Oficialus aprašymas

Organizacijos visame pasaulyje žino, kad pritraukti, ugdyti ir išlaikyti talentingiausius darbuotojus yra labai svarbus konkurencinio pranašumo. Štai kodėl įmonės investuoja į žmogiškuosius išteklius pajėgumus, stiprinti jų gebėjimą rasti ir išlaikyti geriausius darbuotojus.

Tačiau ši misija tęsiasi toli už HR komanda. Vis visi per įmonės vadovai prisiima daugiau atsakomybės už pastato žmogiškąjį kapitalą visoje įmonėje.

Siekiant patenkinti šį neatidėliotiną paklausą, Nuosavybės teisę siūlo pažangiausius, išsami Žmogiškųjų išteklių valdymas (HRM) programa. Dabar, HR vadovai ir kiti verslo vadovai, kurie nori vadovauti naujoves kintančioje darbo jėgos gali įgyti žinių klestėti kompleksas, vystosi verslo arenoje.

Nuosavybės teisę pristato dvi patikimas sertifikatų programas, tiek kruopščiai suprojektuoti šiandien užimtas specialistas. Kiekviena iš šių 90 valandų aukų, dėstomų anglų kalba, suteikia holistinį supratimą principų, įrankiai ir taktikos siekti proveržio talentų rezultatus jūsų komandoje. Pasirinkite vieną, kad geriausia pagreitinti savo karjerą ir savo įmonės sėkmę.

Nuosavybės teisę sukūrė šią programą, aprenk vadovams HR ir kitas funkcines sritis su žmogiškųjų išteklių valdymo, darbo jėgos planavimo ir darbuotojų dalyvavimo pamatų.

Mokymo dėmesys skiriamas visų žmogiškųjų išteklių valdymo pagrindai. Jūs išmoksite, kaip įveikti atotrūkį tarp žmogiškųjų išteklių ir kitų verslo funkcijų vaidinti vadovaujantį vaidmenį formuojant įmonės prekės derinant talentų vystymąsi su verslo poreikiais. Programa bus padidinti savo supratimą apie organizacinės psichologijos ir parodyti jums, kaip taikyti šias žinias siekiant sukurti naujoviškus, aukštos poveikio rezultatus. Šiuose kursuose, jūs atrasite, kaip padidinti talentų įsigijimo, plėtros ir išlaikymo, stiprinti savo įmonę, kartu didinant savo profesinę ženklą.

Šis sertifikatas programa yra skirta vyresnysis vyriausiasis įgaliotinis ir vadovai kitų verslo funkcijų, kurių vaidmenys reikalauja aukšto lygio žinias valdant tarptautinį darbo jėgos talentą. Mokymo suteiks jums įgūdžių ir įžvalgų vadovauti ir įgyvendinti organizacinius pokyčius, o taip pat moko jus geriausią praktiką siekiant įvertinti efektyvumą ir žmogiškųjų išteklių strategijas.

Kas turėtų būti taikoma?

Į Nuosavybės teisę sertifikatas programos skirtos vidu- rinės ir aukštesniojo lygio vadovų žmogiškųjų išteklių komandų. Šios programos taip pat yra skirtos naudingas vadovams kitų funkcinių sričių, kurių vaidmenys yra talentas įsigijimo, kūrimo, ir išsaugojimą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Sasin Graduate Institute of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Liepa 2019
Duration
90 valandos
Price
207,600 THB
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date