Žaidimų technologijos kursas

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

Jei jums patinka kompiuteriniai žaidimai ir norėtumėte tobulėti ir kurti savo programas, šis 3 lygio žaidimų technologijų kursas yra puikus būdas pasiruošti kūrybinei karjerai ar universitetui.

MOKYKITE ŽAIDO DIZAINO PAGRINDUS

Sužinokite apie pagrindinius dizaino principus ir būdus, kaip kurti žaidimus ir interaktyvias programas, naudojant "Autodesk Maya" ir "Adobe Photoshop".

DARBAS SU UŽDAVINIAIS ŽAIDIMOMIS

Susipažinkite su aukščiausios klasės 3D žaidimų varikliais, tokiais kaip "Unreal Engine 4" ir "Unity", naudojant scenarijus ir mazgų sistemas.

PATIKRINKITE JŪSŲ ŽAIDIMUS

Kurti testavimo atvejus ir patyrinėti klaidų sekimą, dėmesio bandymą ir kokybės užtikrinimą.

VYKDYTI VERSLO ĮGŪDŽIUS

Suprask, kaip veikia žaidimai ir žiniasklaidos pramonė, ir kaip sėkmingai parduoti.

START YOUR CREATIVE CAREER

Šių žaidimų technologijų 3 lygio kursų pasirinkimas suteiks jums įgūdžių eiti į universitetą ar į kūrybinį darbą.

Kūrybinis sektorius yra viena iš sparčiausiai augančių JK ekonomikos sričių ir puiki ir įdomi vieta, kurioje dirbti.

Šis "Games Technology" kursas gali paskatinti:

 • Kūrybinis laipsnis universitete, kuriame jūs galite įgyti tolesnių įgūdžių pasiruošti darbui. Tai gali būti žaidimų kūrimo / programavimo laipsnis ar kitas dalykas, į kurį įdomu. Jums reikės baigti abiejų metų kursą, kad gautumėte UCAS taškus, reikalingus universitetui atvykti. Prieiga sukuria naują kūrybingų laipsnių spektrą, kuris nuo 2019 m. Bus tobulas.
 • Užimtumas ar savarankiškas darbas kūrybinėse pramonėje. Tai gali būti žaidimų kūrėjas / programuotojas, arba jis gali būti kitoje kūrybinės pramonės srityje.
 • Kūrybinis pameistrystės darbas.

Gauk PRAMONĖS PATIRTIS

"Access" yra daug daugiau nei tik kursas. Jūs turėsite galimybę gauti iš pirmų rankų žaidimų ir kūrybinių industrijų patirtį.

Štai keletas galimybių, kurias galite pasinaudoti:

 • MASTERCLASSES: Prieiga skatina žaidimų specialistų meistriškumo klases. Tai leis jums gauti patarimų ir patarimų dirbant praktikantus.
 • TWINE: visi mūsų studentai gauna nemokamą "Twine membership", kuri yra internetinė platforma, leidžianti kūrybingiems žmonėms bendradarbiauti projektuose ir užsidirbti pinigų!

Gauti kvalifikaciją

Sėkmingai baigę jūs gausite pripažintą kvalifikaciją, kurią galite pridėti prie savo kūrybinio CV:

 • Dvejų metų BTEC 3 lygio išplėstinis kūrybinės skaitmeninės žiniasklaidos gamybos diplomas. Tai gali pagaminti iki 168 UCAS taškų pagal dabartinį tarifą. Atkreipkite dėmesį, kad šie UCAS taškai skiriami * ir žemesnio laipsnio taškai sukuria žymiai mažiau taškų.
 • Išplėstinis diplomas atitinka trijų A lygių.

DURATION

 • "Games Technology 3" kursai trunka dvejus metus.
 • Paprastai ji teikiama per 3-5 dienas per savaitę nuo rugsėjo iki birželio (dienos metu). Kiek laiko esate kolegijoje, priklausys nuo to, kokių papildomų anglų ir matematikos sesijų jums reikia dalyvauti.
 • Jei nuo 2018 m. Rugpjūčio 31 d. Jūs esate 16-18 metų amžiaus ir (arba) savo žaidimų meno kurso pradžioje, tai kursas, jei NEMOKAMA
 • Jei esate 19 metų amžiaus 2018 m. Rugpjūčio 31 d. Ir (arba) savo "Games Technology" kursų pradžioje, jūs turėsite mokėti 4670 svarų sterlingų per metus, nebent jūs mokysitės pirmojo pilno 3 lygio kvalifikacijos. Tokiu atveju kursas yra NEMOKAMA. Tačiau galite kreiptis dėl pažengusio mokinio paskolos, kad padengtumėte šio kurso išlaidas. Jums reikės grąžinti paskolą tik tada, kai pradėsite uždirbti daugiau nei 25 000 £ per metus.

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Šių žaidimų technologijos kursų taikymas yra lengvas.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą, ir mes vėl susisieksime su kai kuriomis siūlomomis datomis, kai galime susitikti, kad galėtume aptarti tolesnius veiksmus.

 • ĮGŪDŽIŲ ĮGŪDŽIAI: mes vertiname jūsų kūrybinę aistra ir įgūdžius. Tačiau jūs taip pat turėsite įrodyti, kad galite dirbti 3 lygiu (A lygio standartas). Mokyklos netekusiems asmenims turėsime įrodymų apie jūsų numatytus ir faktinius lygius, paremtus mokyklos nuoroda. Atkreipkite dėmesį, kad negalėsite prisiregistruoti, jei rugpjūčio 31 d. Jums bus sulaukę 16 metų. Programos iš šio amžiaus žmonių vis dar laukiamos, tačiau jos bus atidėtos iki kitų metų.
 • INTERVIU: būsite pakviesti į pokalbį. Prašau būk pasiruošę kalbėti apie meno kūrimą ir iliustracijas bei žaidimą kompiuteriniais žaidimais. Galbūt norėsite pakalbėti apie tai, kokius kompiuterinius žaidimus norite ar kurti, ir nustatyti, kokius naujus įgūdžius norėtumėte išmokti.
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well.

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well. Skaityti mažiau
Shoreditchas , Birmingamas , Mančesteris , Norwich , Bristolis , Linkolnas , Jorkas + 6 Daugiau Mažiau