Žinoma interneto svetainių kūrimas ir dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinoma Web Development & Design

Šis kursas yra skirtas mokyti mokinius be techninių žinių suprojektuoti ir pastatyti draugišką ir funkcionalią svetainę. Dėmesys yra įsišaknijusi į dizaino estetikos, funkcionalumo ir patogumo vartotojams naudojant Adobe Dreamweaver.

įrašas reikalavimas

  1. Pagrindiniai kompiuteris praktines žinias ir įgūdžius. 2. Gali kalbėti, skaityti ir rašyti anglų kalba. 3. Turėti meno ir dizaino interesus.

Vertinimo metodai

Visi vertinimas grindžiamas 100% užsiėmimuose. Studentai turėtų pademonstruoti savo dizaino įgūdžius žodinių ir vaizdinių pristatymus ir ataskaitų rengimo portfelio darbo forma.

Sertifikavimo gautas baigus programą

WSQ dizainas dinamines svetaines susitikti TECHNINIAI REIKALAVIMAI

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

FMDS strives to transform minds and design destinies. Comprehensive career planning and development for students occur throughout their learning journey to match individual goals. Ultimately, the scho ... Skaityti daugiau

FMDS strives to transform minds and design destinies. Comprehensive career planning and development for students occur throughout their learning journey to match individual goals. Ultimately, the school aims to nurture successive generations of designpreneurs to become masters of their own destinies. Skaityti mažiau