Read the Official Description

Žinios ir mokymasis organizacijose (Universiteto pažymėjimas)

&nbsp

Sistemos požiūris į organizacijos mokymosi yra ypač svarbūs, nes mūsų darbo jėgos amžiaus ir organizacinių žinių išėjimų kartu su į pensiją išeinantiems kūdikių bumo "kartai. Studentai šios studijų sertifikato programą mokosi valdymo strategijas vadovavimo, instruktavimas, žinių perdavimas, kokybės valdymo ir informacijos technologijos.

Liudijime,

&nbsp

15 kreditų


Kursai yra išvardyti rekomenduojama seka įregistruojate.

  • OT 521 organizacijos plėtros ir pokyčių valdymas
  • 503 žmogiškųjų išteklių mokymo ir plėtros arba HRM 509 Dėstymo projektavimas ir strategijos
  • "HRM 539" Veiklos valdymas
  • MGT 525 Žinių valdymas
  • OT 523 vykdomasis Coaching

&nbsp

&nbsp

Marymount universitetas

&nbsp

Tegul Marymount universitetas yra jūsų langas į pasaulį! Located in Arlington, Virginia - vos kelios minutės nuo Washington, DC - Marymount suteikia jums galimybę gyventi ir mokytis arti vienas įdomiausių ir įtakingiausių pasaulio miestų. Jei ieškote labai švietimo kapitalo vietą, tai vieta bus!


Įkurta 1950 metais Šventosios Marijos Širdžiai Religinė Marymount yra nepriklausoma, coeducational katalikų universitetas. MV siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įvairių disciplinų.


Marymount yra įvairus ir draugiška su maždaug 3600 studentų, atstovaujančių maždaug 40 valstybių ir 70 šalių akademinė bendruomenė.


Studentai rasti įdomių dalyvavimo, paslaugų ir vadovavimo galimybes bent Marymount.Čia kiekvieno asmens įmokos, idėjos ir talentai yra vertinami, ir kiekvienas padeda Marymount puiki vieta gyventi ir mokytis.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Marymount University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline