Per tris dešimtmečius " Pacific Rim Bankers" programa (PRBP) padėjo daugiau nei 1800 naujų finansinių paslaugų sektoriaus lyderių patenkinti bankų sistemų vystymo iššūkius, didesnę bankų ir vertybinių popierių rinkų integraciją bei didesnę tarptautinę konkurenciją. "Pacific Rim Bankers" programa pritraukia dalyvius iš Azijos, Europos ir Centrinės Azijos, taip pat Šiaurės ir Pietų Amerikos į Sietlą ir San Franciską, JAV dvi savaites trukusiai programai, kuriai būdingi tinklai ir naujos idėjos.

Galingi bankininkystės ir finansų lyderių įrankiai


Programa suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint priimti sprendimus kintančioje verslo aplinkoje, sukurti sistemą, pagal kurią būtų galima įvertinti savo konkurentus, kurti verslo strategijas, analizuoti galimybes ir reaguoti į besikeičiančias rinkas. Taip pat sukursite vertingą profesionalių kontaktų tinklą, kurį galėsite paskambinti darbo vietoje. Programos absolventai nukreipia kai kuriuos įtakingiausius bankus pasaulyje.

Paskaitas fakultete iš tarptautiniu mastu pripažinto Vašingtono universiteto ir patyrusių pramonės specialistų, programa susitinka Sietle, Vašingtone ir San Franciske, Kalifornijoje, JAV.

Programos apžvalga

"Pacific Rim Bankers" programa yra laikoma viena iš geriausių bankininkystės sektoriaus darbuotojų, turinčių žinių, kad būtų sėkmingas dabartiniame bankų pasaulyje. Dalyviai gaus naują supratimą apie pramonės besikeičiančias jėgas, tokias kaip rizika, globalizacija ir technologijos. Klasėse bus pabrėžiama strategija ir rizikos valdymas, interaktyvus mokymasis ir įžvalgūs šalių pranešimai. Vyresnieji pareigūnai dalyvaus skatinant sesijas, kurias moko pagrindiniai bankų ir finansų profesoriai, taip pat tarptautiniu mastu žinomi konsultantai, kurie yra šios srities lyderiai.

LEKTERIAI IR DISKUSIJOS. Sužinokite sistemas ir metodus, kaip analizuoti naujausius ir svarbiausius bankininkams svarbius klausimus, taip pat pasinaudoti kitų dalyvių įžvalgomis, žiniomis ir patirtimi.

STUDIJŲ KOMANDOS: dalyvaukite mažų grupių pratybose, kad sukurtumėte komandinio darbo įgūdžius, kurdami tarptautinius santykius ateityje.

ATVEJŲ TYRIMAI. Supraskime, kaip analizuoti strategines bankų problemas, tiriant realias problemas komandoje ir aptariant savo rezultatus tarp grupių. Instruktoriai palengvina mokymosi diskusijas ir teikia pagrindinius pasirodymus.

KOMPIUTERINIAI SIMULIAI: Sukurkite banką su savo komanda ir priimkite sprendimus - paskolų ir indėlių kainų nustatymą, turto ir įsipareigojimų valdymą, likvidumo valdymą, kapitalo valdymą, o tai lemia jos sėkmę aukštai reitinguojamoje "BankExec International". Jūs gausite didesnę perspektyvą, kaip bankai veikia kaip visuma šiuolaikinėje nestabilioje finansinėje aplinkoje.

BANKŲ SEMINARAI IR SVEČIŲ KALBĖJAI. Gaukite vidinį trasą iš svečių pasisakymų, atstovaujančių didiesiems bankams ir San Franciskio Federaliniam rezervų bankui, nes jie aptaria aktualias bankininkystės ir verslo problemas.

ŠALIES BANKO ATASKAITOS: Iš pradžių sužinokite, kas vyksta Ramiojo vandenyno šalių rinkose, pvz., Honkonge, Filipinuose, Tailande ir kt., Per įžvalgus dalyvių pristatymus. Taip pat gaukite konkrečių atsakymų į jūsų klausimus.

Gyvenimo

PRBP mokymo programa yra pagrįsta dviem ilgalaikėmis temomis:

  • Finansų institucijų analizė - sprendimų priėmimas nuolat kintančiomis sąlygomis.
  • Tarptautinių finansų rinkų ir ekonomikos analizė.

PRBP dėstytojai moko tiek principus, tiek praktiką. Jie aprūpina dalyvius įrankiais, kurie geriau supranta finansinių paslaugų pramonę, tarptautines finansų rinkas ir rizikos valdymą, strategiją, lyderystę ir pasaulinę ekonomiką. Bet jie nesibaigia. Jie tuos mokymus įgyja, taikydami juos į dabartines problemas. Rezultatas - tai programa, kuri yra aktuali ir aktuali ir turi ilgalaikį poveikį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Rgs. 2019
Duration
2 savaites
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date