietą prie įmonės valdymo lentelę su išsamiais problemų sprendimo įgūdžius ir gebėjimą nustatyti, kas turi atsitikti, kad pagerinti našumą ir didinti pelną.

visi penki programas

  • Žmogaus veiklos gerinimo darbo vietoje: kuris turėtų būti privalomas kiekvienam verslo savininkas, valdytojas, įgaliotinis darbuotojus, mokymą direktorius ir verslo konsultantė. Jis siūlo vystymosi teorijos maišymo ir apibrėžiami sprendžiant veiklos problemas bet organizavimo procese.
    Pastaba: Šis kursas yra visų kitų kursų sąlyga.
  • Analizuojant žmogaus veiklos: suteikia jums analizės priemones, siekiant įvertinti tarp pusėtinas ir geriausi ir sukurti intervencijas, perkelti daugiau žmonių į viršų skirtumą. Galite išmatuoti, kad sėkmė.
  • Įvertinti veiklos gerinimo Intervencija: padeda jums įvertinti vertinimo teorijos ir procesus jūs jau žinote ir naudojimą, ir jums parodysiu, kaip jie taikomi HPI procesas.
  • Pasirinkimas ir valdymas Intervencija: moko, kaip nurodo pagrindines priežastis, kad intervencijų, kad nė vienai iš šešių kategorijų - žinių, informacijos, materialiniai ištekliai, struktūra / proceso, motyvai, ar sveikata.
  • Perėjimas į žmogaus našumo gerinimas: yra hands-on programa išmokyti jus su įgūdžių įvertinti savo organizacijos pasirengimą pokyčiams, sukursite pereinamojo laikotarpio planas, kad išleistos į ieškinį, sukurs aplinką, kuri palaiko HPI judėjimo idealų .
     

Peržiūrėti 31 daugiau kursų University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Grd 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
5,975 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Grd 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Grd 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Grd 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date