ŠIUOLAIKIS MENAS. STRATEGIJOS, KURIAS TURI BŪTI VYSTYTI

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Creative Entrepreneurship

GALIMYBĖS MENAS - PLĖTROS STRATEGIJOS

Datos: 2019 liepos 15-27 d

Apie kursą

Programa orientuota į šiuolaikinio meno rinką ir į tai, kaip į ją įsitraukti. Kurso tikslas yra paversti jus nuo vartotojo į kultūros srities kūrėją.

Q.

Bendradarbiaudama su Danielle Krysa aka TheJealousCurator.

Kas gali kreiptis?

Kursas skirtas kūrybingiems įdomiems protuose. Sveiki atvykę į studentus, kuratorius, muziejų darbuotojus, menininkus ir meno mėgėjus. Vidutiniškai kiekvienoje grupėje yra apie 11 tautybių.

NB ECA yra ne kredito, ne laipsnių profesinė programa. Universiteto studentai gaus kreditus tik tuo atveju, jei jų universitetas turi partnerystę su ECA.

Kaip taikyti?

Mūsų paraiškų teikimo procesas yra lengvas. Užpildykite formą ir pereikite į mokėjimo puslapį, kad užtikrintumėte savo vietą. Netrukus gausite patvirtinimo el. Laišką. Viskas!. Bus priimami tik 25 žmonės vienoje grupėje.

Rezervacijos duomenys ir mokesčiai:

  • Paraiškų pateikimo terminas: 3 dienos iki pradžios datos. Grupės greitai užpildo, kuo greičiau taikote, tuo geriau.

  • Mokestis už mokslą: 1650 EUR / dvi savaites

  • Būstas: galima už papildomą mokestį

  • Vieta: Palazzo Rossini, Palazzo Bembo, bienalės patalpos

  • Kalba: Anglų

Tvarkaraštis

Klasės prasideda 10.00 val. Ir baigiasi 17.00 val. Rytas klases vyksta istorinėse palazzose, esančiose Venecijos centre. Kiekviena programa apima sesijas su kuratoriais, menininkais ar architektais. Praleidžiate po pietų apsilankę muziejuose, dizaino studijose ir Venecijos bienalėje, prestižiniausiausio meno ir architektūros renginiuose pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

The aim of the European Cultural Academy is to enhance knowledge and advance your career in Art, Architecture and other Creative Industries. For more than a decade we have helped creative communities ... Skaityti daugiau

The aim of the European Cultural Academy is to enhance knowledge and advance your career in Art, Architecture and other Creative Industries. For more than a decade we have helped creative communities to increase visibility, build connections and make a lasting impact on their careers. In our courses, we share our insights as organisers of international exhibitions and Biennale Pavilions, Performance Art Week, Design Prize and Architecture Awards as a well as symposia, conferences and residencies. Skaityti mažiau