Žemės ūkio diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Su Melbourne Polytechnic žemės ūkio diplomu Jūs būsite specialistų žiniomis ir įgūdžiais, kurie yra paklausūs priešais Australiją. Didėjant susirūpinimui dėl gyvulių gerovės ir gyvulininkystės, dirvožemio sveikatos ir tvaraus ūkininkavimo bei klimato rizikos valdymo, žemės ūkis yra dinamiška pramonė, teikianti naudingą karjerą.

Stiprinti savo užimtumo perspektyvas

Su žemės ūkio diplomu įgysite specializuotų, profesinių įgūdžių ir žinių, kuriuos galėsite panaudoti įvairiose įmonėse, esančiose aplink Viktoriją ir šalį. Sužinokite daugelio skirtingų ūkininkavimo būdų logiką, kodėl ganyklos ir dirvožemio sveikata yra gyvybiškai svarbios gyvulininkystės produkcijai, ir sugebėti nustatyti ūkininkavimo efektyvumo didinimo praktiką.

Biudžeto sudarymas, gamybos planavimas, klimato rizikos strategijos, gyvulininkystė ir ilgalaikis pasėlių valdymas - tai gyvybiškai svarbių žemės ūkio įgūdžių pavyzdys, kurį gausite šiame išsamaus kurso.

Pramonės jungtys ir ištekliai

Jūsų Melbourne Polytechnic mokytojai yra ekspertai savo vilnos, avių ir jautienos gamybos srityse.

Žemės ūkio diplomas pristatomas ir vertinamas Melbourne Polytechnic "Epping" miesteliu ir mūsų "Yan Yean Farm" mokymo komplekse, kuriame įrengti aukščiausios kokybės žemės ūkio įrenginiai.

Karališkoji žemės ūkio draugija - studentų premija suteikiama kiekvienais metais.

Užimtumo rezultatai

Absolventai gali įgyti įvairias profesijas, priklausančias kaimo gamybos pramonei ir susijusioms žemės ūkio verslo įmonėms, tokioms kaip akcijų ir stočių agentai, ūkio valdytojai ir ūkio subjektai.

Vertinimas

Šio kurso vertinimo metodai apima rašytines užduotis ir užduotis, žodžiu, dalyvavimą grupėje, rašytinius ir žodinius testus, praktines demonstracijas ar pratybas ir projektus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau