Švietimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai yra profesinė studijų programa, siūloma tiems, kurie ketina mokyti ar administruoti įvairias švietimo programas, tačiau neišlaikė reikiamo profesinio mokymo. Tai vienerių metų programa. Jame išsamiai nagrinėjamos temos ir kompetencijos, kurių reikia mokytojams įvairiose švietimo aplinkose. Programa yra skirta padėti dalyviams kritiškai planuoti, kurti ir įgyvendinti švietimo programas, pritaikytas įvairioms mokymosi nuostatoms ir kontekstams.

Ši programa rekomenduojama tiems, kurie ketina gauti licenciją Mokytojų aptarnavimo komisijoje (TSC). Tai kainuoja 75 000 000 USD (750 USD) studijų kainą. Reikalavimas yra bakalauro laipsnis, turintis ne mažiau kaip 1 klasės / 2 klasės pagyrimus (aukštesnysis skyrius) arba žemesnysis skyrius, turintis 2 metų darbo / ministerijos patirtį. Galima mokytis visą laiką, atostogas ar vakarus.

Fifth graders in their classroom at school

Priėmimo sąlygos

  • Doktorantūros programos priimamos ir vykdomos pagal bendrųjų magistrantūros nuostatų nuostatas.
  • Į universiteto antrosios pakopos studijų programą gali būti priimami:
  • Africa International University ir kitų AIU Senato pripažintų Africa International University bakalauro laipsnio turėtojai,
  • Visų mokyklų magistrantūros diplomų programos trunka ne mažiau kaip 12 mėnesių nuo registracijos dienos, bet ne ilgiau kaip per 24 mėnesius.

Kada taikyti

Paraiškos įprastoms programoms paprastai baigiamos gruodžio 15 d., Jei vartojama sausio mėnesį, balandžio 15 d. - gegužės mėn., O rugpjūčio 15 d. - rugsėjo mėn.

Norint, kad tarptautiniai studentai būtų priimami priimant rugsėjį, jūsų prašymo forma turėjo būti išsiųsta iki balandžio mėn., O sausio mėn. - iki rugsėjo, o dėl priėmimo į balandį - iki sausio.

Jei norite dalyvauti mokyklose, jūsų paraiška turėtų mus pasiekti ne vėliau kaip kovo 10 d. Balandžio atostogų, liepos 10 d. - rugpjūčio atostogų ir lapkričio 10 d. - gruodžio atostogų metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Skaityti daugiau

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Skaityti mažiau