Žinoma biuro administravimo - pagrindai Verslo anglų kalba (IBS)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Žinoma Office Administracija - Įgūdžiai programa pagrindai Verslo anglų kalba (IBS)


pažymėjimas

Sėkmingai užbaigus kiekvieną įgūdžių programa, IBS išduos besimokančiuosius su rezultatus laiškas, kuriame išdėstytos modulių ir kreditų pasiekti. Tik užbaigus 3 moduliai prie visiško kvalifikacijos bus besimokantis būti suteikiamas sertifikatas su FASSET patvirtinti. Mokinių rezultatai bus įrašyta į IBS Nacionalinių mokinių registro duomenų bazė per 6 mėnesius užbaigus.


Patekimo reikalavimai

  •     Žinios, supratimas ir taikymas anglų kalbos bent NKS 3 / Grade 11 arba lygiavertis
  •     Žinios, supratimas ir taikymas Matematinio raštingumo NKS 3 / Grade 11 arba lygiavertis
  •     Priėmimo gali būti taikomi interviu su akademinio personalo narioKurso trukmė

Programa trunka 65 valandų ir mokslą yra akis į akį remiantis NKS sąlyginių valandų. Tai neapima laiko užbaigti užduotis, mokslinių tyrimų ir savarankiškai mokytis. Kiekvienas Damelin miesteliu turi skirtingą studijų tvarkaraštį. Programos yra siūlomi per savaitę, vakarais arba šeštadieniais.


Žinoma Įvadas

Tai įgūdžiai programa yra dalis nacionalinio sertifikato: Vadyba ir administravimas programa ne NQF 4 lygio ir buvo skirtas bet kuriam asmeniui besidominčiam administravimo funkcijas bet kurioje organizacijoje ar verslo bet kuriame sektoriuje, įskaitant nekomercinėms organizacijoms, pavyzdžiui, klubų ir labdaros organizacijos. Administracija nurodo sekretorių, administracinių padėjėjų, administratorių ir sekretoriai. Per pastato dieną į dieną administravimo įgūdžius, moko besimokančiajam susitikti standartus paslaugų kokybę. Ši kvalifikacija yra įrašyta prieš Profesinė kvalifikacija: Verslo administravimas (PQMA), su SAQA ID Nr 60.652 (120 kreditų).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Skaityti daugiau

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Skaityti mažiau
Johanesburgas , Johanesburgas , Johanesburgas , Johanesburgas + 3 Daugiau Mažiau